Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Czesc

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem nic nie pisać ale tak nie wypada.

 

Co prawda tylko 10 miesięcy pobytu ale zawsze to coś. Chciałem się pożegnać z wami kulturalnie i tak jak przystało na normalną osobę.

 

 

Spędziłem tutaj parę fajnych i miłych chwil, zostałem doceniony jako admina dd2+dm i sam Opiekun tego serwer czyli Adonai polecił mnie na swojego zastępce, za co naprawdę mu dziękuje że docenił mój wkład w serwer.  Nie wiem czy mogę, czy w ogóle mi wypada oceniać siebie samego na stanowisku Opiekuna ale to zrobię. Jeden czy drugi Admin powie mi że jestem najlepszym OP jakiego mieli, inny będzie się skarżył inny jeszcze coś innego, tyle że tak naprawdę to ja sam siebie oceniam jak się spisałem na tym stanowisku, i wiecie co? Mogło być lepiej, zawsze może być lepiej, w moim mniemaniu nie robiłem wystarczająco wiele żeby postawić serwer na nogi i rozkręcić go tak jak bym to chciał ja czy wyższa Administracja. Rezygnując z rangi Opiekuna, miałem full ogarnięty serwer + 15 Ogarniętych Adminów oraz nowy serwer DM. Wiadomo że każdy Opiekun ma jakieś swoje własne metody prowadzenia każdego serwa, u mnie Admini mieli dobrze, podejrzewam że nie wielu narzekało, chociaż nie wiem i nie dowiem się co się działo za moimi plecami. Moje metody prowadzenia dd2+dm przyniosły efekt,  dd2+dm jest serwerem który najbardziej się rozwinął w ostatnim czasie ze wszystkich serwerów. Wszystko jest ogarnięte, teraz potrzeba tylko kogoś z głową żeby to nie poupadało, szkoda było by marnować tyle czasu pracy z powodu tego że ja nie zgodziłem się z górą.

 

Raz na jakiś czas do was zajrze, ciężko tak od razu wszystko rzucić i zrezygnować z tego wszystkiego co mnie tu spotkało, nawet z tych rzeczy za które zostałem z rugany bądź mi się nie podobały.

 

 

 

Wielu mnie nie lubi, większość nie nawidzi za to jaki jestem, do dziesięciu mogę policzyć osoby z którymi naprawdę potrafiłem bądź potrafię się dogadać do tej pory, i wiem że to nie minie od tak jak każda dobra rzecz która kiedyś się kończy. Wszystko ma swoje granice, zwłaszcza ludzkie emocje, tego nie da się zmienić, każdemu z was kiedyś puszczą nerwy i podejmnie podobną decyzje do mojej, tak już niestety jest. :)

 

 

 

Nie ma co się rozwodzić nad tym tyle czasu.

 

 

Tutaj chciałbym się pożegnać ze wszystkim na tym forum, z tymi których nie znam, nie poznałem, i z tymi których znałem i z którymi byłem/jestem naprawdę blisko, z tymi których cisnąłem i nie lubiłem, z tymi którzy mnie nie lubili a nawet nie było wiadomo o co chodzi :). Przepraszam was za to że potrafiłem być na prawdę upierdliwy, chamski, zimny a czasami naprawdę potrafiłem być Ch****, zawsze starałem się robić jak najlepiej dla ogółu a nie dla siebie, może na tym polegał błąd, nie wiem, a może za miękki byłem? Kto inny mnie oceni.  Jeszcze raz z całego serducha i z bardzo miękkiej dupki chciałbym was wszystkich pożegnać, każdego.

 

 

Teraz przyszedł czas na tych których lubię, kocham, do których mam szacunek bądź też po prostu dlatego że są i poradzą wtedy kiedy trzeba bezinteresownie.

