Skocz do zawartości
leeeeebo?

[PRZYJĘTY]Camp` recenzant? :D

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wiek: 20

 

Staż na forum: 5 październik 2013

 

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Admin ODD2, CS GO FFa

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: 9

 

Ilość czasu jaką poświęcisz na zdawanie recenzji:  To zależy, od mojej weny twórczej. Może być to godzina, a może byc to caly dzien. :D

 

Przykład jednej recenzji (napisana samemu, internetem można się wspomagać):

 

 

 

                                                                                             Assassin's Creed Unity !

 

 

 

 

 

 

 

Tym razem Ubisoft się postarał. Osobiście sam nie jestem zbytnio fanem tejże gry, ponieważ dla mnie była zbyt częstotliwie wydawana, i bałem się że nie zaskoczy mnie tym razem. Jednak byłem w błędzie. Mimo że prezentacja gry dopiero 28 października, to już wiemy co Nas czeka. Nowością jest to że ta część kultowej gry, zrobiona jest specjalnie pod graczy PC oraz konsoli ósmej generacji. 

 

 

 

 

Kolejna dobra informacją jest to że na konsolach gra ulegnie kilku ciekawym zmianom. Nie mam na myśli tutaj zmian graficznych, czy też fizycznych. Polepszą się systemy walk oraz mechanika rozgrywki. Bohater gry posiadł nowe umiejętności które podczas gry będzie można rozwijać. A świat w grze zrobiono jeszcze bogatszym i większym, przez co wrażenia z najnowszej części powinny być jak najbardziej pozytywne. Jednym słowem, Ubisoft, na pewno się postarał o to, aby ta część gry była inna niż reszta, a bycie zbuntowanym wojownikiem stało się przyjemniejsze.

 

 

 

Dodatkowe info pod

http://assassinscreed.ubi.com/de-DE/home/index.aspx

 

 

 

Dodatkowe

 

Coś od siebie: Chciałbym rozkręcić zakładke recenzji, i nie tylko opisywać gry. Są też równie inne ciekawsze rzeczy :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Recenzja bardzo dobra, estetyczna, wiele informacji można wyciągnąć, szczególnie, że jak dla mnie długość jest idealna. Jestem na TAK

 

 

 

 

 

P.S. Nie spodziewałem się Ciebie składającego podanie na takie stanowisko :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na wielkie tak

 

 

 

+Recenzja elegancka,estetyczna

 

+na wysokim poziome

 

 

 

 

 

Myślę że podołasz :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko RECENZENTA. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...