Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Propozycja konkursu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam propozycję konkursu typu "LOTTO"

 

Co jakiś dzień będzie odbywało sie losowanie z 100 liczb.

 

Pod danym tematem każdy gracz może sobie wybrać 1 liczbę ze 100. Prowadzący losuje, wylosuję liczbę 15 osoba która napisała pod tematem taka liczbę wygrywa. Natomiast gdy nikt jej nie wybrał prowadzący losuje jeszcze raz.

 

Nagroda za to może być różna. Nie wiem czy taki konkurs jest, ale jeśli tak to proszę o usunięcie tematu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Był taki konkurs jak dobrze pamiętam. Tam się wybierało 5 cyfr i była jakaś bonusowa chyba czy specjalna cyfra , która dawała 2 lub 3 punkty, cały konkurs był rozłożony na miesiąc. Bardziej ciekawy, teraz chyba nie ma się kto takim czymś zająć, musiałbyś wyjść z propozycją zajęcia się tamtym konkursem i może by pykło :D.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli poczuwasz się do organizacji, a Czerwoni się zgodzą, to czemu nie, sam chętnie wezmę w czymś takim udział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tak, ale też zależy jakie organizator/sieć zafunduje nagrody osobą wylosowanym. "Co jakiś dzień" Mam rozumieć że to ma być jak często organizowane, bo ja rozumiem to że co 2-3 dni i nagrody będą się sypały hurtem do osób wygranych. Naprawdę zrobienie 10 reklam i dostanie vipa na tydzień to nie jest dużo, no chyba że organizator ma bardzo duży zasób nagród i może je rozdawać swobodnie. Zapewniam, że jeżeli będą słabe nagrody to nikt nie będzie brał udziału, w grę będą wchodził w najlepszej sytuacji vipy, premium itp na tydzień, 2 tygodnie. Takie coś z pewnością zachęci ludzi do brania w tym udziału. Kolejna rzecz, że byłby duży spadek zarobku na klasach premium czy vipach, jeżeli były by one za darmo rozdawane, a w takim razie naszedłbym kryzys. Nagle każdy by brał udział w konkursie i żadna osoba już by nie wydawała pieniędzy na kupno vipa i dochód by spadł. UPSS

 

Dla mnie ta propozycja jest bezsensu :) 

 

 

 

Tutaj jest darmowa klasa premium czy vip: http://multi-head.pl/topic/41470-zgłoszenia-po-darmową-klasę-premiumvipa/#entry223693

 

Osoby, które nie korzystały zachęcam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście z nagrodą musimy pogadać z czerwonymi. Ja mogę takie coś poprowadzić.

 

Ja niestety nie mam nic do zaoferowania chodzi o nagrody. Losowanie może sie odbywać 1-2 razy w tygodniu.

 

Oczywiście głos jest darmowy, żadnych reklam. Tylko trzeba miec 30 postów i 5h na forum np.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tak, ale wygrana, jak mniemam, będzię padała raz na tydzień lub dwa, a nie codziennie, a poza tym jest małe prawdopodobieństwo, że cały czas będzie trafiało dużo osób, wręcz przeciwnie, więc nie sądzę, by sieć na tym straciła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie, odnowić stary konkurs. Był bardzo fajny i każdy miał szanse wygrać. O ile dobrze pamiętam to wybierało się 5 liczb w tym liczbę bonusową (zwykła liczba 1PKT, a liczba bonusowa 5PKT), tak jak w "prawdziwym" lotto 49 liczb i będzie dobrze ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


raczej nie... coś w stylu losowania jest dla Premium, a tekie coś CODZIENNIE to tylko spam głupimi numerkami i niby co to ma być za nagroda? ^.^ troche zbyt nudne

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że nagroda dla zwycięzcy w postaci Klasy Premium/ViP'a na okres tygodnia zdecydowanie wystarczy. 

 

 

 

Napisz mi na PW przykładowy temat z rozpoczęciem Konkursu i zasadami. Wtedy się zastanowimy co dalej. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...