Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Regulamin na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Regulamin

Wiek: 16

Doświadczenie (w byciu adminem): 1 rok

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

Staż w CS-sie: 7 lat z przerwami 

Steam ID: 0:1:9291246

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/Regulamin/80.72.43.106:27027/

Dlaczego TY .!: Ponieważ siedzę często na serwerze w nocy,a w tym czasie nie ma adminów ,więc chciałbym pomóc. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy od nastroju od 2-6h.

Kontakt:Steam,Skype.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mało Cię widuję na serwerze (może grasz w innych godzinach niż ja).

 

Co się z tym wiąże, nie widziałem abyś zgłaszał jakiegoś czitera czy co kolwiek.

 

Wiek 16, a staż 7 - coś mi się wierzyć nie chce :)

 

 

 

Jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To że miałem 9 lat znaczy, że nie mogłem grac w cs-a???

 

Ale każdy ma prawo się wypowiedzieć.

 

Czekam na zdanie innych. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przede wszystkim nie wypowiadaj się w swoim podaniu. Czasami widuję, ale jakoś specjalnie nie zapadłeś mi w pamięć, niczym się nie wyróżniłeś. Jestem skłonny dać małe tak, ale więcej się udzielaj, przede wszystkim za pomocą mikrofonu. Powodzenia.

 

Najsensowniejszy - zbędny spam. Można bez problemu edytować post, tak jak robię to ja :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po GT, konkretnie sobocie, śmiem twierdzić, że przesiadywałeś na serwerze byle tylko dobić minuty. Kilka razy widziałem na serwie, nie zapamiętałem. Godziny są, forum nie najgorzej... Całościowo neutralnie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również gram na serwerze w godzinach nocnych i widziałem go i grałem z nim i kontakt z nim jest dobry, wydaję się ogarnięty, nie wchodzi w jakieś głupie konflikty, nie drze się jak padnie heh ; > ogólnie mikra używa rozsądnie ;)

 

Więcej adminów nocą się przyda.

 

Jestem na tak ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Przede wszystkim nie wypowiadaj się w swoim podaniu. 

 

 

A dlaczego ma się nie wypowiadać? Przecież może :)

 

 

 

Regulamin to gracz głównie grający w nocy, więc 90% adminów go nie widuje.

 

Stara się zgłaszać, nawet na sb.

 

Jestem na małe tak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widuję go Od Dłuższego Czasu. 

 

Osobiście nie zalazł mi niczym za skórę jak i nie miałem nieprzyjemności widzieć, żeby obrażał kogokolwiek i żeby źle się odzywał do kogokolwiek. Nie wiem jaką osobą będzie w roli admina, ale można dać mu szansę i z racji tego również jestem na TAK. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem neutralnie nastawiony co do twojego podania.

 

-godziny są

 

-forum jakieś jest

 

Dlaczego neutral? bo nawet, jak Cie czasem spotkałem na serverze to nic nie zgłaszałeś na u@, niczym się nie wyróżniałeś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybaczcie że piszę kolejny post w tym podaniu, lecz Ci co piszą "neutral" i dają powód "nie widziałem byś zgłaszał na u@", albo że się nie wyróżniał, to chyba pomylili się z stanowiskiem jakim mają, rozumiem że "u@" służy do pomocy dla Adminów, lecz admin sam powinien cheatera odróżnić od czystego gracza i nie dla każdego admina jest w stanie napisać na "u@" więc nie rozumiem takiego bezsensownego powodu, to samo że się nie wyróżnia, pamiętajcie że wyróżniają się Ci co ćwiczą pajaca za przeproszeniem, ogarnięty człowiek na serwerze nie jest aż tak zauważalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




***Wiadomość wygenerowana automatycznie***




gq09.png





Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane na okres próbny
przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.



Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...