Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Logo mi się podoba, ale zmieniłbym kilka rzeczy. Zmiana rozmiaru awatarów rozumiem, że całych nie tylko szerokości. Ranga fajna, ale jakoś nie pasuje mi do końca do klimatu forum - wersja pierwsza oczywiście.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mnie też się bardziej ta ranga podoba ale co zrobisz jak nic nie zrobisz.

 

 

 

zamiast pisać tylko "podoba mi się" etc..

 

to możecie pisać dokładnie co byście zmienili albo dodali bo tak do niczego nie dojdziemy ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rangi są spoko. Ale osobiście wole mało przekombinowane rangi. Są to zbyt małe rozmiary by cokolwiek zrobić. Spróbuj zrobić coś w normalnych rozmiarach prostokąt i pastelowe kolory z gradientem. A logo te dwie czaszki bym zrobił tak, że czszkę z dołu przesunąłbym do góry by logo było pardziej poziome niz pionowe.

 

 

 

Wydaje mi się że pastelowe kolory pasowałyby do stylu belek na forum, a prostota też przyciąga uwagę.

 

 

 

 

 

Dla H@ jesli chcecie rangi które reagują na zmiany rozmiaru przeglądarki można je zrobić w CSS3 mają opcje gradientów już i cieni.. tylko dobrać ładnie to wszystko do kupy a czcionkę walnąć z FontSquierl lub inne ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W cs'a gra większość dzieci, a dzieci jak to dzieci wolą coś mega. 

 

Wszystko co jest na forum powinno być unikalne i nowe..Zwykłe proste rangi nie wchodzą w grę.

 

 

 

Teraz skupcie się na logo ludzie, kiedy logo będzie gotowe można pracować na wszystkim innym gdyż logo to podstawa forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11jrw37.jpg

 

przerobilem to jak moglem bo chcialem sobie zobaczyc jak to bedzie wygladac, ale nie wiem.. chodzi mi o ten sposób może ty byś coś takiego spróbował :P tylko tą ściekająca farbe bym dał tylko z dołu bo bez sensu jak coś ścieka do góry i do dołu. Ogólnie bardziej szerokie niż wysokie.

 

 

 

Pomysł mi się podoba ;d

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...