Skocz do zawartości
heaVeN.

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Przerywający się mikrofon ?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Mam problem od paru dni. Wchodzę na jakiś JB.. Wchodzę do więźniów i mówię. Wszystko dobrze słychać. Tak samo jak wchodzę do ct i coś mówię to słychać. Ale jak prowadzę. To już jest problem, bo mnie przerywa. Podgłaszałem, sprawdzałem i to samo.. Wszędzie słychać, a jak prowadzę to nie. Próbowałem już wszystkiego. Dodawałem te komendy do cfg gdzie nic nie pomogło. Wchodziłem w głośność główną i chciałem zmienić urządzenie miksujące ale mam tylko cały czas SoundMAX HD Audio. ;( Proszę o pomoc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wejdź w Panel Sterowania > Dźwięk > Nagrywanie i sprawdź, które urządzenie jest wykorzystywane (powiedz coś do mikrofonu, powinien wyświetlić się zielony pasek). Ustaw je w grze, jako mikrofon. Jak to nie pomoże, to możliwe, że jakieś ustawienia serwera blokują Twoją komunikację (co jest mało prawdopodobne, chociaż kto wie).

 

Dziwna to jest sytuacja, bo skoro raz Tobie działa, a raz nie to może być też problem z samym mikrofonem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z mojej strony masz kilka opcji. Skoro masz win xp.

 

Start>Wszystkie Programy>Akcesoria>Rozrywka>Rejestrator Dźwięku . Nagraj siebie i sprawdź czy dźwięk jest odtwarzany prawidłowo.

 

-Jeśli nie.

 

-)Reinstaluj CS'a.

 

-)Podłącz mikrofon do innego portu.(możliwe,że jest w tym obecnym za słabe napięcie bądź jest zurzyte)

 

-)Sprawdź czy mikrofon jest sprawny,jeśli nie to wiesz co robić

 

-)Wyłącz MIXStereo w ustawieniasz dźwięku w panelu sterowania.

 

-Jeśli tak.

 

-)Reinstaluj CS'a. Jeśli NS to w przadku,gdy nie zadziała ściagnij innego. Jeśli Steam reinstal cs i możesz też steam'a.

 

 

 

W przypadku,gdy nic nie pomoże z zamieszczonych tu sposóbów. Będe dalej myślałał. Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość zapomniał najwidoczniej o tym temacie. Bądź rozwiązał swój problem. Myślę,że możesz zamknąć. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...