Skocz do zawartości
.::DwA gRoszE do WinA::.

[ODRZUCONE]Sniper

Rekomendowane odpowiedzi

1. imie: Mateusz 

2. Kontakt: steam ts

3. Lokalizacja: Podkarpacie 

4. CZAS Jaki poświęcasz DLA cs'a: dużo 

5. CZAS ktory poświęcasz dziennie na forum (okolo): 3 h 

6. Posty (minimum 500 sensownych.): brak 300, jest sensownych chyba że witanie się z każdym hej to takie sensowny post 

7. Co chciałbyś zrobic na Forum (uzasadnienie): Mam parę ciekawych pomysłów 

8. Dział którym chciałbyś sie zajmować na forum: Każdym. Ale nie wpieprzał bym się tam gdzie ludzie mają wyższe prawa niż ja. 

9. Posiadanie umiejętności Współpracy z ludźmi: Jest 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Też jest 

11. cos sobie o: Mam 23 lata, obecnie pracuje a w wolnym czasie gram w csa. Nie będę tu przekonywał ani prosił żeby ktoś oddał na mnie głoś, składam podanie bo jestem z tą siecią już dość długo....

12. Doświadczenie (Czy się zajmowałeś juz kiedys takie stanowisko oraz Jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Jest chodź nie wielkie, zawsze można się coś nauczyć.

13. Obowiązkowe mikro: jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


oo proszę... Po mimo ze ktośwymyślił 500 postów co dla mnie jest śmieszne.. Bo nie jesteś osoba która nabjia posty albo pisze gdzie się da.. Tylko wypowiadasz sie w tedy kiedy jest to potrzebne. jesteś z nami od dawien dawna.. Nigdy z Toba problemów nie było. do tego dochodzi ze jesteś ogarnięty + zawsze funkcję Admina pełniłeś wzorowo więc tu bd podobnie jestem przekonany ;).. a Po za tym co do wymagań spełniasz je bardziej niż osoba która funckje pełni.. Powodzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...