Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga nynek

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

 

 

 

Data i godzina: 19.09.2014 ~15:30

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Nynek...(coś tam dalej)

 

Uzasadnienie: Zostałem sam na sam z wrogiem (TT). Szedłem galą do paki i od wejścia środka, jak jest dolny trup Nynek mnie uderzał zadając 0 dmg. Zbliżając się do gali napotkałem wroga, strzelałem w niego a on nadal mnie uderzał. Zabiłem go i szedłem w stronę paki, a on dalej to samo. Później coś mu napisałem na "y" coś tam chyba napisał ale nie do mnie, kłócił się chyba z Pokaż dupe. Zaczęła się nowa runda i wtedy zaczął uderzać tego właśnie gracz o nicku Pokaż dupe zadając mu 0 obrażenia przez około 10sekund. Później mu powiedziałem przez mikro. "Co to w ogóle za admin, jakiś nie ogarnięty" i po chwili dostałem bana na 5min za kulture.

 

Świadkowie: Pokaz dupe, Konspirant i w ogóle wszyscy co byli na serwerze.

 

Dowody: 

 

1) http://zapodaj.net/f957adcf1f7ba.jpg.html

 

2) http://zapodaj.net/9bd606aa90271.jpg.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo śliczne dowody :)

 

Niestety muszę Cię mój drogi i sympatyczny graczu zmartwić :(

 

Nie byłem jedynym adminem na serwerze ;)

 

I to nie ja Cię uderzałem ani zbanowałem ;)

 

Nie chciałbym na nikogo donosić, ale skoro jest wystawione moje dobre imię to muszę się jakoś bronić.

 

Proszę Szanowne Państwo "z góry" o sprawdzenie kto tego gracza uderzał i kto mu dał bana.

 

A co do mojej osoby to czekam na szczere przeprosiny od Pana Dreaxiu

:)

 

Tyle z mojej strony w tym temacie.

 

 

 

Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No jeżeli to nie Ty no to naprawdę przepraszam, no ale w sumie to się okaże kto to...no bo sam widziałeś co to było. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


płacz płacz płacz płacz  Dreaxiu , bo jednego fraga straciłeś :)  , Stary po co spinałeś  przez mikro gdybyś nic nie mówił to byś nie wyleciał dostałeś bana na 5 min i nie wiem po co ta skarga , Gdybyś był choć trochę mądry nawet nie pisał byś tu o takie pierdoły :) Bana myśle ,że dałem słusznie ,ponieważ jak mówiłeś przez mikro : " jaki tu jest nie ogarniety admin "  :) Tyle z mojej strony dziękuje pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...