 

 

Adonai - Wielu się z niego śmieje, i wielu by dostało ode mnie w mordę za takie coś, gość robi co może żeby było ok, tyle że mało kto to widzi, ja się przekonałem jaki on jest :> Spróbujcie bo naprawdę warto. Stary łapiemy się w jakimś najbliższym czasie na pogaduchy. Nie zrażaj się tym że ktoś piszę Ci że nic nie robisz, i tak zrobiłeś tutaj tak dużo że mało kto jest w stanie się pochwalić takimi wynikami. Pamiętaj zawsze jak będziesz miał z czymś problem to wal do mnie śmiało tak jak kiedyś.

 

 

Malu - Mały człowiek z wielkim sercem, nie ważne czy kogoś lubi czy nie zawsze mu pomoże. O co go nie poprosisz zawsze to zrobi - Tobie się należy szacunek za to co robisz, chociaż jestem dużo starszy od Ciebie to doceniam co robiłeś, robisz i będzie robił dla tych wszystkich ludzi którzy tutaj są. Kontakt zostaje, wiesz gdzie mnie łapać, także wal o każdej porze ;) Na Twój temat mógłbym napisać książke, chociaż i tak pewnie kartek by mi zabrakło. Rób dalej jak robisz, abyś był doceniony! Tego Ci życzę stary, żeby wreszcie ktoś Cię docenił. Pamiętaj zawsze masz we mnie oparcie!

 

 

Nty - Nie poznałem go na tyle ile bym chciał, wiem że gość jest rozsądny i dobrze ogarnia, i tak zostanie :)

 

 

Aquax - Poznałem osobiście, bardzo fajny gość który niestety przez nie których jest postrzegany jako gość który ma wszystko w dupie i nic nie robi. Wcale tak nie jest, może czasami nie poświęca tyle czasu ile inni by chcieli ale naprawdę się stara żebyście mieli jak najlepiej.

 

 

Żelka - Tyle co spin leciało w jej stronę albo odwrotnie to tylko chyba Geralt może zliczyć, a w sumie nie potrzebnie,  fajna, ogarnięta dziewczyna z którą o wszystkim można pogadać :) Także specjalny szacunek dla Ciebie, dalej zajebiście mi się z tobą gada, kontakt masz to wal jak w dym o kazdej porze.

 

 

Nynek - Dbajcie oto by został, można z nim pogadać na każdy temat i o każdej porze ;) Potrafi chłopak doradzić.

 

 

bydlak - Ta kura nigdy nie będzie dla ciebie! pamiętaj o tym. Ja wiem że ty od początku czekałeś na mój kolorek. Kiedyś napewno go dostaniesz ;) Głowa do góry.

 

 

ananas - Człowiek zagadka, wiecznie dostępny, zawsze pomaga, nigdy nie było z nim żadnego problemu jeden z lepszych adminów jakich kiedykolwiek poznałem.

 

 

Cannabis - Wielu mi pisało po co takiego młodego na Admina? Ogarnia wystarczy? Jak ktoś ma coś do powiedzenia to zapraszam do mnie.

 

 

Norbi - To co wyżej, nie nadaje się bo co? bo ma 15 lat? I co z tego, ogarnia lepiej niż nie jeden Admin z dłuższym stażem.

 

 

Kuki - Moja morda, nikomu nie oddam, jeden z lepszych ludzi z jakimi kiedykolwiek współpracowałem, żadnych problemów, szczery, otwarty i zawsze chętny do pomocy. Sam go namówiłem na Adminowanie na serwerze, i miałem nosa, jeden z lepszych jakich tu widziałem.

 

 

Thiz // Kojotti - To samo co wyżej, z werbowałem go na Admina bo był aktywny  i ogarniał jako mało kto. Został ze mną do końca i nie zostawił mnie wtedy kiedy była taka potrzeba, zawsze można było na niego liczyć.

 

 

Dark Side - krótki staż, nie poznałem go za bardzo, jednak wiem że był/jest wart poświęconego mu czasu. Stanął murem ze wszystkimi.

 

 

Biotechnik - Mój człowiek po fachu. Nie dość że w moim wieku, to jeszcze bardziej ogarnięty ode mnie, nigdy nie powiedziałem na niego złego słowa i nigdy tego nie powiem, zawsze stał za mną murem i chociaż teraz go nie ma, wiem że było by tak samo. Zawsze był chętny do pomocy, czy to na serwerze czy to FTP bądź cokolwiek innego. Na pewno będzie mi brakowało nocnych rozmów o na wszystkie tematy, to wróci prędzej czy później, kontakt jest i zostaje.

