Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> <span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> Wazne Unban :o

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was Multiheadowicze, oraz Team Multiheada

 

 

 

Proszę o odbanowanie  gracza ;o i przywrócenie Mu praw Administratora.Dlaczego?

 

 

 

 

 

Gram z tym panem nie od dziś na tym serwerze.Gracz ;O   na tym samym poziomie gra co Ja. Uważam i potwierdzam,ze nie używał żadnych cheatow oraz wspomagaczy w grze.Vip z  oraz steam pomaga w strzelaniu ,,headshotow "Mnie tez ludzie wyzywają od cheatow chociaż w życiu nie miałem żadnego wspomagacza w Csie.

 

po prostu jesteśmy za dobrzy i dlatego ludzie piszą skargi,ze latamy odpaleni. Jeśli UB Team  twierdzi,ze był odpalony jest w błędzie chociaż kwestionować nie Mogę tego bo Admini maja zawsze racje.Ja wyczuwam cheata i to się sprawdza w min 95% ze lata odpalony nawet nie patrząc jak gra bo gram w Csa od 9 roku zycia i wiem o co chodzi :cool: Proszę o rozpatrzenie wniosku i subiektywna odpowiedz na ten temat.Co do blacklisted są nie profesjonalni z własnego doświadczenia.

 

 

 

 

 

Z poważaniem 

 

 

 

Top1 gracz DmDD2 |PDG|Podgrubapl

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


yhy? Myślałem że jest na urlopie albo grać nie może :o

 

 

 

Grube UBT, gratuluję fantastycznych umiejętności po raz kolejny.

 

W tym wypadku mnie też musicie zbanować bo gramy we dwóch tak samo.

 

 

 

 

 

W tym całym UBT nadawała się aż jedna osoba, której z resztą jak widzę już nie ma ^^

 

Niestety tylko ssy potraficie ocenić ( z resztą też nie zawsze).

 

 

 

Nie potraficie oceniać demek, po banowaliście tylu dobrych graczy za coś co w ogóle nie miało miejsca że aż łeb pęka od takich pierdół.

 

 

 

Nie wiem który taki mądry stwierdził że to odpał, jak możesz to podrzuć mi na pw tą jakże fascynującą rozpiskę przez którą gość dostał bana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Składem wniosek razem z Podgrubą i Proxem !

 

Jak dla mnie unknow jest czysty! 

 

Też widziałem jego demko ! Nie ma nic nadzwyczajnego.

 

Gdy gra się cały czas na DD2 mozna grać na "czuja" i przy lepszym sprzęcie można ciąć równo.

 

 

Dla mnie na 98procent unknow. jest czysty!(2 procent może czegoś nie wiem, albo nie widziałem w życiu)

 

 

Warto czasem brać pod uwagę zdania innych niż tylko UBT.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tutaj po prostu każdy lepszy gracz ma przesrane...

 

 

 

Chcecie jakiś przykład?

 

 

 

Skowi

 

Rzulf

 

GIEM

 

b0t!?

 

SAVIEUR

 

GOLDEN

 

Trance

 

Rozq

 

Nawet ja byłem banowany 20 razy na wszystkich serwerach.

 

Kilka głupich przykładów, chociaż przegrałem z nimi więcej niż tutaj połowa w ogóle gra w cs'a

 

Przechodzi ludzkie pojęcie co tu się wyprawia.

 

 

 

Nie zdziwi mnie jak zaraz będzie demko na raport'a i dostanie bana ^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Popieram przedmówców :).Pisałem niedawno o zmianie kilku graczy z  składu to Mnie wyśmialiście a zawsze mam racje:)

 

 

 

,,Gdy gra się cały czas na DD2 mozna grać na "czuja" i przy lepszym sprzęcie można ciąć równo."

 

 

 

 

 

ja skanuje kolesi nawet nie widząc.Dlaczego?? wiem kiedy  respia sie gracze gdzie staną etc. Doswiadczenie po prostu nic więcej .Dla mnie w 100% jest czysty 

 

 

 

 

 

,,Nie potraficie oceniać demek, po banowaliście tylu dobrych graczy za coś co w ogóle nie miało miejsca że aż łeb pęka od takich pierdół."

 

 

 

?Znam dużo graczy co odeszli z serwera ,,czystych" i nawet założyli serwer np.Niron.Co DanceMacabre napisał warto brać pod uwagę opinie innych:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem za tym aby UB dostał ;o bo według mnie chłopak gra czysto i dobrze, a skill na DM to kwestia wytrenowania i przyzwyczajenia do jednej mapy. W demku faktycznie nie widać nic nadzwyczajnego. To że wchodzą mu głowy to świadczy raczej o doświadczeniu i stażu jaki gra. Niech chłopak dostanie szanse na to aby pokazać, że gra czysto. Co do wypowiedzi Proxx'a o ssy to również to potwierdzam, bo sam jestem w stanie tak przerobić ssy, że będzie bardzo ciężko o prawidłową ocenę, a będą się różnić kilkoma pixelami..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestescie tak ch***,ze szkoda gadac.Lizac dupe H@ potraficie a winnnego nie ma.

