Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Wyłaczanie cs przy robieniu ss "steam f12"

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z cs od wczoraj gdy chce zrobić ss przyciskiem f12 "steam" wyłącza mi się cs.

 

Reinstalacja nie pomogła.

 

Mam nadzieje że ktoś pomoże.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Próbowałem już unbind F12 ale nie pomaga również,  niektorzy znajomi mówią że mają ten sam problem ;/ 

 

 

 

Jakieś inne pomysły ?? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Także probowałem :(

 

 

 

 

 

Próbowałem rożnych przycisków i to samo ;/

 

 

 

Próbowałem również reinstalacji steam-a ale dalej to samo ;/

 

 

 

Jakieś inne pomysły ?? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Zmień przycisk snapshota w ustawieniach gry i po problemie.

 

 

 

 

 

To co napisał n-ty powinno Ci pomóc. Wejdź w ustawienia steam i tam będziesz miał ustawiony przycisk F12 do wykonywania ss'ów. Zmień ten przycisk na inny i po kłopocie...

 

 

Ja mam dokładnie ten sam problem i śmiało mogę napisać, że ta rada nie pomogła :(.

 

 

 

Co do Twojego problemu, @Sasanik, niestety nie będę mogła Ci pomóc, ponieważ mam to samo co Ty :(.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja dokładnie to samo mam, gdy naciskam F12 wyłącza mi się cs, patrzyłem w config, zmieniałem na steamie ustawienia snapshota na F11 lecz także nie pomogło

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A najgorsze jest to że nie mam czasem jak dowodów zrobić ;/ 

 

Wiec grono "poszkodowanych" się powiększa ;/ 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mam identyczny problem i nie znalazłem rozwiązania, gdyby ktokolwiek wiedział  jak to zrobić będę wdzięczny, bo nie mogę dowodów również robić :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

A najgorsze jest to że nie mam czasem jak dowodów zrobić ;/ 

 

Wiec grono "poszkodowanych" się powiększa ;/ 

 

 

 

 

 

 

 

mam identyczny problem i nie znalazłem rozwiązania, gdyby ktokolwiek wiedział  jak to zrobić będę wdzięczny, bo nie mogę dowodów również robić :(

 

 

Mam również ten sam problem, więc w związku z tym jest inne rozwiązanie.

 

Wystarczy w swoje CFG wpisać: bind "klawisz" "snapshot" :).

 

Czyli np bind "F5" "snapshot".

 

 

 

Będąc w grze, gdy potrzebujecie dowodów na gracza/admina wystarczy wcisnąć (w moim przypadku) klawisz "F5" i screen zrobiony.

 

Chcąc go odszukać wchodzimy w steam ---> steamapps ---> common ---> Half-Life ---> cstrike i w tym folderze mamy naszego screena z dowodem/dowodami.

 

 

 

 

 

Tyle z mojej strony. Co do wyłączania się CS przy robieniu screena przyciskiem "F12" niestety nie mam pojęcia i nie umiem pomóc, bo sama mam takowy problem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Być może któreś zabezpieczenie reaguje tak na użycie przycisku F12, używanego często do rozruchu haxów. Sprawdziłem - u mnie też wyrzuca. Zmieńcie sobie binda na inny przycisk. Jeśli na innych wyrzuca, możecie skorzystać z przycisku PrintScrn na klawiaturze. Po jego wciśnięciu wychodzicie do windowsa, odpalacie painta, dajecie ctrl+v i macie fotkę do zapisania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...