Skocz do zawartości
Cthulhu2

Poznajmy bramkarza, który przeciwnikom łamie nogi! :)

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center] [/align]

 

[align=center]nl1nyv.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Redaktor: [/align]

 

[align=center]Gość: @Kristo[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Jesteś?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Zmelanżowany.. :D Ale jestem! Weekend się trochę wcześniej zaczął niż przewidywałem :)[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: To good. Jedziemy z koksem:P

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Witaj Kirsto! Czy mógłbyś nam się przedstawić i w kilku zdaniach opisać swoją osobę ? [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Hejka, a więc mam na imię Robert, chodzę do 3 gimnazjum (w tym roku testy :P), pochodzę z małej miejscowości na Podkarpaciu o nazwie Pilzno, uwielbiam grać w piłkę oraz siatkówkę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Wydaje mi się, że to jakaś znana miejscowość. Przynajmniej nazwa, obiła mi się o uszy. Odbywają się tam jakieś święta lub jakieś duże imprezy?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Tak, świeto golonki, pierogów itp..., ostatnio łzy u nas grały. Dobra! My tu pierdu, pierdu a wywiad sam się nie zrobi.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Stary..To w dalszym ciągu jest wywiad! :D[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Dobra zacznijmy od początku, bo się pogubiłem xD:P

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Niiieee :P tu nie ma końca ani początku, tu jest jeden ciągły wywiad, który będzie do sprawdzenia :D Dobra mordko, powiedz mi jak tam z tą siatkówką? Lubisz grać, czy tylko oglądasz?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Uwielbiam grać. Oglądam jedynie mój ulubiony zespół, PGA Bełchatów. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Mhm.. Ostatnio widziałem że dołączyłeś do grona Redakcji na forum. Co Cię do tego skłoniło? Pytam, ponieważ uważam, że osoba na tym stanowisku, powinna  bardzo lubić kontakt z innymi osobami.. :D Podejrzewam, że jesteś właśnie taką osobą  :D[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Tak jestem osobą towarzyską, lubię poznawać innych ludzi, właśnie dlatego chciałem dołączyć do waszego grona.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: A czym się interesujesz ? [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Interesuje się piłką nożną, komputerami, stronami internetowymi, tworzeniem for, konfigurowaniem serwerów i uczę się teraz pisać pluginy.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: No to pięknie... Nie myślałeś by pomóc administracji przy forum? Wydaje mi się, że takie zainteresowania mogłyby nam bardzo pomóc :D Z tego co widzę masz chęci, więc przyda się taka kolejna pomocna ręka. Ważne by robić to co się lubi. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Bardzo dużo razy myślałem by pomóc Administracji, miałem w przeszłości swoją sieć na skrypcie IP.Board 3.4.5 forum miało 15 tyś użytkowników, ale z braku czasu sprzedałem ją. Teraz z chęcią bym pomógł przy forum, ale jestem za młody, musiałbyś Ty mi pomóc :P

