Skocz do zawartości
preson

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Czas na mnie, swoje zrobiłem

Rekomendowane odpowiedzi

Halo halo, z dniem dzisiejszym opuszczam Multi-Head. Myślałem nad tym już parę ładnych tygodni ale doszedłem do wniosku, że jednak już czas.

 

Czas na odejście..pewnie kilka osób będzie zaciekawione czemu? Już tłumaczę. Pierwszy powód i chyba największy, to fakt, że stałem się nie potrzebny.

 

Zawitałem na forum tylko z jednego powodu..poprawienie strony wizualnej. @Freezu po tych paru tygodniach zaczął mnie doganiać. Cieszę się, że mogłem Ci pomóc w podniesieniu się kilka poziomów wyżej! Życzę Ci dalszych sukcesów chudzino :D Drugim powodem jest fakt, że się wypaliłem. Robienie grafiki nie kręci mnie już tak bardzo jak kiedyś a do tego nie mam na to za dużo czasu.

 

No i pomysłów też brak. Ale pamiętajcie, jeżeli czegoś będziecie potrzebować, zawsze możecie do mnie napisać :P

 

 

 

Oczywiście dziękuje @555_dni, @aquax, @Procentowy, oraz innym, którzy tak mile mnie powitali i z którymi zawsze można było pogadać czy też popisać.

 

Życzę dalszych sukcesów Multi-Head, mam nadzieję, że pozostaniecie najlepszą siecią w Polsce! :)

 

 

 

PS. Zawitam od czasu do czasu na forum. Przywiązałem się do Multi-Head. Zawsze odpalam forum po przyjściu z roboty lub szkoły :P

 

 

 

Także tego, wszystkiego najlepszego! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdzie tam się wypaliłeś, prace jak trzymały tak trzymają wysoki poziom.

 

To, że jesteś niepotrzebny to również absurd. N-ty wszystko wyjaśnił w tym temacie.

 

Również dziękuję, dyskutowało się zawsze miło.

 

Tak czy siak dam sobie głowę uciąć, że będziesz tu zaglądał (Mimo, że to zadeklarowałeś :D), dlatego nie powiem żegnaj, a do zobaczenia. ;P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...