Skocz do zawartości
logiś

[ZAMKNIĘTY]logiś

Rekomendowane odpowiedzi

SIemano, z wielkim żalem odchodzę.. mam swoje powody.

 

Chciałbym bardzo bardzo podziękować dla aquaxa - żabki :) Dziękuje Ci za zaufanie oraz pomoc jaką mi udzieliłeś!

 

Podziękowania dla: Ania ;) , Nynuś, Wasik, shifo, danke, Monisia, Olcia, Malu, Zielona, Ola / tralala, Smyku, scavanger, Spliff, Marlenka, Zoqu, janosik, GREG, Animal, Aga, czyleciznamipilot, e39, Egzekutor, Emtek, Freez, happy, Kasiula, LKD, Memesio, Masta yoda, nasu, neq, Ola,Teez,  Pawollo, pokaz dupe, potworna laleczka, rastaman, rosche, Sykus, Tiblu, so, pow3r... jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam z całego serca, dziękuje Wam wszystkim za współpracę, za wspólną gre, szczegolnie na dd2#2, trzymajcie się cieplutko! Z fartem! Pamiętajcie, jesteśmy w kontakcie steam :) Pozdrawiam! 

 

 

 

 

 

będzie mi Was brakowało!

 

 

 

 

 

edit1

 

teez - o takie głupstwa? coś Ty wariacie :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja również dziękuje. 

 

Ps. Pamiętaj, że ja tylko wypełniam moje obowiązki na forum. Zawsze Cię lubiłem i dalej będę. Nie bądź zły o te ostrzeżenia czy upomnienia, bo to jest na prawdę nie istotne. Dzięki, że mogłem Cię poznać. Trzymaj się i z fartem :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Logiś... ;(

 

I kto mnie będzie teraz karał z awp? :(

 

Przecież dzisiaj nie jest pierwszy kwietnia... :(

 

Mam nadzieję, że szybko wrócisz!

 

A kontakt dalej będziemy utrzymywać!

 

Więc... do ZOBACZENIA! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ehh nie lubie pozegnan.. no ale trzymaj się ;) będziemy w kontakcie na steam, dziekuje za wspolna gre i mam nadzieje ze będziemy jeszcze razem grac, mimo ze nie będzie Cie tutaj z nami..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba Cie głowa boli, o chu!@# tu chodzi? Niby dlaczego teraz chcesz odejść? Zostań jako gracz kocie!!! Nie musisz sie z kazdym kochac, to głupie internety. A kazdy robi co moze na ile moze. Nauczmy sie doceniac siebie nawzajem i swoja prace.

 

 

 

Tyle ode mnie.

 

 

 

5 słoneczko, będę się Tobą opiekować jak przystało na prawilną nianię !! :*

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...