Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Dostałem bana nwm zaco

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dostałem bana na nicku f3[N]Ix ;)

 

Powód: nieznam powodu bo mi nic w konsoli nie psze ;)

 

Na jaki okres czasu?: Nie wiem niepodano mi w konsoli 

 

Prosze o wyjaśnienie sprawy za  co ? I na jaki okres czasu?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[align=center]Dziękuję za informacje, Jest tu bardzo świetna miła Administracja ;) polece znajomym To forum i servery,lecz niestety ban nie minoł po restarcie rutera :( chciałbym jak najszybciej by ban minoł niemoge doczekać się gry na tak wspaniałym serverze    ;) Wesołych świąt /Fenix

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wstaw screeny na Multi-Head.pl to jest powód bana ip mi dałeś  31.42.14.40 poradnik jak znaleść ss'yhttp://multi-head.pl/topic/13917-wz%C3%B3r-wstawienia-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/

 

 

Przepraszam ale nie rozumiem jak je zlaleźć szukałem i ich nie posiadam nie wiem dalczego więc proszę o obejżenie demka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Od tego są ssy żeby nie trzeba było sprawdzać dema. NA wrzucenie zdjęć masz 24h od momentu dostania bana. Możesz zrobić 100 reklam dla uzyskania UB. 

 

 

Dobrze dobrze ale to nie moja wina że nie mam tych ss w folderze więc proszę o naprawienie tego błędu!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nasza Także nie. Możliwe, że Mikołaj ci je zabrał? Nie uzyskasz ub bez zrobienia 100 reklam lub dodając zdjęcia. 

 

 

 

 

CIekawe jak je mam dodać no? Jak ich niemam? Powiedz mi no? Morze jakis inforamtyk przyjedzie i sprawdzi nic nie usuwalem ani ich nie mialem!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...