Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Maksi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat`era:Maksi ;***

Godzina, data zdarzenia:28.01.2015 16:44

Mapa:de_lidl

Link do demka lub link do HLTV (od której minuty wchodzi cheat'er):http://www15.zippyshare.com/v/ismavFtA/file.html

STEAM_ID/IP cheat`era:

Uzasadnienie:Gracz nieźle ukrywa WH. Miałem mu zrobić demko dziś rano, lepsze akcje były, ale mi serwer nie działał, nie mogłem się połączyć.

 

http://www62.zippyshare.com/v/zHg071nE/file.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem ci że parę akcji jest spalonych ale perma bym nie dał za to za mało tego UAV też miał  ale rozpiskę mam czekam na innych z UBT

 

00:47 - Wychyla się za ściany i odrazu na model +

 

4:38- Strzelił tylko nie w typa bo on za skrzynkami był ale wiedział że tam jest +/-

 

10:31- Dziwny scan przez dzwi prosto w heda +

 

12:57-13:00 - Wie jak typy się chowają za ścianą +/-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Demko jest czyste tak samo jak i gracz którego sprawdzałem 4x na serwerze :)

 

No nie powiedziałbym, że czyste. Te akcje co wymienił wyżej kolega są spalone. Wrzucę jeszcze jutro kolejne demo z całej mapy, skoro prawie całe nie starcza. Najpierw zobacz, pewnie nawet tego demka nie pobierałeś. Na serwie mssz ESP i czysty? No nie wydaje mi się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siedziałem na spekcie po kilka razy obserwując tego gracza  gra czysto , ciśnie was i czepiacie się chłopaka .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Richard zawsze jak wejdę na specta to zaczyna gorzej grać trzeba mu ss zrobić i się okaże . moim zdaniem jest odpalony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście uważam, że gość może grać on/off. Można to zauważyć, kiedy wychodzi czasami zza ściany i strzela w miejsca gdzie był model gracza, chociaż z drugiej strony reaguje prawidłowo na modele. Head przez drzwi mnie zaciekawił. Możliwe, że farcik, możliwe, że nie. Nie dawałbym mu bana, ewentualnie zrobił ssy najlepiej na początku rundy (nie na respie). 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...