Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie o Admina [MC]MagikM.D.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: [MC]MagikM.D.

 

Wiek: 22.

 

Doświadczenie (w byciu adminem): 2 lata.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8.

 

Staż w CS-sie: 7-8 lat.

 

Steam / NonSteam: Steam.

 

Dlaczego Ty: Bylem już tutaj adminem przez ponad rok oraz opiekunem tego serwera;) - co świadczy o tym, że znam regulamin i potrafię współpracować ze wszystkimi graczami ;)  Pozwolę sobie powiedzieć iż w końcu to my jesteśmy dla graczy, a nie oni dla nas ;).

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-4h.

 

Kontakt: GG-3154510, Steam.

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/%5BMC%5DMagikM.D./80.72.40.110:27008/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybaczcie pisanie w podaniu ale kolega sie myli ;)

 

Mialem 2x przegranych h tutaj niz niejeden gracz, lecz moj nick zostal usuniety z GT.

 

Właściciel - aquax potwierdzi ilość moich przegranych godzin na tym serwerze ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak nie jednokrotnie Magik pokazał że można mu zaufać . 

 

A pisanie że jestem na nie itd.... nie powinno tu wgl być brane pod uwagę jeżeli piszą to ludzie którzy są tu 3 msc :D 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem na Tak nie jednokrotnie Magik pokazał że można mu zaufać . 

 

A pisanie że jestem na nie itd.... nie powinno tu wgl być brane pod uwagę jeżeli piszą to ludzie którzy są tu 3 msc :D 

 

 

 

 

 

 

Podpinam się do tego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na nie

 

brak ssow na forum ktore ci zrobielm pol mapy spedzilem zeby ci je zrobic nie ma na forum znaczy ze masz cos do ukrycia podanie umiesz napisac a ssow nie umiesz dodac czyli byles winny na nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ssy wrzuca sie na forum jak bys nie wiedzial,wydaje mi sie ze wyglasz jak pupilek aquaxa i niemasz zadnych przywilejow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Hmm. Pamiętam kolegę. Ale czyż to nie magik "zdradził" sieć ? Z tego co pamiętam odszedł na inną i był tam administratorem. A do tego to pamiętne jechanie na wh jako admin :) Niestety ale jestem na nie.

 

 

W 100% się z tym zgadzam. Pamiętam gracza, gdy był opiekunem cod mod 200lvl i jechał na wh do tej pory, aż ktoś go zgłosił i został zbanowany.

 

A takie moje pytanie - skąd masz ub z tamtego bana, o którym wspomniałem wyżej?

 

 

 

Jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ze siedze na spekcie i obserwuje ludzi ktorych zglaszam wam, z czego reagujecie dopiero po kilkukrotnym pisaniu to moze dlatego ? :)

 

jakbyscie umieli czytac to byscie zauwazyli ze gralem juz tutaj wczesniej przez 2-3 lata i mialem przegranych ok 700h ;)

 

Mam tez prawo do obrony czyz nie ? :) przez to co dzialo sie kiedys tutaj nabralem dystansu do wszystkiego i kazdy problem rozwiazuje z wlascicielem ;) tyle w tym temacie z mojej strony ;)

 

uczymy sie czytac ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Magical Men - Imagine yourself: jakbys nie pamietal gralem tu w chuj wczesniej i dlugo dluzej :S mialem ok 700h rpzegranych ale ktos mi wyjebal konto GT ;) czytaj cale podanie ;) a na spekcie siedze po to by wykonywac za was robote!? :D i spam na u@ bedzie dopoki sami reagowac nie bedziecie

 

 

Oto jaką wiadomość dostałem na steam :). Robisz wszystko żeby każdy był na tak. Tym bardziej jestem na nie !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko układa mi się w jedną całość. Przy końcu twojej działalności na sieci stałeś się "łowcą" rang. Zostałeś awansowany na opiekuna COD 200. Na wh grałeś cały czas. Nawet wydaje mi się, lecz nie mam takiej pewności iż byłeś banowany za wh, ale wrociles na posadę admina. Twoje odejście było dosyć głośne. Przeniosłeś się na inną sieć razem z graczem o Nicku: MC RyChU MD. Ściągałeś graczy z sieci. Z tego co pamiętam miałeś również bana na forum. Proszę o wyjaśnienie sprawy przez Administratora. Co do bana, którego Magik posiadał na serwerze to amxban był około roku temu przez aquaxa resetowany więc stąd brak bana u Magika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Im masz racje,magik mysli ze jak byl opiekunem to ze odrazu zostanie adminem.Zbyt duzo w przeszlosci zlego zrobil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...