 

 

 

Jak pisalem do Richarda możecie dac Mi perma tak samo gram...

 

 

 

 

 

?pamiętajcie ze gracze tworzą serwer nie Wy!!!a ja odczuwam i dużo ludzi tez ze jest na odwrót 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proxx po Twoich opiniach na temat UBT oraz wypowiedz w tym temacie aż normalnie humor mi się poprawił . Na demkach przedstawionych w naszym dziale widać wyraznie ze admin o ktorym jest mowa w tym temacie byl odpalony . Rozumię że jest to wasz kolega ale jak widać nawet i was oszukiwał , to samo bylo z Morderca niby kolega wsztstkich a sam byl odpalony. Widze tutaj kazdy ma sie za eksperta w ocenie demek , dużo potraficie gadać a sami nic nie potraficie . Narzekacie na UBT to jak jestescie tacy pro to czemu sami sie nie zglosiliscie , latwo jest oceniac kogos jak samu sie nic nie potrafii . Tyle do powiedzenia mam w tym temacie . Jezeli o mnie chodzi to admin UB otrzymac nie powinien .

 

 

 

Zwyczajny obraz nedzy i rozpaczy .

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gracz jak z Nim pisalem

 

 

 

 

dużo potraficie gadać a sami nic nie potraficie . Narzekacie na UBT to jak jestescie tacy pro to czemu sami sie nie zglosiliscie , latwo jest oceniac kogos jak samu sie nic nie potrafii . Tyle do powiedzenia mam w tym temacie . Jezeli o mnie chodzi to admin UB otrzymac nie powinien .

 

 

 

Zwyczajny obraz nedzy i rozpaczy .

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

PO pierwsze wiem wiecej na pewno od Ciebie huehue po drugie czemu sie nie zgłoszę ? Odpowiedz prosta.Mnie wyrzucili za nie patrzenie na forum chociaz bylem na serwerze i zawsze byl porządek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy wiesz wiecej raczej w to watpie . Dyskusja w tymtemacie jest zbedna z demek jasno wynika ze byl odpalony i nic na to nie poradzisz . Gracz wrzucil screeny ale ze demko bylo w trakcie oceniania to nie otrzymal za nie UB , po rozpisaniu demek i opini UB pozostal ban i tak pozostanie dalej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Richard

 

 

Nie ma czego tutaj oceniać ponieważ my jako UBT nie otrzymaliśmy tej rangi od tak sobie , przeszliśmy testy więc chyba 555_dni wiedział co robi . UB nie otrzymasz bo byłeś odpalony i to w perfidny sposób :)

 

 

No faktycznie po licznych testach awansowałes na wyrocznię.. Ekspertem w tej dziedzinie to ty na pewno nie jestes. Po prostu brak ci wiedzy, doswiadczenia i jakiejkolwiek kompetencji na ten temat. W ogóle nie powinienes być w UBT, powinni Cię zdegradować. Natomiast perfidnie to ty stawiasz opór i nie pozwalasz się wyprowadzić z błędu. Mam nadzieję, że nie ma więcej takich osób w UBT.

 

@Positive

 

Tutaj masz screeny

 

http://multi-head.pl/topic/51446-dd2-dm-odwo%C5%82anie-15/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ty za to jestes odpalem ktorego nawet tutaj nie powinno byc , nie powinienes tutaj ani chwili pelnic funkcji admina . Doswiadczenie i kompetencje do tego co robie mam odpowiednie . W Ubt jestem bo sie na tym znam , ty za to zostales juz zdegradowany za swoja glupote i raczej watpie ze kiedykolwiek tutaj otrzymasz jeszcze admina .

 

 

 

Tym postem koncze dalsza dyskusje ktora i tak sensu nie ma , mam nadzieje ze temat predko zostanie zamkniety .

 

 

 

 

Chcialem jeszcze na koniec dodac i poinformowac ze nie tylko ja ocenilem te demka a decyzja calego Ubt byla jednoglosna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Jestes amatorem i ignorantem, a te twoje wypociny to nie wiem czy to tylko objaw głupoty czy kwestia frustracji. Co najwyżej mogę Ci współczuć. Notabene ty już lepiej nic nie dodawaj i nie informuj, posty nabijaj gdzie indziej, swój limit już wykorzystałes.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


    Positive_ (?????), dnia 20 Sty 2015 - 18:56, napisał:

 

 

    COOO??!

 

 

    Dostał screeny>nie wstawił>ban został>ranga zdjęta.

 

 

    Teraz Ty piszesz, że "pomylił" się, wpadł czy jak to inaczej nazwać i to jest błąd ze strony sieci że stracił admina? Proszę was...

 

 

Dobra dobra, Ja miałem opiekuna to mi waliliście ssy non stop więc nie wiem na chuj ten wywód. Cały czas ktoś pisze na steamie jak to nie którzy tutaj na mnie narzekają że spalony latam, palcami ni będę was wytykał... to ja was proszę zlitujcie się i strzelcie sobie w czache bo wam próśb zabraknie.

