Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

Długie pogawędki z mistrzem AWP!

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]W dzisiejszym wywiadzie przybliżyłam Wam ulubionego administratora serwera Only DD2#2

-

@nynek, który fantastycznie sprawuje się w powierzonej mu funkcji admina. W poniższym wywiadzie Nynek ujawni swoją prawdziwą osobę z pozytywniejszej i ciekawszej strony! Serdecznie zachęcam do przeczytania. Miłej lektury!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj Nynek. Cieszę się, że zgodziłeś się na wywiad. Na początku tradycyjnie opowiedz coś o sobie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cześć :). Mam na imię Kamil. Mam 22 lata. Mieszkam w Mokrzyskach (ok. 60km od Krakowa). Obecnie pracuję w firmie CAN-PACK przy produkcji kapsli. Interesuję się sportem (szczególnie piłką nożną), bukmacherką. Lubię właśnie grać w piłkę nożną (na dworzu jak i na komputerze) i oczywiście w CS'a. Kocham jeść i spać xD.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Grasz może w jakimś clubie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie, niestety nie gram. Za to jest jeden, któremu gorąco kibicuję już od 2004 roku. Jest to mój kochany REAL MADRYT! Przy okazji dodam, że moim ulubionym piłkarzem jest Roberto Carlos! :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chwała Realowi Madryt! Dlaczego tak ciekawi i interesuje Cię piłka nożna (tym bardziej, że nie grasz w żadnym clubie)?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Od najmłodszych lat grałem z kolegami w piłkę nożną. Wszyscy grali to ja grałem z nimi. Nawet mi to dobrze wychodziło. Spodobało mi się. W sumie nie było co innego robić. A skoro mi się to podobało to zacząłem się tym szerzej interesować. Na początku kupowałem BravoSport xD, później oglądałem mecze. Dla mnie nie ma lepszej dyscypliny sportu (chyba, że siatkówka kobiet i reszta męźczyzn to zrozumie xD). Do dzisiaj się tym interesuję i staram wykorzystać do własnych celów (bukmacherka).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem. Wspomniałeś, że mieszkasz w Mokrzyskach. Możesz coś więcej opowiedzieć o tej miejscowości?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Skoro nalegasz :P. Mokrzyska jest niewielką wioską w województwie Małopolskim. Nie ma tutaj zbyt wielu atrakcji. Jest przedszkole, szkoła podstawowa, kościół, parę sklepów i... tyle. Do gimnazjum i technikum uczęszczałem do Brzeska. Miasta sąsiadującego z moją miejscowością.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem, akurat Brzesko raczej każdy zna. Co możesz napisać o swojej pracy?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jest strasznie monotonna : D. Pracuję na różne zmiany. Zdarza się, że raz mam od 7:00 do 15:00, raz od 15:00 do 23:00, a innym razem od 23:00 do 7:00. Jak zaczynałem pracować to w ciągu zmiany trzeba było skleić ok. 180 kartonów. Te kartony podkładało się pod maszynę, z której leciały kapsle. Pełne kartony układa się na paletę i wywozi. W ciągu zmiany na jednej linii robi się ok. 1.800.000 kapsli. W jednym kartonie 10.000. Waga takiego kartonu ok 25 kg, więc bicepsy są : D. Po za kartonami zdarza się też oktabina, w której mieści się 300.000 kapsli. Jak się sklei 6 takich, to ma się spokój do końca zmiany i można posiedzieć na internecie (oczywiście jak nikt nie widzi :P). Niedawno jednak awansowałem, dzięki czemu robię teraz na prasach. Podkładam blachę z której wybijane są kapsle. Więcej luzu, ale bardziej odpowiedzialna praca. Jeśli chodzi o kapsle to u nas produkuje się wszystkie! Od każdego piwa, po wszelkie oranżady. Oczywiście zdarzają się też kapsle promocyjne np. z wygranymi Harnasiami : D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ciekawa praca z tego, co piszesz. Twój awans mógł pokazać, że jesteś dobry w tym co robisz także życzę dalszych sukcesów! Masz w życiu może jakieś marzenie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję! Mam pełno marzeń! Niestety większość się nie spełni takich jak zostanie piłkarzem albo dostanie się do Hogwartu xD. Z takich bardziej realnych to oprócz tego, że chciałbym kiedyś założyć rodzinę, mieć kochającą żonę i dzieci oraz zamieszkać we własnym domu to chciałbym właśnie w najbliższym czasie wynająć mieszkanie, wyprowadzić się i samemu zamieszkać. Nic nadzwyczajnego, ale niestety ciężkiego do zrealizowania :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Realne marzenie na pewno się spełni i trzymam kciuki, by Ci się udało. Z tego, co napisałeś wnioskuję, że nie masz drugiej połówki. Nie myślałeś może nad tym, żeby najpierw znaleźć dziewczynę, a potem z nią planować wspólne mieszkanie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam nadzieję, że się spełnią! Żeby to było takie proste. Miałem parę dziewczyn, ale wtedy byłem za młody, żeby o tym myśleć. A teraz? Hmmm.... Nie, nie myślałem o tym. Jest to ciekawa opcja, aczkolwiek wolałbym jednak najpierw mieć to mieszkanie, a dopiero później rozglądnąć się za dziewczyną. Nie jest powiedziane, że z dziewczyną, z którą wynająłbym mieszkanie na prawdę byśmy się kochali, a o innej nie myślę. Żeby to sprawdzić, potrzeba czasu. Dlatego wolałbym jednak najpierw wynająć mieszkanie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem, dobra decyzja. Napisz jak wyobrażasz sobie swoją dziewczynę? Jaka ona powinna być, by była dla Ciebie idealną kandydatką?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cóż. 110x55x85 : D. A tak na poważnie to... nie wiem. Nie zastanawiałem się nad tym. Musi mieć poczucie humoru, być miła, raczej bez nałogów (nie lubię jak kobieta pali albo przeklina). Na prawdę nie wiem :). Bo o tym, że musi kibicować Realowi Madryt, grać w CS'a, oglądnąć ze mną Dragon Ball i całą serię związaną z Harrym Potterem i być bardziej dojrzała ode mnie to chyba nie muszę pisać. Jaka by nie była to WAŻNE, żeby mnie SZCZERZE kochała!