Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> skarga pdgpodgruba

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:21:37

 

Nick admina/gracza, który zawinił:|PDG|Podgrubap

 

Dowody:choćby i to ze inni gracze tez sie skarza ze admin nie slusznie daje bany za kampienie z awp a wlasciwie granie uzywajac broni awp

Świadkowie:wiekszosc graczy z awp ktorych on gania ich  krzyczac do nich przez mikro zeby wypier.. z tym awp ,nie umiem wymienic gdyz nie znam

 

Uzasadnienie:bylem w ct , zginalem , respie sie na b , wbiegam do trupa , podnioslem awp wiedzac ze tam na respie tt oni sa , bo nasi z trupa strzelali do nich ile wlezie , wiec wzialem awp  , ustrzelilem goscia , pech chcial ze to byl ten admin ktory nie lubi graczy awp , dalej to juz wiadomo , ban na 30 min , kiedy to inni gracze dostaja tylko kicki jak graja awp.  nie wiem jak mam latac po mapie na full auto z awp... wstawiam link do tematu w ktorym admin adonai29 wypowiada sie na temat kampienia dm http://multi-head.pl/topic/43977-skarga-na-pdgpodgrubapl/

 

admin adonai29  wyraznie napisal ze kampienie na dm NIE jest zabronione , wiec dlaczego jakis inny admin wymysla se zasade i w dodatku mnie banuje ? 

 

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgłaszam go też ostatnio grałem też pisałem na U@ do admina( nie tego tlkyo innego) że kampią a on na to że mogą, ale nie wypada. proszę go ogarnąć bo nie ma takiego punktu który zabrania kampić. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...