Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Konkurs TOP15

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tego konkursu według mnie to nagrody otrzymywałby by tylko i wyłącznie osoby nie posiadające vip/premium na serwerze i jedna osoba może dostać tylko 1 nagrodę w miesiącu w postaci vip/premium na serwie. Konkurs powinien obejmować całe top15 i za miejsce dostaje się odpowiednią ilość dni premium/vip.

 

Czyli:

 

-Top1 -15 dni

 

-Top2 -14 dni itd

 

Ale jeżeli top 1 jest premką/vipem to nie ma takiego czegoś że ktoś awansuje i dostanie więcej dni premium/vip.

 

 

 

Jedno i największe ale to takie że to dużo zachodu więc nie wiem czy administracja pójdzie na taką opcje. Bo tak jak piszą wyżej reset top15 jest co określony czas więc ciężko będzie to ogarnąć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Norton wątpię,że na codzie znajdzie się osoba w top15 bez premki,dla mnie to bez sensu.Właśnie to ma być nagroda za top3 a że ktoś będzie miał premke to po prostu nagrodę będzie miał w postaci przedłużenia,taka zasada panuje na wielu sieciach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Norton wątpię,że na codzie znajdzie się osoba w top15 bez premki,dla mnie to bez sensu.Właśnie to ma być nagroda za top3 a że ktoś będzie miał premke to po prostu nagrodę będzie miał w postaci przedłużenia,taka zasada panuje na wielu sieciach.

 

 

Dokłanie o to mi chodzi . wystarczy że administracja podała by kiedy następuje reset top15 i od tamtej pory przez 2tygodnie lub miesiąc trwałby konkurs osobiście mogę zrobić ssy rankingów po zakończeniu konkursu . Tylko wszystko zależy od administracji , spróbuję dokadać to na gg z którymś z H@.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie gra straci swój urok największy atut czyli odpoczynek po dniu pracy. Wracasz chcesz sobie pograć na luzie to nie możesz, bo ktoś chce być w topce, będzie opieprzał cały zespół, że słabo gra. Jest stres i dużo emocji niekoniecznie pozytywnych. Nie o to chodzi w tej grze, przychodzisz sobie pogadać na czacie, postrzelać, a nie uczestniczyć w wyścigu szczurów w którym będziesz uczestniczysz wchodząc na serwer. Jeżeli wam tak bardzo zależy na takim rankingu to sobie zróbcie jeden serwer do tego przeznaczony i nie każcie WSZYSTKIM w tym uczestniczyć. Bynajmniej ja nie brałbym w tym udziału.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jak dla mnie gra straci swój urok największy atut czyli odpoczynek po dniu pracy. Wracasz chcesz sobie pograć na luzie to nie możesz, bo ktoś chce być w topce, będzie opieprzał cały zespół, że słabo gra. Jest stres i dużo emocji niekoniecznie pozytywnych. Nie o to chodzi w tej grze, przychodzisz sobie pogadać na czacie, postrzelać, a nie uczestniczyć w wyścigu szczurów w którym będziesz uczestniczysz wchodząc na serwer. Jeżeli wam tak bardzo zależy na takim rankingu to sobie zróbcie jeden serwer do tego przeznaczony i nie każcie WSZYSTKIM w tym uczestniczyć. Bynajmniej ja nie brałbym w tym udziału.

 

 

 

 

Administracja by wybrała serwery na których by mógł odbyć się konkurs ewentualnie można zrobić ankietę na których serwerach chcą ludzie żeby się odbył :) Nie zmuszam nikogo do ewentualnego brania udziału w konkursie a ludzie którzy tak się zachowują żeby jak najwięcej i opierdzielać wszystkich są totalnymi maniakami , założę się że są ludzie którzy potrafią pogodzić przyjemne z pożytecznym :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisałem dzisiaj z n-ty tydzień , oraz podesłałem linka do tematu mu na pw odpisał , że w wolnej chwili zajrzy i przeczyta pozostaje nam cierpliwie czekać . Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


szukalemCie a po co jest top15,tak żeby było czy żeby chcieć być najlepszy itp...Ja jeszcze nigdy się nie spotkałem żeby ktoś mnie opieprzał że źle gram czy ktoś kogoś innego,bo nie wiem z jakiej racji miałby to robić...To Go nie powinno obchodzić kto ja gra tylko jak ja gram i tyle.Takie konkursy jak już mówiłem są na wielu sieciach i to nie zabija gry wręcz przeciwnie zachęca innych po to aby się stać lepszym ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawa propozycja, jestem za :) Przyda się trochę rywalizacji :> hihi :D

 

 

 

Na codzie są resety ranku jak na każdym serwerze, jednakże gdy spojrzeć na to z drugiej strony ludzie zaczynają trochę częściej grać, np. pokazywać kto jest lepszy xD Chodzi mi o to, że za każdym razem gdy jest reset ktoś inny stoi na czele i może dobrze by było wprowadzić taki konkurs :)

 

 

 

Wszystko zależy od naszych H@ :)

 

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ciekawa propozycja, jestem za :) Przyda się trochę rywalizacji :> hihi :D

 

 

 

Na codzie są resety ranku jak na każdym serwerze, jednakże gdy spojrzeć na to z drugiej strony ludzie zaczynają trochę częściej grać, np. pokazywać kto jest lepszy xD Chodzi mi o to, że za każdym razem gdy jest reset ktoś inny stoi na czele i może dobrze by było wprowadzić taki konkurs :)

 

 

 

Wszystko zależy od naszych H@ :)

 

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Tak jak napisałem we wcześniejszym poście czekam na wypowiedź  H@ gdy znajdzie tylko chwilę czasu :) A ssy na koniec konkursu z tabelek /top15 mogę zrobić  , ale wszystko zależy od H@ :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Moim zdaniem również plan nie wypali. 

 

 

 

 

Odświeżyłem ten temat po to żeby H@ pamiętał bo miał dać odpowiedź mi wczoraj ale najwidoczniej się nie wyrobił i dlatego dałem refa tematu większość jest za więc myślę że to się uda nie ma nic w tym trudnego do roboty :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysl ciekawy.

 

Niewypali tylko wtedy gdy h@ tak zadecyduje. Trudno to ogarnac nie bedzie, np. dd2 #1 TOP15 jest juz dluzszy czas bez resetu, okolo tygodnia. Wczesniej reset byl dosc czesto. Dodalbym jeszcze nagrode specjalna za najwieksza ilosc hs na serwerze, bez wzgledu na pozycje w top15 (brani pod uwage oczywiscie by byli gracze tylko z topki) Proponowalbym tez nagradzane byly wlasnie tylko 3 pierwsze miejsca top, gracza  bez vip,prem. poniewaz majac vipa gra jest duzo latwiejsza. Wiec  dla mnie, czy np innych graczy bez vipa nie jest to takie proste znalezc sie w topce majac za przeciwnikow VIP-ow (ostatnio coraz wiecej)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli administracja wyrazi zgodę i z rankingiem będzie wszystko ok to omówię szczegóły konkursu z n-ty dzień .  Na razie czekam cierpliwie na wiadomość że rankingi działają prawidłowo :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ref . Chciałem poinformować że wkrótce pojawi się informacja na temat konkursu . Został on zaakceptowany przez H@ i gdy tylko potwierdzi się info że rankingi działają prawidłowo wtedy nastąpi restart rankigów na serwerach . Wszystkie informacje będą zawarte w temacie z konkursem . Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...