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dla każdego druga połówka istnieje, wiedz o tym. Życzę Ci, żeby w Twoim życiu pojawiła się ta jedyna. Tak troszkę odbiegając od tematu to Ty jeszcze za Harrym Potterem się uganiasz? Ja już dawno z tego wyrosłam :P.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuje! Uganiam, ale niewygodna ta Błyskawica. Ostatnio kolejny raz przeczytałem wszystkie książki! Bo to, że oglądnąłem wszystkie części to chyba wiadome :P. A Hermiona? Mhmmmm.... <3.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To chyba na prawdę jesteś fanem Harrego Pottera. Czemu akurat Cię tak bardzo zafascynował?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W sumie to nie wiem. Kilka razy oglądałem już jakieś części. Jednak nie wiedziałem o co chodzi i postanowiłem wszystko zacząć od początku. Im więcej czytałem, tym bardziej fascynował mnie świat czarodziejów. Wciągnąłem się w to! Zabrzmi to śmiesznie, ale im bliżej końca tym byłem smutniejszy. Jak już wszystko przeczytałem i oglądnąłem to czułem się tak, jakbym stracił kogoś bliskiego. Wbrew pozorom, można się z całej serii o Harrym Potterze wiele nauczyć! Gorąco polecam wszystkim, którzy nie mieli jeszcze przyjemności przeczytać historii o "chłopcu, który przeżył"!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Widzę, że wrażliwy z Ciebie mężczyzna. Wróćmy do rozmowy o Twojej osobie. Napisz Nam czego się w życiu nauczyłeś?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bardzo interesujące pytanie. Czego się nauczyłem? Hmmm... W miarę dobrze strzelam z awp : D. Nie wiem czy o to Ci chodziło, hehe. Ale poza tym mam prawo jazdy, ukończyłem kurs na wózek widłowy co miało duże znaczenie przy przyjęciu mnie do obecnej pracy. Bardzo dobrze wychodzi mi również granie na nerwach. Jestem w tym najlepszy :P. Wbrew pozorom potrafię kontrolować złość. Jestem również osobom konsekwentną. Jeśli sobie coś postanowię to tak jest i nikt nie ma wpływu na moją decyzję. Nie każdy tak potrafi.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Skoro potrafisz kontrolować złość to dobrze. Bardzo pozytywnie i tak trzymaj. Powiedz jakich negatywnych cech najbardziej nie tolerujesz u ludzi?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie toleruję ludzi fałszywych! Sam jestem szczery wobec innych i tego samego od nich oczekuję!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Sto procent racji, najlepiej gdyby fałszywe osoby w ogóle nie istniały, ale niestety życie to nie bajka i nie może być cały czas kolorowo. Nadszedł czas na Twoje dzieciństwo. Jak go wspominasz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chyba dobrze. Żyję, więc nie było tak źle : D. Do 5 roku życia mieszkałem w Brzesku. Później przeprowadziliśmy się do Mokrzysk. I tu i tu było mi dobrze. Często graliśmy z kolegami w piłkę nożną. Kuzyn miał pegasusa i często przesiadywaliśmy u niego i "ciupaliśmy" w Contre albo Goal 3. Ach, to były piękne czasy :). Niestety wszyscy dorośli, większość pracuje i nie ma czasu na granie. Teraz staram się umilić dzieciństwo mojemu młodszemu bratu.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No proszę, nie dość że super z Ciebie facet to jeszcze okazuje się, że pomocny. Jesteśmy ciekawi z czytelnikami śmiesznej historii z Twojego dzieciństwa, mógłbyś przytoczyć jedną z nich?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Super facet - tak mi mów : D. I pomocny. Może znajdę dzięki temu swoją wybrankę na MH xD. Śmiesznych historii było w moim życiu wiele, lecz nie mogę sobie nic szczególnego przypomnieć. Jedyne co mi teraz przychodzi to pewna sytuacja w kościele. Pewnie tego nie wiecie, ale służyłem w kościele. Byłem ministrantem, a później lektorem. I którejś niedzieli jak czytałem czytanie z ambony to na koniec zamiast przeczytać "Oto słowo Boże" przeczytałem "Oto słowo Moje" :D. Zaraz dodałem "Boże" :P. Wtedy pewnie było wszystkim do śmiechu tylko nie mi xD. Ale teraz jak sobie to przypominam to sam się z tego śmieję : D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahahaha, dobreee xD. Trochę obciachu sobie narobiłeś i to jeszcze tak w kościele - masakra xD. Dobra, pośmieliśmy się trochę, więc może zmienimy klimat i porozmawiamy sobie o Multi-Hedzie. Jak to się stało, że się tutaj znalazłeś?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kto się pośmiał ten się pośmiał! Tak jak każdy - zwykły przypadek. Grałem na róźnych serwerach, raz lepiej raz gorzej. Szukałem głównie only dd2. Nie wiem jak to się stało, że trafiłem na DD2#2 a nie na DD2#1. Pewnie dlatego, że tam było pełno osób. Grałem sobie z różnym skutkiem. Nie było żadnych problemów. Któregoś razu zacząłem się "droczyć" z Wasikiem : D. Jeszcze później pisał do mnie FAAAJNY, że skądś mnie kojarzy. Postanowiłem zostać na dłużej i nie żałuję tego!Zarejestrowałem się na forum, poznałem nowych ludzi (same boty :D). Po jakimś czasie złożyłem podanie na admina, którym zostałem. Teraz Was wszystkich karam! Panuje tutaj miła i przyjazna atmosfera! Mam nadzieję, że zostanę tutaj na dłużej! :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cieszę się, że masz takie zdanie o MH. Dużo osób Cię lubi, więc mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na długo. Co powiesz o osobach, które tutaj poznałeś?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cóż. Bardzo sympatyczne, miłe i pomocne osoby, które mają duże poczucie humoru. Każdy mi jakoś pomógł, z wieloma mam dobry kontakt i wspólne zainteresowania. Mógłbym wszystkich wymienić, ale nie chciałbym kogoś pominąć, a jest Was na prawdę dużo! Wymienię za to dwie osoby, których już z nami na MH niestety nie ma. Są to Piotrek (potworna laleczka) i Damian (logiś) z którymi utrzymuję kontakt na steam i FB. Mamy wspólne hobby, czyli bukmacherka. Jesteśmy umówieni na "kiedyś" i wiem, że do tego spotkania dojdzie! Z wieloma rozmawiam na steam, na Fb, na forum czy na serwerze. Jesteście wspaniałymi ludźmi! Na prawdę! Szczególnie WY, nasze wspaniałe i śliczne kobiety! :*