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Twoja wiedza bardzo by się przydała. 15 tyś. użytkowników to strasznie dużo! Tematyka tego forum była o CS? Czy jakaś społeczna?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Tak, głównie serwery CS'a. Miałem je postawione na hostingu Pukawka, wersja MAX. Dokładnie miałem ich osiem, każdy miał po 32 sloty. Nie miałem żadnej ręki do pomocy, sam je ogarniałem i nie kupowałem żadnych reklam, przynajmniej na początku. Potem serwery po dobrej konfiguracji, funkcjonowały prawie non stop i zawsze były pełne(32/32). Pełniłem również funkcje pomocnika na hostingu disCONNECT, jednak po jego upadku, zrezygnowałem z tej funkcji.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Z chęcią bym połączył z Tobą siły, ja nie mam nic przeciwko dodatkowej pomocy na forum. Im więcej osób ma na celu pomoc, tym lepiej. Powiedz mi, jeśli Ty masz 15 lat, a miałeś tak poważne role, to jak Ci się udało do tego wszystkiego dojść?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: W wieku 12 lat byłem na sieci Cs-Wojak, grałem na serwerze BF2, postanowiłem złożyć podanie na admina. Wszyscy mówił że nie dam rady, ale właściciel tej sieci serwerów zaufał mi i okazałem się być jednym z najlepszych adminów. Niedługo potem serwer upadł podobnie jak cała sieć. Zostało mi jeszcze dużo pieniędzy z komunii, więc postanowiłem stworzyć własną sieć. I tak prowadziłem ją, mając zaledwie 13 lat. Byłem wtedy bardzo młody, uczyłem się na swoich błędach. Pewnego razu napisałem do kolegi, który pracował w DC. Po 2 miesiącach zaproponował mi posadę pomocnika i się zaczęło. Jednak z biegiem czasu, miałem coraz mniej czasu na sieć i tak jak wspominałem wcześniej, musiałem ją sprzedać.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Z tego co zdążyłem zauważyć, masz bardzo dobre cechy osobowości. Ambicje oraz dążenie do ustalonych przez siebie celów, to duża zaleta. Są to bardzo ważne cechy, ponieważ często spotyka się osoby, które mają słomiany zapał do pracy. Teraz tak najechałem na Twój nick na forum i widzę że jesteś nawet redaktorem Fan-Page. Jak dla mnie to posiadasz dużo pracochłonnych funkcji. Widać Twoje zaangażowanie w Multi-Head oraz w świat wirtualny, ale jak lubisz spędzać czas w życiu realnym? Co robisz z kumplami w weekend, jakie masz plany na wakacje itp ?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Jeżeli mam czas wolny staram się również spędzać go ze znajomymi w luźnym gronie, również spotykam się z dziewczyną.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: OOOOoooo druga połówka :D Dawno się poznaliście :D ? Jak podchodzi do tego że lubisz grać w CS'a i spędzasz czas na PC? Ja szczerze powiem, że moja dziewczyna narzeka bardzo :P[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Moja kochana Marysia <3, Ona sama czasami lubi ze mną pograć, bardzo ceni moje podejście do informatyki, zapomniałem Ci dodać że tworze również fora na zamówienie. Ale tylko na IPB.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Nasze forum stoi na IPB i każda pomoc w udoskonalaniu byłaby jak najbardziej na miejscu :D A jak żeś się poznał ze swoją ukochaną co :D jest jakaś szalona historia za tym ? [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Oczywiście że sobie zdaje sprawę, IPB to najlepszy skrypt pod forum, oczywiście że szalona :D, kiedyś łoj bedzie z 3-4 msc, byłem z kolegami w takim barze Papass w moim mieście, wychodziłem ze sklepu i podszedłem do takich schodków i idzie ona... Tak mnie zamuliło jak ją zobaczyłem... ona się w pewnej chwil poślizgnęła i wpadła wprost w moje ramiona :D I tak zaczęliśmy gadać. potem zacząłem się z nią spotykać i tak jestem z nią już 2 miesiące.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: AHhahaha no co Ty :D przecież to historia jak z jakiegoś romantycznego filmu :D masakra :P[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Może się tak wydawać, ale serio tak było.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Fajnie, że takie sytuacje się zdarzają w realu :) A twoja dziewczyna też gra na MH? :P Może macie jakieś wspólne foto którym się podzielicie?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Nie, ona gra tak od czasu do czasu, foty nie dam, bo zaraz nynek będzie chciał jej numer tel :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Hahahha :P ... wiesz.. jako admin techniczny, mogę mu zablokować tutaj dostęp nie ma problemu xD [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Jednak się nie skuszę, może kiedyś dodam :P

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Dobra, dobra.. :P Na początku było dużo o wirtualnym świecie, ale jaki jesteś w realu? Jak lubisz spędzać czas z kolegami? Chodzisz na wagary? Czy jesteś typem raczej spokojnego człowieka (zadanie domowe, kolacja i spanie? CZEEEEKAJ....BAR PAPAS..?! Ty  przecież masz 15 lat!?  :D[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: To jest bardziej restauracja :P Ale piwo czy wódkę też tam kupić można :P

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Ahhh ten zbieg okoliczności xD[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Człowieniu, ja raczej nie jestem typem spokojnego człowieka, prawie co tydzień rodzicie są wzywani do szkoły, bo ciągle rozrabiam.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Teraz będzie ciekawie. Opowiadaj, co wywijasz w szkole :D jaka była twoja największa, najgrubsza wpadka w szkole :D[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Największa... hmm, to było jak uderzyłem przez przypadek nauczyciela, podczas gdy biłem się z gościem, co chciał mi odbić moją dziewczynę. Centralnie walnąłem go w nos. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Niefortunnie, ale cóż :) A masz jakieś rodzeństwo albo jakieś zwierzątko?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Tak, mam 2 siostry i 1 brata, oraz kota, Felcia :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Koty są mega... :D[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Może jutro dokończymy ten wywiad, bo jesteś nawalony xD i widać że Ci się język plącze :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Nie.. no co Ty :P Dokończymy dzisiaj :) Nie widzę żadnego problemu ani przeszkód :D Chyba czytałeś mój poprzedni wywiad, widziałeś że inaczej przeprowadzam swoje wywiady.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Tak, najarałeś się maryśki :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: ja nie jaram :P[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Ja też nie :D Powiem Ci jeszcze, że ostatnio adonai obiecał mi, że będę Opiekunem DM TOP MAPS, a wczoraj mi napisał, że po pewnych przemyśleniach doszedł do wniosku, że jednak nim nie zostanę :(

