Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Po 3 latach , 4 misiącach i 18 dniach.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam całą społeczność mh.. Mimo iż jestem już tutaj więcej niż 3 lata to z pewnością wielu mnie nie zna czy pamięta.. Mówcą i pisarzem to ja nie jestem więc...

 

Także ten tego....

 

 

 

Chciałbym się pożegnać z każdą osobą z którą miałem do czynienia czy to w grze, czy na TeamSpeak'u na którym spędziłem setki godzin dobrego za przeproszeniem "odpi*********", na którym mogłem porozmawiać z każdą osobą z osobna na wszystkie możliwe tematy pod słońcem..

 

Dziękuję też za tysiące godzin spędzonych na serwerze COD, który pamiętam jeszcze jako "dziecko" . Jeszcze jak dopiero zaczął się rozkręcać.. A tu już prawie 4 lata (albo i więcej) od powstania serwera..

 

Ci co teraz płaczą i narzekają, że są crashe czy tam inne rozżalenia, powinni sami rozkręcić taki zajebisty serwer, który będzie przyciągał i cieszył się popularnością, a zarazem zarabiał sam na siebie i pozwolił rozkręcić SIEĆ - cały mh właśnie powstał od naszego pięknego COD200

 

 

 

Cóż więcej powiedzieć..

 

Dziękuję za danie mi szansy pomagania w ogarnianiu serwerów. Co prawda dawniej to taki admin był więcej warty, bo trzeba było serio na niego popracować, ale to już inna beczka. Nie pora na żale tylko pochwały bo to głupio walić krytyki w pożegnaniu..

 

 

 

Mam nadzieję, że sieć będzie się dalej rozwijała a nasz Mateusz dołoży następne pluginy, które jeszcze nie są dostępne gdziekolwiek. Szacunek do Ciebie aquax, że sam sobie dałeś radę po odejściu Patryka. Zresztą... Tylko Ty zapieprzałeś za przeproszeniem :D

 

 

 

Na koniec pasuje pozdrowić każdą ważniejszą osobę z osobna, która utknęła mi w pamięci. Mimo iż jest ulotna. ;D

 

 

 

Fightera - który tak na prawdę dał mi admina na tydzień, mimo iż wiedział że odejde :DD Dobry chłopak z niego.. Admini COD - cieszcie się, że macie taką lamkę za opiekuna, bo inaczej byście nie mieli życia :D Oczywiście żartuje ;) Bardzo dobrze, że jest taka osoba na mh, która służy pomocą i wpiera czerwonych

 

 

 

Morderca - Nasz kochany Michałek.  Chłopak zajebiście pozytywny, który po moim powrocie - (miał wtedy opiekuna COD200) bardzo mnie wsparł po otrzymaniu przeze mnie SS. Nigdy nie zapomnę Twojego tekstu :) "LOVO, czegoś zbanował Fontusia? " :) Mam nadzieję że Mordi zostanie tutaj aż do końca na tej sieci, bo bez niego teamspeak jak i serwerownia to nie to samo

 

 

 

Zielona. - Dziękuję Angeli za zajebiste rozmowy na teamspeaku i w innym sposobie komunikacji.

 

W pewnym momencie była cięzka sytuacja między nami, ale jakoś to się udało ogarnąć..

 

Dzięki Ci wielkie za wspólny czas i życzę Ci żebyś spełniła się na sieci jak i w życiu prywatnym.

 

 

 

N1U - Juz od pierwszego momentu kiedy wbiłeś na teamspeaka, już zajebiście się dogadywaliśmy na każdy temat pod słońcem. Bardzo dobry, prawilny człowiek..  Mam nadzieję, że opiekun nasz kochany - Fighterek przyjmie go na moje miejsce, bo taka czarna dziura musi być czymś załatana - Wiem wiem, nie da się załatać, bo nawet światło nie przejdzie.. Ścisłowcy cicho tam :D

 

 

 

Nie mógłbym zapomnieć o naszej kochanej dwójce weteranów - aro - Bartek, i strezlec, bez których gra nie miałaby sensu. :D Nasz kochany aro zamiast na warty chodzić w wojsku to nam wartuje na COD200 .Nie no śmieje..  Szacunek dla Ciebie kolego . Strezlec- nawet Twoje słuchawki które kupujesz i tak Ci nie pomogą.. Będziesz zawsze lamił.. Obyś sobie tego Chryslera kupił, a żona nie atakowała z pazurami . xD Mam nadzieję, że się kiedyś wspólnie przejedziemy.

 

 

 

Wszystkich poztywnych ludzi pokroju : ven-ten , Zoqu, PeQ , ToQ ,  omi, Mentor, Sobiecin, mrthrow, bez których także rozmowa na teamspeaku i gra nie byłaby tym samym. Ogólnie gra i bicie botków przez 10h szybko by się znudziła.. Ale satysfakcja z zabicia jakiegoś z wyżej wymienionych botków jest przeogromna. ;D

 

 

 

Ogólnie cały multi-headowy świat pozdrawiam. Kazdą osobę która kiedyś miala ze mną styk.. :D

 

 

 

A zapomniałem.. Jeszcze naszych kochanych Michałków z multi-head..  nawet nie wiecie jak popularne jest to imię tutaj.. Wtajemniczeni wiedzą..

 

 

 

Trzymajcie się mocno i mam nadzieję, że nie zapomnicie o mnie 10 sek po przeczytaniu tego pożegniania..

 

 

 

Piona dla wszystkich. :)

 

 

 

FonTeK - ManiaK

 

 

 

 

 

 

 

edit. :

 

 

 

Stwierdziłem, że nie mógłbym zostawic mojej drużyny z turnieju 5vs5, samych więc jeszcze zagram te kilka meczyków. To będzie takie totalne pożegnanie z grą..

 

Także.. Do zobaczenia na meczu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fontek! :(

 

Szkoda, że odchodzisz, bo byłeś jednym z lepszych ADMIN'ów COD'a 200 lvl, a zarazem, bardzo dobrym kolega. Zawsze można było na Ciebie liczyć, nigdy nie zapomne naszych zajebistych rozmów na TS'ie  :db: Mam nadzieje, że kontaktu nie stracimy :)

 

Pozdrawiam, N1U :wub:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


oj szkoda wielka ze odchodzisz ale i tak bylo milo z toba grac i cie poznac mam nadzieje ze jeszcze razem kiedys pogramy w cs 1.6 albo cos innego ao fure sie nie martw bedzie w przyszlym roku juz pod oknem stala hehe a jak bede w pl to bedzie trzeba sie spiknac i cos razem dziabnac ale pamietaj ze mniej niz 0,7 nie siadam wiec musisz byc na to przygotowany hehe do zobaczenia ziomus i powodzonka 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Będzie mi brakować tych rozmów :) Również życzę Ci powodzenia w życiu prywatnym jak i zawodowym :) No i pamiętaj żeby już drugi raz nie odwalić takiego numeru (Ty wiesz o co chodzi ;) ) Nie wiem jaki masz powód przez który odchodzisz, ale mam nadzieję, że mi powiesz. Ciężko będzie o Tobie zapomnieć. Trzymaj się :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...