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ładnie napisane, kobiety na pewno będą zadowolone, że tak o nich piszesz :). Jest na sieci ktoś szczególny, komu możesz zaufać lub nazwać bratnią duszą?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Są to na pewno te dwie osoby, o których już wspomniałem. Wiem, że mogę Piotrkowi i Damianowi zaufać, jak również oni ufają mi. Czy jest ktoś jeszcze? Czas pokaże. Z niektórymi na prawdę bardzo dobrze mi się pisze i mogę porozmawiać o wszystkim np. z Olą, która na początku nie miała o mnie dobrego zdania, chociaż nie jestem pewny czy teraz ma lepsze : D. Wydaje mi się, że dobry kontakt mam też z najlepszymi adminami na sieci, a mianowicie chodzi mi o adminów z serwera only dd2#2.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Super. Poruszę jeszcze temat o CS, gdyż mam do Ciebie jedno pytanie, które bardzo mnie ciekawi. Jaka jest Twoja ulubiona broń, co o niej sądzisz i dlaczego tak bardzo lubisz nią grać?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

Czekałem na to pytanie xD. Moją ulubioną bronią jest oczywiście AWP! <3. Dlaczego akurat ta broń? Nie wiem. Na początku swojej przygody z CS'em używałem głównie "kałacha". Gra z awp nie jest tak łatwa, jakby się nie którym mogło wydawać. Chciałem spróbować swoich sił. Na początku było ciężko, ale z czasem radziłem sobie coraz lepiej. Lubię się gdzieś przyczaić i wyczekać okazję, żeby kogoś zabić. A już najbardziej uwielbiam "walić" heady na początku rundy! : D.[/align]

