Skocz do zawartości
eR.

[ZAMKNIĘTY]SoBiEcIn

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko chciałem się dowiedzieć czy aż tak Cię to mleko zabolało że musiałeś mi dać bana na 5 min ??

 

Bo mogłeś równie dobrze napisać eR. patrz jak rzucasz flashe.....

 

Chcesz pokazać że jesteś wyżej odemnie to pokaż ale w inny sposób.. Dla mnie ban bezpodstawny po za tym bez ostrzeżenia itd. " Każdemu może się zdarzyć rzucić granata nie tam gdzie się zawsze chce

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: SoBiEcIn.

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ multi-head.pl/amxbans/

[AMXBans] Powod: 'pATRZ NA RADAR. oGAR FLESHA'

[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:27621729'

[AMXBans] Twoje IP: '81.190.166.70'

[AMXBans] ===============================================

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


=

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz pokazać że jesteś wyżej odemnie to pokaż ale w inny sposób.. 

 

Czy ja takie cos powiedzialem czy cos? Dostales bana za flesha . Kazdy rzuca fleshe i kazdy dostawal upomnienie ... Ban na 5 minut ... A ty tu ze skarga wylatujesz. A ciebie az tak bolal ten ban na 5 MINUT ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

=

 

 

 

Czy ja takie cos powiedzialem czy cos? Dostales bana za flesha . Kazdy rzuca fleshe i kazdy dostawal upomnienie ... Ban na 5 minut ... A ty tu ze skarga wylatujesz. A ciebie az tak bolal ten ban na 5 MINUT ?

 

 

proszę pokaż mi to ostrzeżenie dla mnie bo z tego co widze nie wychodziłeś od tamtej chwili z serwera wiec sprawdz swoja konsole i pokaz mi ze mnie ostrzegales bo bana dostalem po 3 sekundach jak cie oslepilem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TY NIE DOSTALES OSTTRZEZENIA ... nIC TAKIEGO NIE POWIEDZIALEM .... pogrązasz to ty sie wlasnie chlopie... Dostales bana SŁUSZNEGO  na 5 MINUT a ty mi tu wyjezdzasz ze ja sie pograzam i mi placzesz...Ogarnij sie ... Ban byl sluszny i tyle :) Jak chcesz moge ci dac ssa z tej akcji :)

 

 

 

Ostrzegalem ogolnie a nie cb z osobna . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To  poproszę... 

 

Pisze ci niedorozwoju ze to bylo moje pierwsze przewinienie i jeszcze ten flash polcieal gdzie polecial bo mnie zblokowales. zamiast sie przynac do bledu i powiedziec ze cie ponioslo bo ci nie wyszla akcja to bedziesz mi tu wklejal ze to moja wina.......

 

No po prostu tego ci nie odpuszcze

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...