Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Dydson - wh

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat`era: Dydson

Godzina, data zdarzenia: 20/10/2014 ; 16:15

Mapa: de_dust2

 

Serwer: Only De_dust2 #2

Link do demka lub link do HLTV (od której minuty wchodzi cheat'er): http://www4.zippyshare.com/v/2633120/file.html

STEAM_ID/IP cheat`era: 

 

 

 

IP: 93.105.176.6:37803

 

Link: http://scr.hu/2k0h/h7e6x

 

 

 

Uzasadnienie: Więc tak. Nie zdążyłem nakręcić demka tak jakby to wypadało, ale rozpiszę je w sposób, który administracja i osoby zarządzające serwerem powinny zrozumieć i przyznać bana graczowi.

 

 

 

Więc czit, którego się doszukałem, to Wallhack.

 

 

 

Demko w formie .pov, 

zaczyna się 06:48.

 

 

 

Pierwsza akcja 08:40 - 08:50 - Wybiega z gali, powoli podchodzi z gali z zamiarem sprawdzenia podwójnej, lecz gdy widzi gracza, nadbiegającego w jego kierunku, sprytnie szybko się wycofuje, celem nie zauważenia i jedzie po nim modelowo (celownikiem podąża za target'em), następnie już "wie", że tego gracza tam nie ma, nawet nie sprawdzając czy nadal tam stoi, on razu zmienia cel na podwójne, reszta akcji mierna, bo gracz zero refleksu, wybiega na model, ale nie jest w stanie strzelić.

 

 

 

10:10 - 10:15 - Nie każdy może zrozumieć te akcję, ale postaram się wytłumaczyć, w sposób rozumowania czitera. Więc tak. Biegnie przez galę, by podnieść broń i tak; Jeżeli bym miał rozpisywać tę akcję na słuch i brać pod uwagę, że po sposobie gry i movementu to jest jakiś bardzo słaby gracz, w dodatku nonsteam, więc pewnie nawet nie grał na słuch, a więc; słyszał już wcześniej nadbiegające kroki, ale nie mierzył celownikiem w ich stronę biegnąc po broń, zaczął dopiero, nie wtedy kiedy już był blisko broni, tylko wtedy kiedy kontur tekstur i widoczność zlała się z modelem przez ścianę, stąd pod koniec już nie patrzał czy podniósł tę brón czy też nie, tylko od razu próbował się cofnąć i jeszcze coś zabić.

 

 

 

Niestety, gracz uciekł, więc trochę nieciekawa sprawa z tego demka, dla mnie to rzecz oczywista, mógłbym w sumie próbować rozpisać akcję sprzed tej mojej pierwszej z 08:40, ale to raczej wyczekiwał i czekał na sam model, więc i tak ze sporym opóźnieniem strzelił jak to nonsteam bez refleksu, więc tej akcji raczej nie można brać pod uwagę, nie wiem czy z tego będzie ban, jak dla mnie ten gracz to cziter oczywisty, już po tej 08:40 było to widać po jego zachowaniu w tej akcji, no ale nie wiem, administracja czy osoby zajmujące się tym podejmą jakąś decyzję, chociaż wątpie w to, że on dostanie bana, bo za mało akcji, tylko dwie.

 

 

 

Choć, ta pierwsza akcją, którą rozpisałem w przypadku bardziej ogarniętego gracza, (z tej pozycji na gali, kiedy się chował, nie mógł usłyszeć gracza, który przebiegał, nie ma co się oszukiwać) tu też zaznaczam, że gracz w tej pierwszej akcji, nie widział przeciwnika, nie wychylił się nawet, modelował po ścianie i już od razu wiedział, że jest w innym miejscu.

 

 

 

To chyba tyle, czekam na słuszną decyzję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja na tym demku nic nie widzę, bo drugie demko jest za krótkie. 

 

Co do pierwszej akcji, jak zauważyłeś strzelał tam też inny CT, więc mógł się domyśleć, że ktoś tam jest, również mógł dostać info przez mikro. Idzie też się domyśleć gdzie tt może stać, typowa kampa na zielonych. Nie widać za bardzo żeby modelował.

 

 

 

Co do drugiej akcji zwyczajny normalny odruch na galę tym bardziej, że było słychać tt jak idzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem nie jest czysty i 1 akcja na to wskazuje. Tj. POV. jeżeli dostałby info słychać byłoby czy ktoś coś mówi.

 

 

 

W 1 akcji chodzi o reakcje, nie o to żeby się domyślać czy ktoś tam jest (chociaż było słychać wyraźnie), kiedy gracz ze strony terrorystów wyszedł na środek. Cały czas widzi go za ścianą i robi unik w momencie zobaczenia go. 

 

2 akcje można by rozpisać na milion sposób. 

 

 

 

Jak dla mnie to marny cziterek bez skilla. 

 

 

 

 

TERRORMACHINE528 - wyciągnij lepiej HLTV dla podtrzymania swojego zdania. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


DobryChlopak mówisz że było by widać jak by ktoś mu dawał info. Mógł równie dobrze grać ze znajomymi i rozmawiać na skype czy ts. Więc trudno to dobrze ocenić. Pomysł Strajka jest dobry, bo jeżeli jest czysty będzie szkoda psuć mu grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale demko z hltv Ci nic więcej nie powie, bo ja zacząłem go oglądać i od razu nagrywać, jak miał 0:0 dopiero co wszedł na serwer, więc dużo Ci to nie da =d

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...