Skocz do zawartości
.:Vipo:.

[PRZYJĘTY]Vipo ? :D

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wiek: 16

 

Staż na forum: Od stycznia 2014 :P

 

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Jestem adminem DD2 już dosyć długo ,byłem też adminem Zombie 

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: 7/10

 

Ilość czasu jaką poświęcisz na zdawanie recenzji: Ile potrzeba :D ,około 20 minut 

 

Przykład jednej recenzji (napisana samemu, internetem można się wspomagać):  

 

 

 

[align=center]FIFA 15 [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]FIFA 15 to kolejna (już 22 odsłona) odsłona legendarnego symulatora piłkarskiego wyprodukowana przez studio Electronic Arts. Gra różnie się "nieco" od swoich poprzednich części. Poprawiono między innymi grafikę, wygląd piłkarzy ich zachowanie i ogólnie wszystko co nie dzieje się na murawie, a na trybunach i okolicach stadionu. Najbardziej co podoba mi się z gameplay`ów to zachowanie bramkarzy, ich reakcja, czego w poprzednich częściach zdecydowanie mi brakowało. Mamy do wyboru znacznie więcej opcji taktycznych. W nowej odsłonie nie zabraknie również nowych klubów i lig piłkarskich. Myślę, że wykupienie większej ilości licencji zdecydowanie odpowiadać będzie nabywcom nowej gry.[/align]

 

[align=center]Premierę zaplanowano na 26 września 2014.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

 

Dodatkowe

 

Coś od siebie: Myślę że mogę się przydać :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmm... trochę krótka ta recenzja. Wydaje mi się,że chcesz to stanowisko. Jestem na TAK. Mało jest tu Recenzentów,a kolejny na pewno nie zaszkodzi. Mam nadzieję,że się rozwiniesz i zaczniesz dłuższe tekściki pisać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Są tutaj oczywiście błędy. Szczególnie co się rzuca w oczy źle stawiasz interpunkcję.

 

Np. Zamiast Myślę, że piszesz Myślę ,że. Nie robi się odstępów :)

 

 

 

Ale ogólnie recenzentów jest mało. Praca może krótka i z paroma błędami, lecz byłbym za tym, aby został przyjęty na okres próbny. Zawsze trzeba gdzieś się uczyć, a widać, że się stara. Myślę, że z czasem będzie coraz lepiej :)

 

 

 

Powodzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Vipo - recenzent? :).

 

Jestem na TAK, kolejny recenzent się na pewno przyda, bo mało ich tutaj mamy :).

 

 

 

Recenzja faktycznie troszkę krótka (jak DixoneT napisał), ale mi się podoba :).

 

Też jak EvO, zauważyłam błędy interpunkcyjne, ale to da się opanować (jak chcesz mogę pomóc Ci w tym  :D).

 

 

 

 

 

Powodzenia :).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS. Sorki za błąd, 2x pomóc napisałam przypadkowo :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi o błędy to z przyzwyczajenia piszę, np. Myślę ,że a nie jak prawidłowo Myślę, że. Ogólnie znaki interpunkcyjne stawiam przed wyrazem, a nie za. Jeśli o to chodzi to poprawię się ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra recenzja, ciekawa. Można dużo wyczytać, ale troche te znaki int. psują całokształt. Popraw to i wszystko będzie git ;).

 

Chodzi o to, że piszesz je z odstępem po wyrazie np. [...] poprzednich części . // [...] zachowanie bramkarzy ,ich reakcja...

 

Znam Cie Vipuś już od kilku miesięcy i jestem pewien, że będziesz jednym z lepszych Recenzentów. Trzymaj ode mnie soczyste tak i poprawiaj te błędy zanim dzejki przyjedzie :D.

 

Powodzenia ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobą jesteś sympatyczną, lecz nie zmienia to faktu, że na twoim miejscu popracowałbym nad stylistyką i przede wszystkim interpunkcją, która leży kompletnie.

 

Przed interpunkcją nie stawiamy spacji! Przykładowe zdanie: "Robert to bardzo zdolny chłopak, lecz okropnie leniwy.".

 

Recenzja w porównaniu z tym co pokazali na gamesconie jest strasznie streszczona bez tych najważniejszych dodatków w m.in Ultimate Team.

 

Pisząc recenzję musisz zaciekawić czytającego w ten sposób, aby postanowił spróbować swoich sił w danej grze bądź też wytężył swój wzrok na opisany w recenzji film. Nie mogą być one maksymalnie streszczone, nie mogą też być maksymalnie wydłużone. Musisz odnaleźć "złoty środek".

 

Możesz napisać 3 słabe recenzje w godzinę, a w tym czasie możesz napisać 1 bardzo dobrą recenzje za którą zapunktujesz pośród naszych użytkowników.

 

 

 

 

 

Jeśli popracujesz (przede wszystkim) nad interpunkcją, będziesz układał bardziej przejrzyste zdania oraz starał się tworzyć swoje pismaki (Oczywiście nie jest to w żadnym sensie obraza) wedle tego co ci poradziłem to masz moje poparcie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko RECENZENTA. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...