Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> ab x3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

http://www43.zippyshare.com/v/1188198/file.html

 

 

 

Pominę początek "pięknej" gry gracza i zacznę od najlepszej sytuacji.

 

 

 

03:31 - seria z AK i automatyczny obrót o 180 stopni. <-- nie wiem co to ma być, ale chyba coś źle skonfigurowałeś chłopie w tym swoim czitq bo seria weszła w twojego kolegę z drużyny. Myszki raczej uszkodzonej nie masz. 

 

04:09 - 1 head. Bardzo widoczne auto namierzenie na głowę. Bez spowolnienia nawet to widać + widać przeskok jak na 2 typa mu namierza. 

 

04:21 - seria z m4 i widać zachowanie celownika przy strzelaniu do CT, który jest lekko wychylony na Galerii. 

 

08:14 - Zabija Grania na Galerii. Full auto z AK i wszystko leci w 1 punkt. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo nie jest pierwszej jakości (hltv)

 

obrót o 180 stopni wywołałem sam przypadkowo przyciskiem quick turn to opcja w myszkach microsoftu niestety nie można jej wyłaczyć jest przypisana do przycisku myszki więc od czasu do czasu chcąc czy nie chcąc być szybkim klikam ten przycisk ,do pozostałych akcji odniosę się tak ,że to są naturalne kille wyćwiczone na dm tu was moje statystyki http://www.gametracker.com/player/ab/80.72.40.110:27020/ ogarnianie recoila przychodzi z czasem gdy w tą grę gra się dość sporo steam 2k7 ,jeżeli jest taka osoba która ogarnia temat niech się wypowie na temat tego dema .Dobrychłopak powinieneś nagrać POV i dopiero banować .Chciałbym zaznaczyć że jest wiele akcji w których nie mogę trafić w głowę co do myszki jest nowa i jeszcze jej nie poznałem. Dzisiaj nie grałem czegoś wielkiego więc trochę dziwi mnie ten ban .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest HLTV. Przydaje się lepiej niż zwykły POV do twojego rodzaju czita, aby POV tego nie udowodnił :-). Sety robione są tak, aby w zwykłej grze nic nie było widać. HLTV odzwierciedla wszystko wyłapując takie sytuacje jakie przedstawiłem. Jakoś u innych graczy nie jest to widoczne, a grają równie dobrze. Raz na jakiś czas każdy wpadnie. Teraz wypadło na ciebie.  

 

 

 

Edit: to że masz steam 2k7 z allegro o niczym nie świadczy. google też dużo powie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego rodzaju czita piszesz wszystko tak lakonicznie i ogólnikowo ,że trudno coś zrozumieć ,co do autnonamierzania odniosę się tak 1.8 sensivity i 800 dpi  to są wszystko ruchy mojej ręki nie żadnego czita sam wiesz ,że niektóre akcje np te na gali są wyćwiczone i kille na nich tak samo mam nadzieję ,że zostanę wkrótce odbanowany proszę o wypowiedzi innych graczy z dużym stażem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaglądałem ci na dysk i nie znam nazw twoich programów, których używasz. Moim zadaniem było udowodnienie innym, że oszukujesz w postaci demka, które dostarczyłem i to zrobiłem. Też gram na 800 dpi z czułością  1.4 w grze również robiłem różne w życiu sytuacje w postaci pięknych headów po 5/6 na rundę, ale nigdy nie widziałem auto namierzania na głowę jak w twojej postaci. Na demku jest wszystko. Oceny osób są szczere, nie zmyślone. Fakt, że ktoś gra słabiej a ktoś lepiej o niczym tutaj nie świadczy. Twoje zachowania celownika odbiegają od rzeczywistości. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...