Skocz do zawartości
dawcamocywnocy

[BEZ UB]bhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:zyd

 

Godzina, data zdarzenia:teraz

 

Mapa:dd2

 

STEAM_ID / IP:STEAM_0 : 1 : 84714377

 

Uzasadnienie:reason "auto bh" upieram się przy wersji takiej ,że grając ponad 7 miesięcy na deathrun ma się jakieś umiejętności z tego co mi wiadomo plugin blokuje wszelkie skrypty więc to mój skill w 100 % dla wtajemniczonych scroll dość szybko przesuwany + duck czasami dla prędkości wtedy właśnie uzywasz duck'a na scrollu wypróbuj nauczysz się

 

musisz też pamietać o naprzemiennym wciskaniu klawiszy a-d-a-d-a-d i w takim wypadku ruchy myszki możesz mieć mniejsze tzn nie musisz tak  dużo robić "kółeczek" myszką mam nadzieje ,że każdy zrozumiał

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://www17.zippyshare.com/v/66300675/file.html - od 01:56 jakoś. Jeden  z graczy też to zauważył. No cóż... 

 

 

 

 Edit: Notka dla tych którzy wierzą w te głupie pisanie, że to skill. Wystarczy spojrzeć, kiedy skacze po pochylni obracając się i rozglądając. Każdy ogarnięty, który potrafi robić BH wie, że trzeba zrobić odpowiednie ruchy myszką, żeby w taki sposób wejść na górę przy takim spadzie. Tutaj widać delikatne jakby znikome ruchy, które nic nie znaczą i udowadniają, że ma AUTO BH i jeszcze do tego się obraca + te podskakiwanie HA HA HA dobry Kabaret. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Uzasadnienie:reason "auto bh" upieram się przy wersji takiej ,że grając ponad 7 miesięcy na deathrun ma się jakieś umiejętności z tego co mi wiadomo plugin blokuje wszelkie skrypty więc to mój skill w 100 % dla wtajemniczonych scroll dość szybko przesuwany

 

 

 

 

Na deathrunie jest autobh, więc nie mów mi, że tam ćwiczyłeś scrollowanie. :P Moim zdaniem za dobre to bh, poczekam na opinię innych członków UBT.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

musisz też pamietać o naprzemiennym wciskaniu klawiszy a-d-a-d-a-d i w takim wypadku ruchy myszki możesz mieć mniejsze tzn nie musisz tak  dużo robić "kółeczek" myszką mam nadzieje ,że każdy zrozumiał

 

 

 

 

 

 

Durnia szukasz? Na MH raczej ich nie ma, tylko oszuści, którzy są eliminowani w taki sposób jak zawsze :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sam mam ustawiony jump i duck na scroll'u. Umiem także bh. Lecz to co widziałem na demku jest dla mnie rzeczą niemożliwą. Na pochylni powinny być wyraźne ruchy myszki a na demku tego brak. Nie ma opcji żebym uwierzył, że to jest Twój czysty skill. Za szybkie skoki, za lekkie ruchy myszki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak wspominalenm strzalki robia cala robote Radek ( sa serwery bez auto bh ) freezu co wy mozecie wiedziec o bh jak nigdy na dr nie graliscie ogolnie serwer dd2 jest bardzo dobrze skonfigurowany dlatego tez bh wychodzi tam rewelacyjnie jak moglbym miec bh jezeli serwer blokuje komendy alias?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...