Skocz do zawartości
pionteczekessa

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Baj baj.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po kilku przemyśleniach zdecydowałem się jednak zrezygnować z dalszej działalności na MH. Tym samym rezygnuję ze wszystkich powierzonych mi rang i funkcji. Dzięki za szansę, którą otrzymałem mimo kilku sprzeczek, nieporozumień. Mam nadzieję, że jej nie zmarnowałem. Dobrym mówcą czy pisarzem nie jestem, tak więc przejdę do pozdrowień. :)

 

 

 

@Malu, @Morderca, @Zielonaa., @aquax, @Proxx, , , , @SLODZIAK, @LKD. Chciałbym zacząć od osób ze zlotu. Priorytetem dla mnie są osoby znane mi osobiście. Dzięki za miłe chwile spędzone razem na tym zadupiu. :P Mam nadzieję, że widzimy się w zbliżające się wakacje. :) Nie chciało mi się pisać paru zdań dla każdego z osobna, więc musicie zaakceptować taką wersję. c:

 

 

 

, dzięki za danie mi szansy na różnych stanowiskach i dużą pomoc z Twojej strony, czasem również w sprawach prywatnych. Gdybyś czegoś potrzebował, pisz. Chętnie pomogę w sprawach graficznych czy też przy forum jako zielony admin techniczny.

 

 

 

, @Danke:*, @Ola, , @Geralt z Rivi, @Teez., @`Shooter., @Procentowy, @#RELOP, , @NikoS, @Strajk, @nynek - pozdrawiam Was i ekipę z JB, mixów, adminów serwerów, opiekunów, super adminów, z resztą każdego użytkownika z osobna.

 

 

 

Wszystkim wymienionym wyżej, jak i całej reszcie ekipy życzę jak najlepiej i gratuluję, że ze mną wytrzymaliście tyle czasu. :P Nie myślcie sobie, że odchodzę na inną sieć. Na MH kończę swoją przygodę, być może kiedyś wrócę. Teraz chciałbym oderwać się od komputera i poświęcać więcej czasu na życie realne. Trzymajcie się i do następnego. ;) Proszę o zabranie rang i uprawnień na sieci. Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hah o niee nty Ty i Freezu to zupełnie inna bajka poza tym nie umiesz grać na gitarze :D 

 

 

 

Również mam nadzieję, że spotkamy się w kolejne wakacje, na zlocie jakoś przeżyliśmy w tych spartańskich warunkach xD Dzięki za cudowną grę na gitarze, wpadniesz jeszcze na ts mi trochę pograć prawda? :D 

 

Miły, pomocny, cierpliwy i ułożony chłopak. Trzymaj tak dalej ;)

 

 

 

Nie żegnam się ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...