Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie o Admina [MC]MagikM.D.

Rekomendowane odpowiedzi

magika pamiętam. Co do afery o której mówicie cos mi świta ale nie wiem co dokladnie. Ale jeżeli magik stawia sprawe tak ze woli sie tłumaczyć z ssami u aquaxa to my też możemy ? kazdy teraz ma wysyłać ssy do administracji czy od tego Jest UBT ?? Magik powinienes przegrać odpowiednia ilośc godzin a nie powoływac sie na to co był 2 lata temu. GT było resetowane wszystkim i kazdy musiał od nowa nabijać a nie mówić o tym co miał wczesniej.

 

 

 

Jak narazie jestem na Duże NIE. Ale co z tego skoro aquax i tak da mu admina mimo negatywnych wypowiedzi innych graczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Onn  Adminem ? Cziter, grac nie potrafi i wgl... Hehe,  nie no a tak na powazne, jasne ze na Tak ! :) Nie ma co pisac, zna go wiekszosc, adminem juz byl, ogarnial dobrze, same plusy ;)

 

 

 

Powodzonka Magus, pozdrawiam ;D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE! 

 

Siedzisz na specie rozkazuje co mamy robić.

 

Jeszcze dostałeś SS i nie wrzuciłeś na forum. Co z tego, że aquax je sprawdził? Każdy kto dostanie SS musi je wrzucić na forum, a nie po znajomości!

 

..Śmiech na sali...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O kurwa, powroty marnotrawnych synów, gdybym miał tu cokolwiek do powiedzenia, Ty i Twój ziom Rychu nie mielibyście wstępu ani na to forum, ani na te serwery. Buraczanym palantom mówię stanowcze nie. Obraziłem? Taki miałem zamiar.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...