Skocz do zawartości
August

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Odwołanie od warna?

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem warna za post (http://multi-head.pl/topic/51843-używasz-przeglądarki-google-chrome-ten-temat-jest-właśnie-dla-ciebie/?p=274983), w którym jesteśmy poproszeni o danie znać, jeżeli się zainstalowało wtyczkę do Chrome.

 

Żeby bezsensownie się nie rozpisywać napisałem samo "+" (żeby nie było, nie dawałem plusa za inicjatywę, a sama orientacyjna pomoc, o którą autor prosił). Nie wiem czy Procuś nie wczytał się temat, ale według mnie bezsensowne byłoby pisanie typu: "spoko, zainstalowałem, pomagam" etc. Autor wie o co mi chodziło w poście, więc wnioskuję o zdjęcie warna za "spam" :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mogłeś się trochę mistrzu postarać przy dodawaniu tego posta. Zwykły "+" jako post nie jest zbyt na miejscu. 

 

 

 

Nie licz na jakie kolwiek odwołanie w tej sprawie. Miałeś szansę na darmowego posta i to schrzaniłeś - Teraz pokutuj za błędy jak na to przystało. Jeżeli już miałeś okazję to wypadałoby co kolwiek dodać od siebie, a nie informować plusikiem, który nawet nie zawiera trzech znaków. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...