Skocz do zawartości
Gość

Grasz w Metin2?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

[align=center]Cześć, moje pytanie odnośnie Was brzmi:[/align]

 

[align=center]Gracie może w Metin2?[/align]

 

[align=center]A jeżeli tak to na PL czy bardziej faworyzujecie prywatne serwery ?[/align]

 

[align=center]Pytam z ciekawości ponieważ sam jestem Developerem (czyt. Właścicielem) prywatnych serwerów a dokładnie sieci serwerów metin2 :P[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

@UP dopiero oba startują... Aivis 01 sierpnia tego roku a Sheila pod koniec wakacji i nie są to serwery typowe pod ItemShop :)

 

Co do download`u wszystko masz na stronach serwerów :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

@UP dopiero oba startują... Aivis 01 sierpnia tego roku a Sheila pod koniec wakacji i nie są to serwery typowe pod ItemShop :)

 

Co do download`u wszystko masz na stronach serwerów :P

 

 

 

 

To poczekam na start i liczę na eq od Gm xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mi tam gra na Pl'u jak i na privie się podoba ;) Gram na Pl'u serv Andros , a na privach to Imetin i ProMT2

 

Jezeli ma ktoś eq na Imetinie prosze napisać do mnie na PW lub Steam [TalenT].

 

Pograłbym na Sheili, ale mam jedno pytanko, czy trzeba dużo ulepszaczy i czy jest dużo ulepszania np ze stalki i z 10 ulepszeń czy mniej ?? :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Developer hmm. :) gralem w to ponad 7 lat, na plu (czasy POLAND01 :D gdzie gracze mieli max 30lvl), i paru serwerach typu longju. Skończyło sie na polskim xlast obecnie yitian (topka i giełda ultra top 1) oraz krótko ale bardzo szczęśliwie i fajnie na innym polskim(nie pamiętam nazwy top 1). Ta jest uzależniająca. Wydaje mi sie że lepszym pomysłem było by medium/hard coś pomiędzy.

 

 

Pozdrawiam, Bene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Developer hmm. :) gralem w to ponad 7 lat, na plu (czasy POLAND01 :D max 30lvl), i paru serwerach typu longju. Skończyło sie na polskim xlast obecnie yitian (topka i giełda ultra top 1) oraz krótko ale bardzo szczęśliwie i fajnie na innym polskim(nie pamiętam nazwy top 1). Ta jest uzależniająca. Wydaje mi sie że lepszym pomysłem było by medium/hard coś pomiędzy.

 

 

Pozdrawiam, Bene

 

 

 

 

Jaki nick miałeś na Yitian2 ? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Różnie, bloodandsoul( postać od kolegi Pawła n overcontrol) raveya, a za czasów xlasta fritexus. Tognar to gruby wieprz 8) jeszcze moja bliska znajoma raven89, i cała nasza paczka z gildii Vendetta za czasów swietnosci! \m/

 

 

 

 

Wyżej miało być gildia a nie gielda xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja w to gram już 7 rok z przerwami, gdy mi się komputer zepsół albo grałem w Cs'a ;) Na Pl'u 55lv Elares Jinno Gildia Accidental Lat Mag +9 jedyny na serwie <3 Teraz trochę zwalili z tymi skrzynkami na Pl'u ale darady ugrać ;) Obecnie grywam Imetin, wcześniej ProMT2 gdzie mam eq i moge wymienić za Pl'a Serwer Andros, Grywałem też na Invorii, Kieeedyś z rok albo półtora roku temu grywałem na ExtremeMT2 Woj najlepszy na serwie tylko jechał mnie Jakis jeden WP i Szaman Healler. Też przykuwał moją uwage serwer DiamondMt2, gdzie dobilem Szamanką Buffem 170lv wszystko perf, jak i sura BM wszystko perf ;) Grałem też i na Tiverii byłem w 1 z najlepszych gildii na serwie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...