Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Konkurs TOP15

Rekomendowane odpowiedzi

Moją propozycją jest konkurs TOP 15. Polega on na tym że kto w ciągu 2tygodni/miesiąca zajmie miejsce 1-5 otrzyma nagrody przyznane przez administrację VIp/Preemium , konkurs by był organizowany na wszystkich serwerach sieci po zakończeniu konkursu zrobić screeny z tabelami /top15 i wrzucić je tutaj nastepnie ogłosić zwycięzców i rozdać im nagrody .  Czekam na wasze opinie/sugestie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja osobiście wątpię, że to przejdzie.

 

Reset rankingu na naszej sieci jest co kilka dni, więc to w ogóle nie miałoby sensu, by administracja rozdawała takie nagrody za 1,2,3,4 i 5 miejsce w topce :).

 

Gdyby resety były co 2-4 tygodnie to wtedy mogłoby się pomyśleć, ale tak nie jest, więc jak dla mnie powinien być pomysł odrzucony :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgodzę się z Danke, na serwerach są resety co kilka dni nie mówię tu o wszystkich serwerach a bynajmniej o serwerze Only DD2+DM ;)

 

 

 

Jeżeli na innych serwerach nie ma tego problemu więc jestem jak najbardziej na Tak, graczy by to zmotywowało do ostrej gry i miłej zabawy o zwycięstwo ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nie wiem, na serwie mało kto byłby chętny pójść po pakę i zaplantować(bo punkty za podłożenie i detonację paki nie są liczone do rankingu). Mogłoby pójść w tą gorszą stronę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Zgodzę się z Danke, na serwerach są resety co kilka dni nie mówię tu o wszystkich serwerach a bynajmniej o serwerze Only DD2+DM ;)

 

 

 

Jeżeli na innych serwerach nie ma tego problemu więc jestem jak najbardziej na Tak, graczy by to zmotywowało do ostrej gry i miłej zabawy o zwycięstwo ...

 

 

 

 

 

 

Na DD2 #2 oraz na Cod Mod 500K lvl są resety co kilka dni :/. Także pewnie tyczy to wszystkich serwerów :/...

 

Więc moim zdaniem nie powinno przejść, bo to (jak już wspomniałam wcześniej) byłoby beznadziejne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Konkurs może się odbyć na wybranych serwerach przez administrację nie ma tutaj problemu :)

 

 

 

 

 

 

No nie wiem, na serwie mało kto byłby chętny pójść po pakę i zaplantować(bo punkty za podłożenie i detonację paki nie są liczone do rankingu). Mogłoby pójść w tą gorszą stronę.

 

 

A ty wiesz co ty piszesz ? przecież wiadomo że ptk za pake nie są dodawane chodzi o same zabójstwa jak byś nie wiedział :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem że są co kilka dni, lecz w czasie konkursu też można opóźnić reset, bo to Administracja robi odręcznie a nie automatycznie, więc w tej kwestii dużego problemu nie widzę, a gracze raczej nie będą się "sapać" o opóźnienie rankingu, mogą być zadowoleni z konkursu, ale to już decyzja właścicieli i opiekunów : ) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Rozumiem że są co kilka dni, lecz w czasie konkursu też można opóźnić reset, bo to Administracja robi odręcznie a nie automatycznie, więc w tej kwestii dużego problemu nie widzę, a gracze raczej nie będą się "sapać" o opóźnienie rankingu, mogą być zadowoleni z konkursu, ale to już decyzja właścicieli i opiekunów : ) 

 

 

 

 

Dokładnie tak :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Konkurs może się odbyć na wybranych serwerach przez administrację nie ma tutaj problemu :)

 

 

 

 

 

A ty wiesz co ty piszesz ? przecież wiadomo że ptk za pake nie są dodawane chodzi o same zabójstwa jak byś nie wiedział :)

 

 

No właśnie o to mi chodzi. Jeżeli graliby tylko o to by być w rankingu to nikt nie pchałby się po pakę ryzykując zgona, a co za tym idzie spadek w rankingu. Czytaj proszę dokładnie co piszę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

No właśnie o to mi chodzi. Jeżeli graliby tylko o to by być w rankingu to nikt nie pchałby się po pakę ryzykując zgona, a co za tym idzie spadek w rankingu. Czytaj proszę dokładnie co piszę.

 

 

 

 

Przecież jeżeli by nie wykonywali celów to proste żeby admin ich zeslayował albo skikował za lamerską grę :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co tu jest do nie wypalenia ? Administracja restartuje ranking na wybranych serwerach i gracze np przez 2 tygodnie starają się znaleźć w Top 3 :) Ja nie widzę nic w tym trudnego .. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Czy ja wiem, można by zainstalować na forum psychostats, no i to by zastąpiło top15 :>

 

 

 

 

Nom ci powiem że to by było dobre rozwiązanie tylko pytanie czy Administracji będzie się chciało instalować :) Moim zdaniem mniej czas zajmuje zrestartowanie top15 ni jeżeli instalacja psychostatów .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


top 15 resetuję się samoczynnie przez hosting, administracja nie ma nic do gadania.

 

Psychostats, za to zabiera 1 bazę danych, no i trochę transferu. Na unix w zależności jaka oferta, jest mało baz. Chyba, że mówimy o nielimitowanych, to się zastanawiam czemu tego jeszcze nie ma :>

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

top 15 resetuję się samoczynnie przez hosting, administracja nie ma nic do gadania.

 

Psychostats, za to zabiera 1 bazę danych, no i trochę transferu. Na unix w zależności jaka oferta, jest mało baz. Chyba, że mówimy o nielimitowanych, to się zastanawiam czemu tego jeszcze nie ma :>

 

 

 

 

A to nie wiedziałem żę automatycznie mają ustawiony reset :) propozycja jest już prawie 4dni czekam na wypowiedź kogoś z właścicieli .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nom ci powiem że to by było dobre rozwiązanie tylko pytanie czy Administracji będzie się chciało instalować :) Moim zdaniem mniej czas zajmuje zrestartowanie top15 ni jeżeli instalacja psychostatów .

 

 

 

 

Administracja i tak już ma dużo roboty, a Ty chcesz im dokładać jeszcze więcej?

 

Jak już na 1 stronie wspomniałam - raczej nie przejdzie.

 

 

 

 

 

Weźcie to zamknijcie, bo temat jest zbędny, a tylko posty sobie nabijają...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Danke nie decyduj za wszystkich to że Tobie się nie podoba nie znaczy że innym nie , To jest propozycja konkursu i każdy może wyrazić swoją sugestię jak mogłoby to wyglądać :) Nie musisz się tutaj wypowiadać jeżeli ci się propozycja nie podoba . A przy tym konkursie nie ma nic praktycznie do roboty ja nawet sam osobiście mogę zrobić ssy na koniec i wstawić na forum .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...