Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

Wywiad z Mateuszem. :)

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]@pixel.Mateusz, pomocny administrator DD2/INF. Na co dzień zabiegany i pełen energii do pracy. Co takiego Pixel kryje w sobie? O tym dowiecie się czytając poniższy wywiad.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj, z tej strony Magdalena. Miałbyś może chwilkę czasu, by odpowiedzieć mi na kilka pytań?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam cię Madziu. Z miłą chęcią odpowiem Ci na pytania.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Super. Tradycyjnie na sam początek opowiedz nam coś o sobie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nazywam się Mateusz. Mam 19 lat i pochodzę z Podkarpacia, a dokładnie z Przemyśla. Obecnie pracuję w zawodzie elektryk, ale robię dużo rzeczy nie tylko związanych z moim obecnym zawodem. Mieszkam jeszcze z rodzicami, ale niedługo planuje wyprowadzić się z moją dziewczyną.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pracujesz jako elektryk - ciekawe. Możesz coś bliżej o tym powiedzieć? Jak sobie w tym zawodzie radzisz, jakie masz wrażenia?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmm, powiem tak. Bardziej pracuje po domach i tam podłączam elektrykę, ale też robię na zewnątrz. W tym zawodzie powiem Ci, że dobrze się odnajduję tylko czasami jeszcze są takie małe niedociągnięcia, dlatego czasem koledzy z roboty mi pomagają. Ogólnie ta praca dla mnie jest super, dużo zwiedzam i w ogóle.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Życzę dalszych sukcesów i rozwijania się w tym kierunku. Masz może jeszcze jakieś zainteresowania prócz zawodu elektryka?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, bardzo lubię motory. Aktualnie jeżdżę Hondą CBR 600RR, ale oczywiście bez prawka. Mam tylko prawo jazdy na samochód. Bardzo, ale to bardzo lubię naprawiać samochody i motocykle :D[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ciekawe. Skoro interesują Cię samochody to dlaczego nie rozwijasz się w kierunku mechanika tylko elektryka?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wiesz, po prostu z jednej strony lubię mechanikę, a z drugiej zawód jako elektryk - jest lepiej płatna i nie trzeba się tak męczyć z robotą. Samochody pomagam tylko naprawiać znajomym i sobie, jak mi się coś z nim stanie. :D[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem. Widzę, że jesteś pomocnym mężczyzna, tak trzymaj. Przejdźmy do Twojego dzieciństwa. Napisz nam jak ono wyglądało.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dużo by tu o tym mówić, ale powiem w skrócie. W dzieciństwie zawsze jak dostałem od mamy lub taty jakiś prezent, to moja siostra zawsze mi go próbowała zabrać, lecz ja jej praktycznie nigdy na to nie pozwalałem. Ogólnie dzieciństwo z jednej strony miałem fajne, a z drugiej było zupełnie nieciekawe, bo zawsze gdzieś rozwalałem kolano lub uderzałem się w głowę, wpychałem również nogi gdzie popadnie i zawsze byłem poobijany :D.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak to małe dzieci. Też nie miałam wcale tak kolorowo mimo, że byłam jedynaczką. Mógłbyś przytoczyć jakąś ciekawą historię ze swojego dzieciństwa?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Niestety historii nie przytoczę, bo kiepsko pamiętam te czasy.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem. W takim razie przejdziemy do świata wirtualnego. Powiedz nam jak znalazłeś się na naszej sieci?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jestem administratorem serwera dd2/inf, który istnieje 2 lata. W przeszłości tym serwerem zajmował się mój kolega buła, który miał za dużo spraw osobistych na głowie i wiedział, że nie będzie mógł opiekować się nim dłużej, dlatego sprzedał go obecnemu H@ (aquax'owi). W ten oto sposób tu trafiłem. Bardzo mi się podoba ta sieć serwerów i myślę, że zostanę tu na długo.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ciekawa historia, nawet o tym nie wiedziałam. Skoro mówisz, że Ci się u nas podoba to napisz nam czy poznałeś już kogoś na sieci, kogo możesz nazwać dobrym kolegą?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, sporo ludzi. Najlepszym moim kumplem jest Szef wszystkich szefów, a także Muka i dużo innych.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Super. Opowiedz jak w ogóle zaczęła się Twoja przygoda z Counter-Strik'iem?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmm... O tej grze dowiedziałem się od mojego kumpla Patryka, z którym rozmawiam codziennie. Pewnego dnia Patryk zapytał się mnie czy nie zagrałbym z nim w cs 1.6, a ja oczywiście pełny ciekawości zgodziłem się i tak mijały dni i miesiące. Po dość długim czasie kupiłem steam i w ten sposób rozpocząłem w pełni swoją przygodę z Conter-strikem.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Praktycznie standardowa historia. Ciekawi mnie ile grasz w CS'a?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W CSa gram niemalże 4 lata.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To dość długo. Jaka jest Twoja ulubiona broń?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moją ulubioną bronią jest oczywiście kałach (AK47).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Osobiście nie lubię AK, ma za duży rozrzut i nie mogę go opanować :D. A co sądzisz o tej broni?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Podoba mi się ta broń, dlatego że łatwo celuje się z niej HS'y i ogólnie jest dla mnie lepsza niż M4. Co do rozrzutu powiem Ci, że łatwo go opanowałem i jest dla mnie bardzo dobry.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ja raczej nigdy nie przekonam się do AK ;). Małymi krokami zbliżamy się do końca wywiadu. Pozwól, że jeszcze spytam o muzykę. Napisz nam czego słuchasz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Powiem Ci, że mam dwa gusty muzyczne - elektro-house i rap.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Też bardzo lubię hip-hop. Napisz dlaczego akurat te dwa gatunki Cię usatysfakcjonywują?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak wiadomo, dużo ludzi lubi muzykę z bassem i ja jestem wśród nich. Jeśli natomiast chodzi o rap to po prostu uwielbiam jak ktoś rapuje, bardzo wpadł mi w ucho.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Możesz podrzucić swój ulubiony kawałek z rapu i elektro-house?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mogę, jasne.[/align]

