Skocz do zawartości
pionteczekessa

Problem z reklamami.

Rekomendowane odpowiedzi

hlu6ot.jpg

 

 

 

Każda strona ma co najmniej 5-10 takich reklam. Nie dość, że przeglądarka się zacina to na dodatek nie mogę normalnie wejść na żadną stronę. Przyczyną okazał się być dodatek 'GoSaVe'. Usuwam go z rozszerzeń, a on powraca wraz z każdym uruchomieniem przeglądarki. Help? :>

 

 

 

92slzx.jpg

 

 

 

Usunąłem wszystkie syfy z komputera, przeskanowałem antywirusem (wykryto 16 wirusów), wyczyściłem rejestr, ciasteczka, pliki tymczasowe i dalej to samo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ściągnij program "YAC" 

 

 

 

Yet Another Cleaner, znany również jako YAC, jest narzędziem do czyszczenia i optymalizowania komputera. Aplikacja zawiera w sobie pakiet przydatnych, darmowych narzędzi i jest dostępna w różnych wersjach językowych. Jeśli twój komputer potrzebuje opieki, YAC się nim zajmie. 

 

 

 

Wiele sposobów na polepszenie wydajności

 

 

 

W zakładce Home YAC dokona szybkiej analizy na temat stanu twojego komputera. Po jej wykonaniu masz możliwość usunięcia niepotrzebnych plików, takich jak na przykład historia przeglądarki czy wadliwe elementy rejestru. YAC pozwala też pozbyć się szkodliwych programów typu malware oraz adware. 

 

Aplikacja potrafi też zoptymalizować pracę komputera, eliminując niepotrzebnie działające programy i uwalniając RAM lub usuwając niepotrzebne rzeczy z autostartu. Oczywiście YAC nie działa samodzielnie i wszystkie wprowadzane zmiany muszą zostać zaakceptowane przez użytkownika.

 

 

Również pokazuje wszystkie wtyczki, złośliwe itd które możesz usunąć .

 

 

Link: http://yet-another-cleaner.softonic.pl/

 

 

I program do reklam na chrome, blokuje all "AdBlock"

 

 

Link: https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom?hl=pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panel Sterowania Dodaj Usun i usun wszystko co ma dziwne nazwy i nie poznajesz.

 

 

Sprawdz autorun czy nie ma nic dodanego,

 

 

 

przeszukaj recznie cale regedit i usun wzmianki o tym programie

 

 

 

sprawdz wlasciwiosci .exe Chroma czy danej przegladarki czy nie ma dopisane jakis smieci ktore sie odpalaja razem z przegladarka np. "../programfiles/Chrome/chrome.exe -"installadd"" taki przyklad ofc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...