Skocz do zawartości
BuKa

Moderator - PrzemKo

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

 

1. Imię: Przemek

2. Kontakt: pw,steam,ts3,fb

3. Lokalizacja: Sochaczew(Pod Warszawą)

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Forum mam praktycznie cały czas otwarte jak tylko komputer jest włączony.

5. Posty (min.200 sensownych): Są

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Pomóc innym moderatorom w pilnowaniu porządku jak i spamu.

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: To już wszystko zależy od was co mi przydzielicie.

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Z tym nie ma problemu.

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Ciężko stwierdzić, ale myślę, że z tymi cechami jest u mnie dobrze.

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: 0

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Jak widać po nick'u mam na imię Przemek. Mieszkam w Sochaczewie. Moje hobby to oczywiście sport i motoryzacja. W cs'a gram z przerwami około 5 lat. Lubię pomagać innym dlatego składam to podanie.

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?):Niestety nie. Byłem już moderatorem na innej sieci, lecz bez dostępu do panelu.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

 

Niestety nie. Byłem już moderatorem na innej sieci, lecz bez dostępu do panelu.

Tutaj nie jest pytanie o Panel, bo ACP to ma tylko Super Moderator. Tak było przynajmniej za moich czasów. 

 

 

 

Patrząc po innych tematach to 28 grudnia się z nami pożegnałeś i tak wracasz po miesiącu (+/-) i o takie stanowisko się starasz. 

 

 

 

Kolejna sprawa to Twoje wcześniejsze podanie.

 

 

 

W tym piszesz tak: "Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?):Niestety nie. Byłem już moderatorem na innej sieci, lecz bez dostępu do panelu."

 

 

 

We wcześniejszym tak: "Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?):Tak zdarzyło mi się na innej sieci ,ale to dawno i taka sieć to nie sieć.Jestem zorientowany w temacie więc dam radę."

 

 

 

Mimo wszystko mnie te podanie nie przekonuje - przez pożegnanie przede wszystkim. Mojego poparcia nie masz. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

Uzasadnienie:Strasznie słabo z aktywnością/niedawno było pożegnanie zobaczyłeś rekrutacje i od razu powrót? 



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...