Skocz do zawartości
pionteczekessa

Poznajmy bliżej KoMuNę :)

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]KoMuNa - miły, pomocny, zaangażowany w rozwój serwera DD2/INF i forum. Czego tym razem się dowiedziałem? Sprawdźcie sami.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Redaktor

[/align]

 

[align=center]KoMuNa

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zgodziłeś się na wywiad, w takim razie zaczniemy. Powiedz nam parę słów o sobie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam całą sieć serwerów. Mam na imię Piotr. Mieszkam w małym miasteczku koło Iławy w województwie Warmińsko-Mazurskim. Mam 16 lat (prawie). Interesuje się piłką nożną. Gram w klubie, w którym bardzo dobrze sobie radzę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Co to za klub? I jaką pozycję zajmujesz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jest to klub MLKS Olimpia Kisielice. Moją całą karierę zacząłem tutaj od małego, a następnie zostałem wypożyczony do klubu KS Jeziorak Iława. Grałem tak prawie rok. Gdy wróciłem to klubu w którym jestem wychowankiem to dostałem 2 oferty z klubów, ale nie poszedłem, ponieważ mnie nie puścili. Na samym początku grałem na obronie, była to prawa lub lewa, a czasem nawet stoper. Gdy zostałem wypożyczony to grałem na stoperze ciągle. Po powrocie jestem teraz szybszy, mam większą siłę w nogach itd. I gram w środku pola.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ładnie, a masz jakieś inne zainteresowania lub hobby poza piłką?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, interesuję się również tenisem ziemnym. Byłem na wielu turniejach i na nich zajmowałem zawsze od 1-3 m-ca. Nawet kiedyś pojechałem do Ostródy i zdobyłem tam 1 m-ce po wygranym finale z 26 latkiem. Lubię również grać w CSa, no, ale niestety jestem słaby.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Życzę powodzenia w sportach. :) Czym zajmujesz się na co dzień teraz, gdy mamy wakacje?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję. Gdy wstanę rano to jem śniadanie. :D Następnie mam obowiązki domowe i je spełniam, a potem siadam i gram w cs'a na serwerze dd2/inf, który bardzo mi się podoba. Gram również w piłkę nożną, ale dopiero od 16:00,bo otwierają orlik. We wtorek, środę i czwartek mam treningi o 19:00. Lubię grać w piłkę nożną, bo to jest moje życie, ale jak mam wolny czas to wchodzę na serwer i mucę. Nie jadę nigdzie na wakacje, więc będę spełniał obowiązki administratora na serwerze coraz więcej.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Żeby u mnie był ktokolwiek na orliku to też bym się tym zajął na poważnie, ale zawsze stoi pusty. :D A co możesz nam powiedzieć o swoim dzieciństwie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moje dzieciństwo wyglądało poważnie okropnie. Ale cóż, opiszę je. Gdy byłem mały i miałem ok 4-5 lat mój ojciec pił i bił moją matkę. Nawet kiedyś chciał wywalić mamę przez okno. Zadzwoniłem na policję i w ostatnim momencie przyjechali. Moje dzieciństwo było złe. Gdy miałem 12 lat mój ojciec umarł, bo zrzucili go ze schodów. Czy mógłbym prosić o to,żeby pytanie o dzieciństwie zostało zamiecione pod dywan? Nie chciałbym już więcej opowiadać o tym, bo robi mi się smutno i wszystko mi się przypomina. Przepraszam.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie ma sprawy. Przykro mi powodu Twojego nieszczęścia, ale ważne, że to już minęło i jest w porządku. :) Masz jakieś plany związane z przyszłością?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak. Chciałbym zostać w przyszłości zostać zawodowym piłkarzem i zarabiać nie tylko graniem w piłkę nożną na swoją rodzinę. Lubię też czasem coś zepsuć i naprawić, to myślę, że bym zajął się jakimś naprawianiem-mechanik. Myślę, że moja rodzina będzie zadowolona, że będzie miała takiego faceta. :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tylko nie idź do reprezentacji. :D Opowiedz nam jakąś śmieszną historię z Twojego życia.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]o.O Nie, do reprezentacji nie. Śmieszna historia z życia... Chwilę pomyślę. Jak wiadomo moje życie nie jest wesołe,ale chwila i coś na pewno znajdę. W szkole mam podobną nauczycielkę do mamy mojej i kiedyś poszedłem po lekcji do niej i się przytuliłem i zapytałem czy dasz mi mamo na bułkę. Było to jakieś 2 lata temu. Nie wiem czy to jest zabawne, ale nie mam takiego miłego życia.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jestem ciekaw czy ktoś to widział. :D Nie możesz ciągle patrzeć na życie z tej negatywnej strony, spójrz też z tej drugiej, pozytywnej, głowa do góry. Teraz pomówimy trochę o MH, jaki serwer najbardziej Ci przypadł do gustu?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Widział to mój najlepszy przyjaciel, który ciągle się ze mną trzyma. Dobrze, wezmę to pod uwagę. Najlepszy serwer moim zdaniem to jest DD2/INF, ponieważ tylko na nim spróbowałem grać i zostałem na dłuuugo.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jakie pierwsze wrażenie zrobiło na Tobie forum MH?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Forum Multi-Head jest bardzo przejrzyste. Zarejestrowałem się tutaj na forum gdy pierwszy raz zrobiono mi SSy, ale forum spodobało mi się i bardzo często udzielam się na nim. Pomagam innym graczom, którzy dopiero tu przybyli. Dostałem już parę razy podziękowania od graczy, ponieważ pomogłem im w sprawach związanych na forum.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oby tak dalej. :) Jaki rodzaj muzyki najbardziej Ci wpada w ucho?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Słucham jedynie piosenek Grubsona i DonGuralesko. Lubię rap oraz hip-hop. No inne też mi wpadną w ucho, ale najczęściej tych wykonawców.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Grubson zawsze na propsie. Na koniec nie obejdzie się bez dobrego suchara, wrzuć coś.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Jak nazywa się czerwony aktor?

[/align]

 

[align=center]- Redaktor. :P

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Coś dla mnie, aż mi pranie wyschło. :D Chcesz kogoś pozdrowić?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pranie robiłem przed chwilą. Chciałbym pozdrowić całą sieć serwerów Multi-Head. W szczególności: Ten Zły, Xeonixx, Tequilla, cFany, dupadupadupadupa, Rychu i killer.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W porządku. Dzięki za wywiad i pozdrawiam.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję i życzę miłego dnia.

[/align]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Fajny wywiadzik mozna powiedziec ,że się wzruszyłem +jeszcze zgarnąłem pozdrowienia ;p

 

 

 

Pozdro mordo obyś był tym zapragnionym piłkarzem ,którym zawsze chciałeś zostać 3m się

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Leci plusik.

 

 

 

Młody nie łam się , najważniejsze żebyś Ty wyszedł na ludzi ! Otaczaj się ludźmi godnymi zaufania.

 

Fajny wywiad.

 

 

 

Również Pozdrawiam : )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No zapomniałem.Zależało mi na tym,żeby było jak najszybciej. :D

 

 

 

TeeZ a jak chcesz się więcej dowiedzieć o mojej prywatności lub coś to możemy zrobić.Jestem otwarty na wszelkie propozycje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

@ guciu tak występuje w lidze juniorów,ale teraz bd trenował w seniorach a grał w juniorach.Może się spotkamy tylko,że pewnie ty jesteś inne województwo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...