Skocz do zawartości
pionteczekessa

Wywiad o SIEDEMnastej.

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Dziś poznacie bliżej Grzegorza znanego jako 7, pełniącego rolę Opiekuna Sieci.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj 7, zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu. Na sam początek opowiedz nam parę słów o swojej osobie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam. Jestem dość spokojnym człowiekiem (chyba ze ktoś mi zajdzie za skórę :)). Mieszkam w Warszawie i też tutaj pracuję.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czym zajmujesz się w dni robocze?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pracuję w gastronomii, dużo czasu spędzam w samochodzie dostarczając potrzebne artykuły. Catering.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zaskoczyłeś mnie, Ty i gastronomia. A co porabiasz w wolnym czasie, może masz jakieś hobby?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jestem zapalonym kibicem piłkarskim, staram się śledzić różne wydarzenia w świecie piłki, szczególnie te związane z moim klubem. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam nadzieję, że nie kibolem. Można wiedzieć jakiej drużynie kibicujesz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście że Legii Warszawa. Staram się być na każdym meczu jeśli mi to nie koliduje z pracą.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W sumie to mogłem się domyślić. ^^ A masz jakieś zainteresowania poza kibicowaniem?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Motoryzacja, ale nie lubię grzebać przy samochodach. Kiedyś próbowałem swoich sił w tym temacie, ale szybko z tego zrezygnowałem.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Żmudna robota. Opowiesz jakąś śmieszną historię z Twojego życia?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmm. Kiedyś za dzieciaka razem z kolegami jechaliśmy na mecz do Szczecina (mieliśmy po 15-16 lat), oczywiście bez biletów :). W pociągu podszedł do nas konduktor i zażądał biletów hahah, więc żeby nie dostać mandatu wysiedliśmy z pociągu na najbliższej stacji, ten konduktor powiedział nam, że za 30 min będziemy mieli bezpośredni pociąg do Szczecina, więc zadowoleni, że zdążymy na mecz wsiedliśmy do tego pociągu, lecz... zamiast do Szczecina wywiózł nas do Torunia. :) I tak się skończył mój pierwszy wyjazd. Pamiętam. że wszyscy nas tam miło przyjęli i ugościli w knajpie koło stacji.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahah, nieźle Was zrobił w balona. :D Pogadajmy trochę o MH. Niedawno wróciłeś na posadę opiekuna sieci, czyżbyś się stęsknił?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Powiem tak, musiałem trochę odpocząć, odetchnąć. Każdy ma chwile słabości i ja właśnie takie chwile miałem, dlatego zrezygnowałem, ale po jakimś czasie zaczęło mi tego wszystkiego brakować więc jestem z powrotem.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem. Na pewno masz tutaj bliższych kolegów czy też może przyjaciół. Zechciałbyś wymienić kilku z nich?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Są to osoby z którymi siedzę na TS3. Przeważnie coś robimy z serwerami lub też gadamy o głupotach, wymieniać nie będę żeby nikogo nie pominąć.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W porządku. W jaki sposób trafiłeś na Multi-Head, dlaczego wybrałeś akurat tą sieć?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wiesz co, to był przypadek, szukałem jakiegoś serwera do gry na dłużej, spodobało mi się DD2 i grałem, a dalej to się potoczyło tak jak widać. Za 3 dni będzie moja rocznica na MH.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Trzeba to opić. :D Zawsze mnie zastanawiało skąd wziął się Twój nick.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tego ci nie zdradzę bo... sam nie wiem. Hahahaha, po prostu wpisałem "7" i grałem na MH i tak zostało, nic ukrytego w tym nie ma. :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Improwizacja. :P Przejdźmy do tematu muzyki. Jakie gatunki najbardziej Ci przypadają do gustu?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na co dzień słucham hip-hopu, tylko i wyłącznie polskiego.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]a to jest kawałek nagrany przez moich kolegów z osiedla:

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kałen. :sumo:  Kawałek kolegów też całkiem fajny. Chciałbyś kogoś pozdrowić pod koniec wywiadu?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pozdrawiam wszystkich użytkowników MH.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]I jeszcze bym zapomniał o sucharze.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Niewidomy maca tarkę do warzyw:

[/align]

 

[align=center]- Jak żyję, to takich bzdur nie czytałem.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hah. :D Dzięki za ciekawy wywiad, pozdrawiam.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dzięki i również pozdrawiam. :)

[/align]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"7" widzę, że mamy coś wspólnego ze sobą :D

 

Też mam dużo wspólnego z gastronomią oraz też bardzo cenię sobie polski hip-hop :).

 

Ogólnie to wydajesz się być ciekawą osobą :).

 

 

 

 

 

Freezu, dziękuje za przybliżenie nam opiekuna sieci :).

 

Good job, wywiad na wysokim poziomie.

 

+

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wywiadzik spoko leci +

 

 

 

Haha no kanar łajza :D nie mogliscie namowic jakiegos kolegi ktory mial samochod :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...