Skocz do zawartości
n-ty dzien

Hall of Shame - nasza aleja hańby i wstydu

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że odpowiednim kandydatem byłby @gURna picza chyba nie muszę przybliżać tej postaci :)

 

 

gURna nawyzywał Consecuenta, tak samo Rasta. Gdyby osiągnęli coś wiecej np. moderatora/opiekuna@ to moze byliby wyróżnieni.

 

:o no to mnie teraz zagiąłeś xD ... A ja tak go chwaliłam :(:P :P 

 

 

 

Do czarnej listy ! :D

 

 

 

Pytanie , a NatU` [T] 

co nawywijał ? :D

 

albo @!BoGuS!@

?

 

 

 

Oczywiście był to żart ze strony administracji :P

 

@Up.

 

 

 

Widze , dzięki za info :]

 

 

Hehe, kolejny strollowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

gURna nawyzywał Consecuenta, tak samo Rasta. Gdyby osiągnęli coś więcej np. moderatora/opiekuna@ to może byliby wyróżnieni.

 

 

 

 

A ja myślałem że to lista osób które działały w negatywny sposób na sieć? Ciebie też ktoś obraził to go na liście też umieścisz? No chyba że jesteś jakimś gorszym człowiekiem niż h@. Naprawdę żenujące...

 

 

 

Osoby, które siały jakieś spustoszenie na forum jak i serwerach, są jak najbardziej dobrze tutaj wymienione.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

[align=right].[/align]

 

[align=right].[/align]

 

[align=right].[/align]

 

Postanowiłem stworzyć ja z myślą o takich postaciach, jak ta dzisiejsza - admin żegnający się z nami poprzez rozdanie permów całemu serwerowi. Myślę, że były już na tej sieci osoby i "firmy", które poprzez swoje "wybitne osiągnięcia" zasłużyły na specjalny hołd.

 

 

 

Niech ten temat będzie przestrogą dla kolejnych osób zbierających w sobie nieczyste myśli. Wydaje mi się, że żaden normalny człowiek nie chciałby zostać stawianym w jednym rzędzie z takimi ludźmi. Z drugiej strony pokazujemy Wam, że my jako administracja wcale nie uważamy siebie za osoby nieomylne. Również mieliśmy "przyjemność" przejechać się na ludzkiej fałszywości.

 

 

 

Jeśli uważacie, że są osoby, które zapracowały sobie na miejsce w tym szczególnym towarzystwie, możecie dopisywać je na dole. Te które rzeczywiście zasłużyły, zostaną włączone do poniższego zestawienia. Tylko nie wpisujcie osób zbanowanych za multi-konta, to żadne "osiągnięcie". :)

 

 

 

[align=center] [/align]

 

 

[align=center]

 

 [/align]

 

 

 

 

 

 

 

 

Mam nadzieję, że po dokładnej analizie tego co napisał tutaj n-ty wasze wątpliwości kogo zgłaszać miną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[align=center]Aleja hańby i wstydu 

[/align]

 

[align=center]Na czele:

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]@old

[/align]

 

[align=center]Kolejno:

[/align]

 

[align=center]@evviva[/align]

 

[align=center]@Kaps[/align]

 

[align=center]NoToJa?!

[/align]

 

[align=center]llt70fc6qtae.jpg[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Członkowie administracji free-frags.pl autorzy jednych z najbardziej żałosnych i najmniej przemyślanych prób ataków na naszą sieć. Z głównodowodzącym 13-latkiem na czele.

 

 

 

 

 

Am.. tak trochę odejdę od tematu :P

 

 

 

Która? Bo jest ****-*****.pl  (z myślnikiem , podróbka tej bez myślnika)

 

I jest ta *********.pl (I co do tej wątpię , żeby kogokolwiek atakowała , wiem bo sam jestem tam @ :P i znam "Czerwonych" bardzo dobrze, ni ma tam 13 latków:P)

 

 

 

Nie dam jej obrazić  :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Członkowie administracji free-frags.pl autorzy jednych z najbardziej żałosnych i najmniej przemyślanych prób ataków na naszą sieć. Z głównodowodzącym 13-latkiem na czele.

 

 

 

 

 

Am.. tak trochę odejdę od tematu :P

 

 

 

Która? Bo jest ****-*****.pl  (z myślnikiem , podróbka tej bez myślnika)

 

I jest ta *********.pl (I co do tej wątpię , żeby kogokolwiek atakowała , wiem bo sam jestem tam @ :P i znam "Czerwonych" bardzo dobrze, ni ma tam 13 latków:P)

 

 

 

Nie dam jej obrazić   :D

 

 

Masz tam Admina, to po kij Ci tu admin? Chyba za mało znasz tych "czerwonych".

 

Dla Twojej wiadomości, tak to oni atakowali. Więcej szczegółów niepotrzebne jest Ci znać.

 

 

 

@Down

 

Tak, daj mi maść na ból dupy. 

 

Ok,  każda osoba co ma admina na M-h niech ma admina na każdej sieci.

 

Użyj mózgu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie odniosłeś się do której sieci. i znam ich od 2009 r. Co do @ Nie już tam nie mam . Rezygnacja złożona ;)

 

 

 

Pozatym boli Cię to , że miałem gdzie indziej @? Człowieku.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


LKD proponuję żale wypłakiwać mamie w rękaw. Każdy pomysł na dobrą zabawę jest akceptowany i popierany przez użytkowników. Ty widzę jesteś sieciowym malkontentem i szukasz problemów nawet tam gdzie ich nie ma. Proponuję Ci z własnego doświadczenia założenie zacnej sieci z tyloma serwerami jak na MH i próbować ogarnąć wszystko współpracując z takimi ludźmi jak Ty. Jeśli Ci się wątek nie podoba, zamknij ryjek i zajmij się tym czym powinieneś lub co Cię interesuje. Wielu widziałem maruderów jak Ty i tyleż samo żegnało się szybciej niż pojawiało. Nie mówię o MH.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajny pomysł z tym HALL OF SHAME  ale doczekam się sali chwał ? P.S tomunio nie kłuć się z LKD i przynajmniej nie tu to nie są tematy  na takie sprawy 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Fajny pomysł z tym HALL OF SHAME  ale doczekam się sali chwał ? P.S tomunio nie kłuć się z LKD i przynajmniej nie tu to nie są tematy  na takie sprawy 

 

 

Proszę Cie, nie pogrążaj się... proponuje słownik w dłonie i dopiero próbować coś wystękać :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


xSteam miałem z nimi styczność gdy pomagałem w rozwoju pewnej mniejszej serwerowni..też podbijali wirtualny świat was nie udało sie im zjeść nas pokonali od środka ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kox

no nieee, hahahaha. Musieliście mi to przypomnieć ? Przecież nigdy nie widziałem człowieka który swoimi groźbami potrafi doprowadzić ludzi do płaczu (ZE ŚMIECHU)

. Momentami w sercu rodził się żal, że na naszej polskiej ziemi ktoś spłodził takiego osobnika ;D Ujmę to tak KÓPA ŚMNIECHU hahah :P

 

 

 

 

 

PS. Granie z nim na COd modzie sprawiało dużo radości i często poprawiał humor całemu serwowi :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...