Skocz do zawartości
Cthulhu2

Podania i wywiady

Rekomendowane odpowiedzi

Wywiady dodawane do podan dla redaktorów są według mnie tracone, ponieważ nazwa tematu podania dla rekrutacji, nie zawiera żadnej wzmianki o tym z kim zostal przeprowadzony wywiad w środku (do podania).

 

 

Jest ranga Redaktor naczelny która na obecna chwile jest o kant tyłka rozbić. Ponieważ niczym sie nie różni od zwyklego redaktora. Tak samo jak i Super Moderator ale o to inna historia.

 

 

Przejde do sedna sprawy, co bym chcial zobaczyć.

 

 

 

 

 

 

Ostatnie slowo w podaniu na redaktora ma Naczelny. W sumie to jego widzi mi się. Dlatego proces rekrutacji przerobiłbym na taki.

 

Wacek sklada podanie na redaktora. I nikt inny prócz naczelnego nie moze w nim nic napisać, najlepiej zamknac temat.

 

 

Naczelny kontaktuje sie z osoba z podania i wybiera dla niego osobę z którą ma przeprowadzic wywiad.

 

 

Wacek robi wywiad i wysyla go na PW do naczelnego.

 

 

I wtedy jeśli naczelny sie zgodzi, ten zostaje redaktorem i moze dodać wywiad w dziale wywiady z odpowiednia nazwa tematu.

 

 

 

Wacka podanie zostanie zaakceptowane, lub nie. Co jest równoznaczne z poinformowaniem ludzi czy ktoś dostał tą rangę czy nie ofc.

 

 

 

 

 

 

Nie jest to dużo zachodu a same plusy jak Np.

 

+ Wywiady nie będą znikać w natłoku zaakceptowanych i odrzuconych podań

 

+ Ranga Naczelny w końcu do czegoś będzie zobowiązywać, a nie tylko kolorek i nazwa

 

+ Uniknie się robienia wywiadów z jedną osobą kilka razy, bo naczelny decyduje z kim ma byc wywiad

 

+ jakiś pewnie jeszcze plus jest :P

 

 

-minus jest taki ze jest to zmiana, a ludzie zmian nie lubia.. Mam nadzieje ze po przemyśleniu będzie to mialo sens

 

 

 

 

 

 

 

Ranga powinna do czegoś zobowiązywać. :miecz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie

 

 

Wlasnie po to sie ludzie wypowiadaja bo to oni beda czytac ich wywiady itp.

 

 

A naczelny pilnuje redaktorow oraz akceptuje ich podania wiec jednak cos robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również nie podoba mi się ten pomysł ponieważ te wywiady są robione dla nas bo to my je czytamy jak i oceniamy, tak więc mamy też dać prawo swój głos czy dana osoba się nadaję, Naczelny ma ostateczne słowo czy dana osoba się nadaje czy też nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Daniel, a popatrz w drugą stronę. Skoro widzi mi się RN będzie, żeby ze mną przeprowadzić wywiad, a Ja nie chcę z daną osobą przeprowadzać wywiadu, to co wtedy? To jest trochę błędne koło i ten pomysł jest inny, ale nie jest dopracowany za bardzo..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak redaktor zachce, to weźmie wywiad w nowym temacie otworzy co za problem? 

 

 

 

Jak nie dostanie redaktora to Naczelny niech zrobi temat, skopiuje wywiad i wstawi, jedynie w wymaganiach dodać, że zezwala się na kopiowanie wywiadów przez Redaktora Naczelnego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również myślę,że powinno zostać tak jak jest. O to tutaj chyba chodzi,żeby ludzie wyrazili opinię o kandydacie. Redaktor powinien mieć dobry kontakt z ludźmi i w miarę reputację. Żeby to ustalić potrzebni są ludzie i ich opinie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozmawialiśmy już na ten temat i dużo osób się zgadza z tym że rangi typu Naczelny są niepotrzebne.

 

 

 

 

 

I ten podział na Redaktor/Recenzent.. przecież to synonim.

 

 

 

Tak samo jak VIP i Celebryta.

 

 

 

A tworzenie rangi naczelny grafik ? Jak już ktoś napisał kiedyś "Wkurza mnie to, że oceniają nas osoby bez jakiegokolwiek pojęcia o grafice" Jeśli takie osoby oceniają nasze prace, to TE same osoby będą wybierać naczelnego ? Trochę bezsens. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...