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Szczerze.. Ja z adonaiem może raz lub dwa razy gadałem. Nie znam go i nie wiem nic na ten temat :D[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: :o A co ten Admin Techniczny na forum może, bo chyba nie to co H@

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Są.. tam jakieś ograniczenia :P[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Nie zrozumiałem za bardzo, uogólniając, ACP, Panel itp...

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Tak, ale to też zależy od tego, jak Ci ktoś ufa. Na początku dostajesz dostęp do czegoś małego, a z czasem więcej i więcej. Osobiście lubię pomagać i nie chcę szkodzić innym. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Ja też bym chciał :P

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Najważniejsze to mieć czas, pewnie wiesz jaki on jest cenny, gdy się grzebie w kodzie i próbuje się coś lub naprawić.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Ło boże, Ty widzisz ile ja siedzę na forum?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Tylko nie zapominaj ze forum to forum, a na koniec dnia, to tylko internet. [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Wiem :P Nie jestem tak jak FuBu, że ze 2 razy w życiu był w sklepie :P

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Mordko, pierw skończymy wywiad, bo tylko na to mam siłę. Później sobie pogadamy o Adminie Technicznym.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: NIE :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Ja dzisiaj jestem ogarnięty tylko na wywiad :D[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Ale i tak wiem że nie miałbym szans, by zostać Adminem Technicznym..

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Nie powinieneś tak pisać. Każdy może dostać szanse, trzeba tylko sprawdzić daną osobę, jak się sprawuje, co na prawdę wie, itp.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: A ja wszystko pozapominałem... Dobra my tu pierdu pierdu a wywiad? Mordo ! :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]***[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]**[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]*[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: EJJJJJJ! Cuthulluchu! Jestes :D !?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: JESTEM mordo.. ale wiesz jak jest :P Weekend! Ciągle mnie wołają, jest moc!  :D[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: :P Spoczko. To co? Kończymy wywiados!  :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Nie, nie... :P Nie tak szybko :) Powiedz mi jeszcze, jak się zaraziłeś tym, że interesujesz się kodowaniem, forami itp? [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Zaraziłem się głównie wtedy, gdy zacząłem sam stawiać moją sieć, forum i serwery. Strasznie mi się to spodobało i staram się cały czas pogłębiać moją wiedzę. Nie jestem typem człowieka, który po otrzymaniu rang (poważnych rang) coś zepsuje i ucieknie jak tchórz. Staram się wszystko przyjmować na klatę. Jeśli zrobię coś źle i dostane opiernicz, to dążę do tego aby to później naprawić.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Mam tak samo. Wolę się za coś nie brać, niż wziąć i zepsuć. Możesz mi powiedzieć o jakimś swoim największym przypale? Jakaś mega wtopa, coś przez co spaliłeś najczerwieńszą cegłę? Może to być twoja historia lub jakiegoś znajomego.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Mam jeszcze jedną, taką dość fajną historię Nauczycielka mnie i kumpla zdenerwowała, dając nam dwie pały na jednej lekcji.  Na drugi dzień, przez przypadek była w pokoju dla sprzątaczek. Pech chciał, że te drzwi są zepsute i się blokują. Więc pchnąłem te drzwi, gdy ona tam była i siedziała tam 6 czy 7 godzin.  Potem miałem taki przypał, że mnie ze szkoły chcieli wyrzucić.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Czyli nauczycielka dostała bana :D[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: No można to tak ująć :P

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: A jak z siatkówką? Lubisz tylko oglądać, czy również praktykujesz?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: To i To :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Masz jakieś osiągnięcia? [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Hmm. W piłce nożnej to najlepszy bramkarz. Mam tego stertę na półce. Natomiast z siatkówki, to nie ma nic.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Jeśli jesteś bramkarzem, to chyba jesteś wysoki? Zawsze mi się tak wydawało, że bramkarz musi być wysoki.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: No przeciętnie, 188 cm

