Skocz do zawartości
DobryChlopak

[ZAMKNIĘTY]Tj. Problem Nie skarga.

Rekomendowane odpowiedzi

Dostał UB, bo gra czysto. Widziałem całe demko z tej mapy i nie ma mowy o tym, że jest odpalony. Jeden z adminów twierdził, że za plamkami kryją się modele, ale tam żadnych modeli nie ma (on do nikogo nie strzelał - skany w nic). Sytuacja jest rozpatrywana w zamkniętym dziale UBT, a raczej już jest rozpatrzona. Ssy zostały zrobione bezpodstawnie, bo gracz ten zabił admina, który nawet nie zszedł na chwilę na SPECT żeby go zobaczyć tylko od razu zrobił mu ssy. Zobacz sobie demko proszę: http://www39.zippyshare.com/v/84353843/file.html . Swoją drogą dlaczego dopiero teraz to zgłaszasz ? Minęło ponad 48 h od zrobienia ssów :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Demo to jedno, Zdjęcia na których są zmazy i pomarańczowe kolorki to drugie. Jeżeli Wam lub tobie to nie przeszkadza to jestem rozczarowany tak wysoką amatorszczyzną z twojej lub waszej strony. 

 

 

 

Dlaczego Teraz? Bo wcześniej dostał bana? I nie zwracałem na to uwagi? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proste pytanie, kto tu ma niski poziom ? Słodziak chyba tylko nie widzsz tych kolorów na drzwiach, no chyba że to twój ziomek i dlatego dostaję UB którego nigdy i nigdzie indziej by nie dostał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam tego serdecznie dość :) Proxx pragnę Ci przypomnieć, że mówiłeś, że to są plamki czyli modele do których strzela i byłeś w błędzie, bo modeli żadnych tam nie ma... Mamy go zbanować za "czit" pt. "pomarańczowe plamki" ? Co to to robi, bo jestem ciekaw :) Chcę się dowiedzieć czegoś nowego :) Proszę mi powiedzieć jaki wspomagacz to jest waszym zdaniem :) Zaraz przekazuję ten temat komuś z góry, bo nie mam do tego nerwów...

 

 

 

@: Nie będę z Tobą na ten temat rozmawiać... Poczekam na wypowiedź kogoś, kto ma tu więcej do powiedzenia... A na Twoją odpowiedź czy admina mu robi ssy dla zabawy odpowiem Ci, że miał powód. Ten gracz go zabił...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Mam tego serdecznie dość  :) Proxx pragnę Ci przypomnieć, że mówiłeś, że to są plamki czyli modele do których strzela i byłeś w błędzie, bo modeli żadnych tam nie ma... Mamy go zbanować za "czit" pt. "pomarańczowe plamki" ? Co to to robi, bo jestem ciekaw  :) Chcę się dowiedzieć czegoś nowego  :) Proszę mi powiedzieć jaki wspomagacz to jest waszym zdaniem  :) Zaraz przekazuję ten temat komuś z góry, bo nie mam do tego nerwów...

 

 

 

 

Mam wrażenie, że rozmawiam z 12 latkiem. Kogo obchodzi, że nikogo tam nie było? Na Zdjęciach widoczne są plamy którym powinno nie być i tyle w temacie. Od tego są te zdjęcia i ta opcja dla admina, żeby takie coś wyłapywać i usuwać. Nie rozumiem dalszego monologu. Dostaje 13 x ssy bo admin ma taki kaprys? Dla zabawy robicie mu ssy? Proszę cię... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Bardzo się ciesze, że od 2-3 dni zainteresowanie moją osobą podskoczyło na bardzo wysoki poziom, na który nawet się nie spodziewałem. Ale jeśli nie jesteście ładną brunetką to muszę odmówić.

 

2. Do Pana @Proxx Co do "ziomka". Nie chce tu mówić kto zaczynał swój osąd przy dość sławnym temacie ostatnio. Sam(jak to mówisz, pomogłeś swojemu ziomkowi) w tamtym temacie próbowałeś przekonać każdego, że tamten gracz jest czysty. Niestety na waszą nie korzyść, temat był dostępny dla każdego i każdy mógł zobaczyć "sprzeczkę".

 

3. Fakt kolejny: Od tego czasu zaczyna się jakaś wojna, co przykładem może być ten temat, czy inna rzecz w podaniach. Jesteście na wyższych rangach ode mnie i jeszcze bardziej powinniście świecić przykładem na forum, a chce przypomnieć że każdy użytkownik(co za tym idzie- gracze) może przeczytać na jakim poziomie są niektóre osoby i zobaczyć jaki jest klimat na forum.

 

 

 

Jeśli macie do mnie sprawę i tak bardzo chcecie mnie pogrążyć, to spoko. Jeśli nie chcecie mnie w UBT, napiszcie mi to na na PW, a nie robicie do tego specjalne tematy.

 

Pozdrawiam wszystkich ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...