Skocz do zawartości

Przywitanie


Cthulhu2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

 

 

Trochę późne te przywitanie bo nie chciałem się witać jeśli miałbym zagościć tutaj tylko parę dni, ale na szczęście okazało się inaczej :) Mam na imię Daniel, za kilka dni pyknie mi 27.. mieszkam na Dolnym Śląsku a na forum trafiłem przez Augusta. Chłopak wie co dobre to podzielił się informacją :P

 

Na co dzień pracuje jako ustawiacz CNC i taki tłumacz/przewodnik po zakładzie jak są wizytacje. W wolnych chwilach dziobie coś przy grafice lub gram w Terrarie. Gdy mam więcej czasu wolnego oraz chęci.. lubię się wybrać w plener na jakieś zdjęcia. Pojechać w jakieś góry lub do lasu, połazić, po prostu zostać sam ze sobą z dala od zgiełku. Co do sportu to nie lubię piłki nożnej w ogóle się nią nie interesuje, ale za to lubię pływanie pewnie dlatego że trenowałem 10 lat i tak mi zostało. Lubię też snowboard, chociaż więcej razy wyląduje na dupie niż zjade, ale coś w tym jest :)

 

 

Forum ciepło mnie przyjęło i udało mi się nawet już coś pomóc, mam nadzieje że będę jeszcze potrzebny bo lubię pomagać :)

 

 

Pozdrawiam wszystkich a z wyróżnieniem: Augusta, Sparka, Jelly, Desire, N-tego i Freeza.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...