 

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Naszym ostatnim tematem będzie muzyka. W jakiej gustujesz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Disco polo! Słucham każdej muzyki czy to pop czy hip-hop, czy rap. Nie ma dla mnie różnicy. Ważne, żeby wpadła mi w ucho. Oczywiście najlepsze jest disco polo i jestem teraz poważny. Często słucham czy to w domu czy w samochodzie (tak tak, wiem - WIEŚ :D).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Każdy jest inny i każdemu podoba się co innego. Mógłbyś podrzucić swój ulubiony kawałek?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Owszem :). Jest to kawałek, który ostatnio wpadł mi w ucho, a mianowicie "K2 ft. Buka - 1 Moment" <3. KOCHAM!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Super nutka, przy której moim zdaniem można się odprężyć i zrelaksować.

[/align]

 

[align=center]Prosiłabym Cię, byś podrzucił jakiegoś sucharka, który jest uwielbiany przez czytelników!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie ma sprawy. Ostatnio wpadłem na coś takiego : D.

[/align]

 

[align=center]- Jak nazywa się murzyn w księgarni??? 

[/align]

 

[align=center]- CZARNOKSIĘŻNIK! :D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha, dobry sucharek! Nasz wywiad dobiegł ku końcowi. Zapytam jeszcze na koniec czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chciałbym pozdrowić mamusię, tatusia, braciszka i siostrzyczkę <3. KOCHAM WAS! :* : D. Co do naszej wspaniałej sieci to chciałbym pozdrowić wszystkich graczy i użytkowników, a szczególnie kobiety ^^ Oraz oczywiście adminów z serwera only dd2#2. Jesteście najlepsi! :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście pozdrowienia ze wzajemnością, szczególnie ode mnie. Tymczasem ja się z Tobą pożegnam i dziękuje za długie i rozbudowane odpowiedzi. Do zobaczenia!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję Madziu za wywiadzik i za to, że tyle ze mną wytrzymałaś : D. Do zobaczenia na serwerze!

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z przyjemności mi się czytało ten wywiad znalazłem w tym wywiadzie wspólne 2 rzeczy mianowicie, jedną z nich Harry Potter ile razy bym go nie obejrzał i tak mi  się nie znudzi mogę go oglądać i oglądać a i czasem łza się zakręci tak tak zaraz powiecie faceci nie płaczą ale jednak są filmy które mnie wzruszają a jednym z nich jest właśnie Harry Potter a drugą oczywiście gra z AWP i to nie jest takie porste jak by się niektórym wydawało słyszałem wiele razy AWP jest dla Nobbów ale to nie prawda :) . Ciesze się że mogłem przeczytać ten wywiad i liczę na więcej takich Danke i Nynek Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kamil jak mogles pff MADRYT? :((  jeszcze mnie nie pozdrowiles idz Ty ...  :shit:  ale z drugiej strony mozna duzo sie dowiedziec o tym bocie z awp ktory niby "dobrze gra z awp" hah :D

 

 

 

Wywiad jest fajny dlugi i ogolnie zajebisty jak zwykle Madziu ;* oczywiście plusik! :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Super pytania jak i odpowiedzi ;) Z moich obserwacji wynika, że kibiców Realu jest dużo więcej niż tych słabszych :good: nie znasz się barca2.gif

 

 

 

 

Więcej osób wie co dobre!  : D

 

 

 

 

 

 

Jak przeczytałem tytuł to padłem. :D

 

8:7

 

 

 

 

Nie tylko tutaj padasz!  : D

 

 

 

 

 

 

z tym awp to nie szalej, co Cie zobacze w tej szczelinie na srodku to padasz :D

 

 

 

 

Chyba ze śmiechu!  : D

 

 

 

 

 

 

"Długie pogawędki z leszczem AWP" - o wiele wiele ładniej brzmi :D. Nynuś, się rozpisałeś synku, tatuś jest dumny :)

 

Dzięki za pozdrowienia ;).

 

 

 

 

Dzięki TATO! :*

 

 

 

 

 

 

Haha jaki wariat :D Skąd możesz wiedzieć jakie miałam zdanie :P ? Przecież ja każdego tępię xD 

 

 

 

Fajny wywiad :) 

 

 

 

 

Ja Ci dam wariat!  : P  Chyba jednak nie wszystkich ^ ^   To jakie masz o mnie zdanie?   :D

 

 

 

 

 

 

Nynus ty mistrzu awp, wbije Cie pokarac niedlugo :) Super wywiadzik, dobre pytania ;)

 

 

 

 

A odpowiedzi nie dobre?  : (  CZEKAM CZEKAM ZIĄ!  ; )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...