 

[align=center]To jest mój najlepszy kawałek z rapu:[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A to mój najlepszy kawałek z elektro-hause:[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kawałki niczego sobie! Czas na jakiegoś sucharka (uwielbianego przez czytelników).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Jak nazywa się żona Oskara? [/align]

 

[align=center]- Oskarżona :D[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahahaha, leże! Dobry suchar :D. Kończąc, chciałbyś może kogoś pozdrowić lub dodać coś od siebie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, chciałbym pozdrowić z tego miejsca Szefa, Muke, Klauduśkę, Ciebie oraz całą serwerownię Multi-Head :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Super, dziękuje za pozdrowienia oraz za poświęcenie czasu na przeprowadzenie ze mną wywiadu. Ciebie również pozdrawiam i do usłyszenia :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Do usłyszenia, hej.[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Super Madzia. Jestem zadowolony z Twojej pracy i mam nadzieję, że ten zapał do pisania wywiadów za szybko nie wygaśnie. 

 

Mam dla Ciebie lekarstwo odnośnie takich odpowiedzi: "Niestety historii nie przytoczę, bo kiepsko pamiętam te czasy." Odpowiadaj:

"Albo dajesz odpowiedź, albo nie ma wywiadu" :xD:

 

Oczywiście żartuje, ale pomęcz trochę i w końcu wydusi to z siebie ;).

 

Co do wywiadu - dobrze przeprowadzony, zresztą jak zwykle na dobry poziomie.

 

@pixel. - i tak n-ty na zawsze zostanie mistrzem sucharów, ale tym to mnie rozwaliłeś :D

 

Gratuluję Madziu oczywiście wywiad nagradzam. 

 

 

 

PS. Napisz do mnie na pw, mam sprawe ;).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I z tego miejsca pozdrawiam z całego serca jeszcze ten zły. przepraszam że zapomniałem o tobie :* 

 

 

 

Ps. Tezi mam dużo sucharów  xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...