Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> [ODD2#2] MANIEK S

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: MANIEK S

Godzina, data zdarzenia: ~12:50

Mapa: de_dust2

STEAM_ID / IP:'STEAM_2:0:1639898419'' / '87.207.143.252'

Uzasadnienie: Sporo pestek z deagla udało mi się sprzedać, niektóre rzeczywiście mogły wyglądać co najmniej dziwnie, jako iż parę razy strzelałem całkowicie na wyczucie i udało mi się trafić ludzi w głowę jednym strzałem od razu po wychyleniu, nie mniej jednak dobry gracz to dobry gracz i nie ma przebacz, po to się latami gra żeby grać dobrze.

Link do SS'ów:

EDIT: http://www15.zippyshare.com/v/55918388/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od zawsze się dawało na sendspace wszędzie, od kiedy pamiętam, nie wiem co to za nowe "wymysły", ale skoro tak ma być to niech będzie, zapamiętam na przyszłość, zatem mam wstawić teraz na zippyshare czy czekać na sprawdzenie?

 

EDIT: Jak nie możecie pobrać? Klika się download i już, ja za to nie mogę zauploadować tego na zippyshare bo niby ładuje to na serwer, ale wychodzi błąd. Napis "Click here to start download from sendspace"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale z tej strony nie możemy pobrać  daj na zippyshare.com  każdy daje tam i problemu nie ma , masz na to 24 h

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...