Skocz do zawartości
DobryChlopak

[ZAMKNIĘTY]Jeden Granat

Rekomendowane odpowiedzi

....jak w temacie.

 

 

 

Moja propozycja dotyczy jednego granatu, tylko i wyłącznie tego wybuchającego. Zauważyłem, że wielu graczom nie podoba się ta opcja na serwerze, ale nie widzę żadnego działania z ich strony. Można by się przyczepić jeszcze do tego, że tylko w tym 1 menu można kupić większą ilość granatów w tym drugim "ponumerowanym" już nie. Wydaje mi się, że nie byłaby to jakaś znacząca zmiana względem pogorszenia aktywności na serwerze. Czasami, klasyczne opcje są lepiej przyswajane niż te nowe. 

 

 

 

 

 

Dobra. Jednak Znalazłem podobny temat, ale To nie znaczy, żeby dodawać komentarze typu "Było to już wałkowane 100 razy blablabla..."- wolałbym przeczytać bardziej konkretne wypowiedzi na poziomie myślącym. 

 

 

 

Admini często piszą, żeby grać dynamicznie i raszować. "Resp do minuty" W takim przypadku 2 granaty ze strony CT w momencie rasza odbiegają od tej zasady. Jedno przeczy drugiemu. Tero nie może "normalnie raszować" w takim przypadku. Dwie osoby, zastępują 4 granaty....można by czepiać się szczegółów w nieskończoność.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...