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Daj mi na koniec jakieś foto do wywiadu :D[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Mam jedną co siedzę na fotelu, ale nie widać że jestem taki wyskoki. Goście na boisku się mnie boją. Ostatnio w sezonie, przeze mnie dwóch gości, do szpitala pojechało. Nauczą się przynajmniej, że do mojej bramki się nie podchodzi :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Jak to do szpitala xD Opowiadaj[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: No co kurde.. złamane nogi :P Jestem na bramce, zabójczy jak Byk gdy zobaczy czerwony kolor :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Powiem ci, że groźnie nie wyglądasz. Zazwyczaj przez takie niepozorne osoby, ląduje się na łopatkach xD Napisz nam teraz, jak trafiłeś na Multi-Head? Grasz może w coś innego, prócz CS?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Na MH trafiłem przez przypadek, po dwumiesięcznej przerwie od CS'a. Sprzedałem moją sieć, zacząłem grać na DD2 #1 i się zaczęło. Postanowiłem się zarejestrować i tak jestem. Moi rodzice są spoko, więc tego nigdy by mi nie zrobili :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Nigdy niczego nie zabronili :) ? Nie podpadłeś nigdy, wracając do domu na bombie?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Dokładnie :) A na bombie? To tylko raz tak wróciłem do domu. Wiesz, Gimbus.  Oczywiście żartuje, ja nie pije :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: No ja też nie. Stronie od alkoholu, brzydzę się chamami i alkoholem xD[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Haha, bo Ci uwierzę :) Masz dostęp do AMXBANS ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Chyba mam, ale do końca nie wiem, nigdy z tego nie korzystałem. Szczerze, to nawet nie wiem jak to działa i gdzie tego szukać.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Będziemy powoli kończyć. Napisz mi jeszcze, czy chciałbyś zobaczyć jakieś zmiany na forum?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Nie jestem wstanie ci tego dokładnie określić. Moim zdaniem na chwilę obecną, forum jest ładnie zrobione. Jeżeli będą potrzebne jakieś zmiany, możliwe że dam jakieś propozycje :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Chciałbyś kogoś pozdrowić ? Teraz masz szanse :)[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kristo: Pewnie! Oczywiście pozdrawiam Ciebie, za super wywiad :P, OlCia, Malu, Ania, FiGhT3r, Trik3r, NumberOne, ProSatanek, 555_dni, aquax oraz wszystkich użytkowników MH!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cthulhu: Serdecznie dziękujemy i Ciebie również pozdrawiamy :) Daj nam jeszcze na koniec jakiś kawałek który ci wpadł ostatnimi czasy w ucho.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Pełen luz w wywiadzie i to mi się tutaj podobało :D Taki niepozorny chłopak a łamie nogi .

 

Swojego czasu też broniłem bramki , raz przy interwencji wyjąłem piłkę z okna i złamałem obojczyk upadając i po tym już nie wróciłem na bramkę :D Ładnie pierdzielnąłem o ziemie xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dosyć ciekawie i luźno chociaż przez chwilę nie wiedziałem kto jest redaktorem i zadaje pytania. Za to minus.

 

 

 

"prze zemnie" <- to do poprawy

 

 

 

Kristo, niektóre rzeczy czasem warto przemilczeć w publicznych wypowiedziach. Tutaj nawet posypały się "nazwiska". Trochę dziecinnie, ale dojrzewaj i wyciągaj z tego wnioski :)

 

 

 

Poza tym bez zastrzeżeń.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest taki wywiad-pogadanka (Bardziej wygląda jak zwykła rozmowa między kolegami, lecz życie uczyło, że nie wszystko musi się trzymać schematu). Oczywiście jeżeli czytelnikom nie przeszkadza taka forma to również nie będę miał zastrzeżeń.

 

Miałem przytoczyć drobny błąd, lecz widzę, że mnie już n-ty uprzedził.

 

Jeżeli chodzi o całokształt to jest w porządeczku. Mogłeś przerobić jakoś zdjęcie jak z Aquaxem i Malu. :crazy:

 

Plusik leci. :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

To jest taki wywiad-pogadanka (Bardziej wygląda jak zwykła rozmowa między kolegami, lecz życie uczyło, że nie wszystko musi się trzymać schematu). Oczywiście jeżeli czytelnikom nie przeszkadza taka forma to również nie będę miał zastrzeżeń.

 

Miałem przytoczyć drobny błąd, lecz widzę, że mnie już n-ty uprzedził.

 

Jeżeli chodzi o całokształt to jest w porządeczku. Mogłeś przerobić jakoś zdjęcie jak z Aquaxem i Malu. :crazy:

 

Plusik leci. :P

 

 

 

 

Dziękuje wszystkim za odpowiedź :) Poprawiłem to co zostało wspomniane, a co do tych zdjęć.. to bardzo dobry pomysł :P Nie pomyślałem o tym wcześniej. Spróbuję coś ciekawego zrobić, następnym razem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...