 

 

Triker - Spinająca morda, młody ale gość z którym naprawdę idzie się dogadać i nie jest to trudne. Chłopak z którym przegadałem nie jeden temat nie patrząc na to ile ma lat.

 

 

 

Freezu - Człowiek ranga, tylu rang to u nikogo nie widziałem, a do tego jeszcze to wszystko ogarniał. Poznałem na zlocie także też masz u specjalny szacunek ;)

 

 

 

Gerhard vos shredder - Ogólnie znający się na wszystkim człowiek który tępi innych bo nie mają życia a sam ma najwięcej wpisów na SB ;O Te wirtualne romanse które kiedyś się konczą z każdą nową Kobitą na siecii. Te wirtualne mecze, praca, siłownia dzięki którym może tak często siedzieć na forum. Ogólnie Casanova, człowiek spina albo pancerna rebeka jak kto woli.

 

 

 

Mordi - Następny bot jakich mało. Też wiecznie uśmiechniety człowiek jak ja ;) Dusza towarzystwa, daje z siebie wszystko co najlepsze.

 

 

 

Madzia/Danke - Stanowczo nie dawno złapaliśmy fajny kontakt, świetna dziewczyna, ze wszystkim można do niej pojsc, macie problem podam wam adres ;P

 

 

 

Power Rangers - Śmieszny nick ;) Bardzo dobry Admin, będzie mi brakowało twojego towarzystwa :)

 

 

 

Ola - Kontakt do mnie masz ;) Odzywaj się ;*

 

 

 

 

 

Zapewne parę osób się obrazi za to że ich tutaj nie ma, w sumie nie będę im się dziwił. Zrozumcie że jak bym chciał umieścić tutaj wszystkich to musiałbym zrobić ze trzy tematy jak nie więcej. Także jeszce raz pozdrawiam wszystkich i wszystkim życzę jak najlepiej, niech każdemu z was wyjdzie tak jakbyście tego chcieli!

 

 

 

Tak myśle i myśle, i zastanawiam się czy wymyśle coś więcej niż już napisałem, i wyobraźcie sobie że wymyśle.  Większość zapewne nie zrozumie co tutaj napisłem a 90% ludzi nawet tego nie przeczytam i wiecie co? Bardzo dobrze, to ma trafić tylko do tych którzy coś sobą reprezentują i w każdej chwili są  dostępni do pomocy.

 

Wy trzymacie to wszystko przy życiu, od was wszystko zależy, nie dajcie ponieść się emocjom i róbcie dalej jak robiliście, wszystko co zrobiliście dobrego dla innyc kiedyś do was wróci! Każdy który to przeczyta i będzie śmiał bądź hejtował bo piszę o pierdołach to równie dobrze każdą tą osobę może pocałować w dupe o ile się zgodzą :o.

 

 

 

 

 

 

 

Mam nadzieje że spotkamy się na nastepnym zlocie w takim samym skladzie, ewentualnie rozszerzonym o kilka innyc postaci.

 

 

 

Cześć

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

 

 

Madzia/Danke - Stanowczo nie dawno złapaliśmy fajny kontakt, świetna dziewczyna, ze wszystkim można do niej pojsc, macie problem podam wam adres ;P

 

 

 

 

 

 

Dziękuję za miłe słowa na mój temat, cieszę się, że spostrzegłeś mnie taką jak napisałeś :).

 

Jakby coś się działo to wal śmiało :).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także jeszce raz pozdrawiam wszystkich i wszystkim życzę jak najlepiej, niech każdemu z was wyjdzie tak jakbyście tego chcieli!

 

 

 

 

 

 

Ze względu na moją wielką wrażliwość bardzo poruszyły mnie te słowa :(:::

 

Dziękuję i Tobie też życzę jak najlepiej, niech Ci się w życiu układa w końcu! :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...