Skocz do zawartości
August

[PRZYJĘTY]August x3!

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:berpet

Wiek:19

Doświadczenie (w byciu adminem): za duże na taką słabą sieć :(

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9/10

Staż w CS-sie: 8lat

Steam ID: 0:0:29765425

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/berpet/80.72.43.106:27027/ http://www.gametracker.com/player/berpet/80.72.43.106:27032/

Dlaczego TY .!: Już pewnie S@ mają mnie dość w ganianiu na serwer :D dzisiaj ponad 10 razy @EvO wołałem na serwer, a kilka adminów ostatnio straciło posady, więc się przydam.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3h

Kontakt: steam/pw

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Auguścik oczywiście, że jestem na tak, bardzo dobrze znasz się na adminowaniu, szybko i precyzyjnie wyłapujesz cziterków, masz ogromne doświadczenie i angażujesz się w to co robisz. Może masz ciężki charakterek :D ale tacy ludzie są tu właśnie potrzebni :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze nie kojarzę twojego nicku "berpet" Nie wyróżniłeś się jak dla mnie niczym szczególnym, przynajmniej osobiście tego nie zauważyłem.  Mając godziny i poparcie innych wielu adminów nie wywiązuje się z zadania Admina i robi po 20 ssów na jednego gracza ponieważ nie ogarniają GRY skillowo. Myślę, że w twoim przypadku będzie podobnie i jestem na NIE. Bez Urazy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...