 

 

    Richard, dnia 20 Sty 2015 - 18:59, napisał:

 

 

    Proxx po Twoich opiniach na temat UBT oraz wypowiedz w tym temacie aż normalnie humor mi się poprawił . Na demkach przedstawionych w naszym dziale widać wyraznie ze admin o ktorym jest mowa w tym temacie byl odpalony . Rozumię że jest to wasz kolega ale jak widać nawet i was oszukiwał , to samo bylo z Morderca niby kolega wsztstkich a sam byl odpalony. Widze tutaj kazdy ma sie za eksperta w ocenie demek , dużo potraficie gadać a sami nic nie potraficie . Narzekacie na UBT to jak jestescie tacy pro to czemu sami sie nie zglosiliscie , latwo jest oceniac kogos jak samu sie nic nie potrafii . Tyle do powiedzenia mam w tym temacie . Jezeli o mnie chodzi to admin UB otrzymac nie powinien .

 

 

 

    Zwyczajny obraz nedzy i rozpaczy .

 

 

    Pozdrawiam

 

 

Ryszard waleczne serce zawsze na miejscu i zawsze najwięcej to powiedzenia, wrzuć to demko i daj rozpiskę mistrzu to się po śmieje przy popcornie.

 

 

Obraz nędzy i rozpaczy to wasza robota. Za dużo dopowiedzenia w tym temacie nie masz, a gadasz najwięcej, z resztą jak zwykle.

 

 

    Richard, dnia 20 Sty 2015 - 19:21, napisał:

 

 

    Czy wiesz wiecej raczej w to watpie . Dyskusja w tymtemacie jest zbedna z demek jasno wynika ze byl odpalony i nic na to nie poradzisz . Gracz wrzucil screeny ale ze demko bylo w trakcie oceniania to nie otrzymal za nie UB , po rozpisaniu demek i opini UB pozostal ban i tak pozostanie dalej .

 

 

Śmiech na sali i ubaw po pachy. Z demek jasno wynika że był odpalony ^^ Takich "jasnych demek" to tutaj przewinęło się z tysiące, i dalej żałuje że nie ma lukiego.

 

 

    Richard, dnia 20 Sty 2015 - 19:55, napisał:

 

 

    Ty za to jestes odpalem ktorego nawet tutaj nie powinno byc , nie powinienes tutaj ani chwili pelnic funkcji admina . Doswiadczenie i kompetencje do tego co robie mam odpowiednie . W Ubt jestem bo sie na tym znam , ty za to zostales juz zdegradowany za swoja glupote i raczej watpie ze kiedykolwiek tutaj otrzymasz jeszcze admina .

 

 

 

    Tym postem koncze dalsza dyskusje ktora i tak sensu nie ma , mam nadzieje ze temat predko zostanie zamkniety .

 

 

 

 

    Chcialem jeszcze na koniec dodac i poinformowac ze nie tylko ja ocenilem te demka a decyzja calego Ubt byla jednoglosna .

 

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

 

 

Doświadczenie i kompetencje? Następna alfa i omega się znalazła, kolejny człowiek z kompleksem internetowego buca a'la ja wiem wszystko najlepiej...

 

 

Rozumiem że gość odpalony grał od kwietnia i "aż" teraz został zbanowany? Co to za UBT w takim razie ^^

 

 

Ryszard zjedz snickersa bo ci się kompleks Boga włącza powoli.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@DobryChlopak gdybyśmy chcieli to zamknęlibyśmy tą skargę również bez wyjaśnień lecz o żadnych zmianach nie zostałem poinformowany i wciąż @aquax lub @555_dni podejmują ostateczne NIEPODWAŻALNE decyzje. Dajmy im ten "zaszczyt" i uprzejmie proszę aby moja decyzja nie była kwestionowana. Ostateczny post ma należeć do h@, inne zostaną nagrodzone warnem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam cześć i czołem. :D

 

Chciałbym wyrazić swoja opinie na temat gracza ;o. Otóż grałem z nim na serwerze wiele wiele razy i koleś ogarnia ( sprawdzałem go tez kilkakrotnie jak nie był adminem, był banowany chyba ponad 10 razy i nic nie wyszlo ), powiem ze nawet bardzo ogarnia. Wielokrotnie rywalizowałem z nim (oczywiście dla zabawy) kto lepsze staty wyciągnie mieliśmy po ponad 300. Tyle razy ile sie gra na dd2 to po prostu gra sie na pamieć i jak maszyna i to nie jego wina ze mu pewnie pod celownik ludzie podchodzą a refleks ma bardzo dobry i gra bardzo dobrze na słuch. Niewidzialem demka ale nie wierzę ze ;o grał odpalony bo gramy mniej więcej na równym poziomie i w czasie wyszło by na jaw takie oszustwo.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

P.S.

 

 

 

Też udało mi się wyciągnąć podobne staty co ;o

 

rozumiem ze temat

 

http://zapodaj.net/dfedf57be24eb.jpg.html

 

 

 

rozumiem ze temat olany?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dostaniesz jeszcze jedną szansę, ale będziesz pod szczególną obserwacją. Zgłoś się do mnie na steam,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...