Skocz do zawartości
Kristo

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga na Admina popapraniec^^

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 21:26 06.12.2014

 

Nick admina/gracza, który zawinił: popapraniec^^

 

Dowody: http://hltv.1shot1kill.eu/srv23588/HLTV-1412062111-de_nuke.dem.zip

Świadkowie : TURBO

 

Uzasadnienie: Ten admin nie zrobił żadnego głosowania ani nic czy chcemy aby zmienił mapę, po prostu zmienia mapy kiedy chce, tak mu nie wolno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Otrzymałem wiadomość na PW od Admina popapraniec. Problem już naprawiony, więc zapraszam popaprańca w razie gdybyś chciał coś jeszcze dodać. 

 

Radek - UBT ma zakaz zamykania skarg na adminów.

 

 

 

 

 

Z chęcią bym odpowiedział na tę skarkę,ale "Nie masz uprawnień do przeglądania tego forum. " i tak jest ciągle - ze wszystkim. Ogólnie wyświetla mi sie tylko baner i shoutbox i prawy boczny panel. Nic nie daje zmiana przegladarki. Ogólnie są problemy na serwerze,coś dziwnego się dzieje i nagle jest 5vs5 bo reszta na specie siedzi, BO NIE MOGĄ WEJŚĆ,niby nie ma miejsc,a jak do cholery dać głosowanie gdy w amx mam tylko dwie możliwości de_dust2 i de_train,a traina właśnie gramy,to co za sens z głosowania. Ludzie się nie mieszczą, leci zmianka,raz tłumaczyłem,drugi i trzeci.Nie będe za każdym razem się tłumaczył przecież. ~popapraniec

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...