Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Admin Grabek

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 27 grudnia, kilka minut po 22

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Grabek

 

Dowody: jeśli demo nie nagrywa dźwięku to brak

 

Świadkowie: gracza którzy grali

 

Uzasadnienie: admin dał mi bana na za stanie na raspie( musiałem się cofnąć, żeby kryć plecy), jednak najważniejsze jest to, że nie dał bana osobom, które nadużywały mikrofonu i psuły grę, nie zasługuje na admina(za byle co banuje, a jak coś poważniejszego to umywa ręce)

 

Sytuacja miała miejsce na serwerze only DD2b_350_20_191919_191919_FFFFFF_393939.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę tero Siedzącego na Respie z Paką od dłuższego czasu i który jeszcze się cofa i nie ma zamiaru nic zrobić żeby iść na BS;a. Daję bana na 1h. Są komunikaty które ostrzegają przed tym. Trzeba czyt. ze zrozumieniem.  

 

 

 

Mam voice Enable 0. Żadnych Komunikatów nie było na @ say, że ktoś przeszkadza. mam demo jak coś. 

 

 

 

Daj dowód, że się mylę, dam swój. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra temat do zamknięcia. Prosiłbym tylko o jakieś informacje jak działa ta @ na serwerze. Jeśli jest o tym mowa na forum prosiłbym przekierować mnie do działu gdzie mogę to znaleźć lub(lepsza opcja) w kilku słowach tutaj mi to wyjaśnić. Dzięki w ogóle za tak szybkę rozpatrzenie sprawy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...