Skocz do zawartości
Teez.

JN$RR gasi pożary!

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, dzisiaj wywiadzik ze znaną osobą a mianowicie JN$RR. Zawsze można na Nim można polegać, rzadko kiedy nie pomoże, jednak chętny zawsze jest. Czy można potwierdzić to zdanie? Oczywiście, tuż po przeczytaniu wywiadu sami się przekonacie. Zapraszam!


 

 

- Witaj JN$RR. Dziękuję, że zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu. Zaczniemy tak jak zawsze. Przybliż Nam Swoją osobę  
:).


 

Witaj drogi Teeziku, jestem Dawid. Mam 15 lat, niedługo już 16  
:heart:. Od zawsze mieszkam w Poznaniu, na MH po raz pierwszy zawitałem 29 Grudnia 2013. Interesuję się piłką nożną, hokejem na lodzie oraz cs:go. Słucham muzyki typu "rap", nie hip-hop, bo hip-hop to nie muzyka. Ostatnio nakręciłem się na broń palną, asg, na CO2 i sprężynowe.


 

- No to podobnie do mnie. Powiedz Nam coś o Twoim życiu codziennym.


 

No codziennie, chodzę do szkoły. Teraz wakacje, to opierd*lanie się. Po szkole, wbijam na kompa, ide na dwór. W soboty na mecze, no i tak się kręci cały dzień. Czasami na basen itp.

 
- Całe szczęście, że aktywnie spędzasz dzień. Masz jakieś plany na przyszłość? (Wymarzona praca)

 
Moim największym marzeniem jest dostanie się na posadę strażaka, w państwowej straży pożarnej. Jest to mój ulubiony zawód, następnie jest ratownik medyczny ale to w ostateczności. Po gimnazjum idę do liceum o profilu strażackim. Jeżeli będę szkolić się do końca na strażaka, a mnie ostatecznie nie przyjmą mnie to będzie przesrane  
:), a wracając z chęcią nauczył bym się mocno angielskiego i wyjechał do USA. Tam pracować, jako strażak, lecz to tylko odległe plany.

 
- Uwielbiam ludzi o złotym sercu i chęci pomagania innym, jesteś właśnie tym człowiekiem. Odnosząc się jeszcze do Twojego dzieciństwa, opowiedz coś o nim.

 

 W zasadzie moje dzieciństwo nadal trwa. Było pełno śmiesznych momentów, ale były też ostatnio złe  
:(. Zawsze będę pamiętał akcje na działce (rok temu), byłem z kuzynkami i jej chłopakiem na działce. No burza była, lekko się błyskało, trochę huk a potem jak jeb*o, aż każdy "o kur**" dosłownie. Wysiadła żarówka, poszedł dekoder, uderzyło w staw około 40 metrów od domków, ale w pokera nie przestaliśmy grać <3.

 
- Haha, ja się chowałem pod kocykiem. Teraz coś o sieci, jakie było Twoje pierwsze wrażenia na temat MH? Też miałeś coś takiego? "Ooo ja pierdziele, zostaje :D"

 
Nie, nie i nie! Moje pierwsze słowa to: "Ja pierdziele... Jakie debile są w CT" Pamiętam to jak dziś, wbiłem pierwszy raz na serwer MH, na jail'a. Ehhh, ale też miałem takie wrażenie, że zostaje.

 
- Dobre czasy Jaila  
:). Poznałeś już na sieci takich ludzi których śmiało możesz nazwać kolegami?

 
Oczywiście, jest kilka takich osób. Jest w tym Pan redaktor. Wymienię może wszystkich: Shooter, Malu, Multiplaygames(gay  
:D), Spalony, Zgrywek, Dzejki, Reset, Kołodziej. Pewnie jeszcze jest trochę osób, lecz na tą chwilę sobie nie przypomnę.

 
- Bardzo mi miło, ze wzajemnością Dawidzie. Teraz pytanie za 100 punktów. Czy Twój pobyt na MH czerpie korzyści, czy satysfakcjonuję Cię on w jakiś sposób? 

 
Były momenty w których chciałem odejść, lecz było ich znacznie mniej niż tych satysfakcjonujących, ale i tak najlepszym uczuciem jest zdobycie rangi. MH pozwolił mi rozwinąć swoje umiejętności graficzne. Wnioskując mój pobyt na MH bardzo czerpie korzyści, tylko że kiedyś ta przygoda się skończy. Oby jak najpóźniej.

 
- Prawidłowo, MH łapie wszystkich użytkowników na Swojej drodze. Przejdźmy do muzyki. Mówiłeś, że lubisz słuchać rapu, może podrzucisz Swój ulubiony kawałek?

 
Nie posiadam ulubionego kawałka, ale podrzucę, którego aktualnie słucham: 

 
- Mmmm, spodobała mi się. Dochodzimy już do końca wywiadu, więc czas na pozdrowienia. Chcesz kogoś pozdrowić?

 

Oczywiście pozdrawiam wszystkich których wymieniłem w pytaniu o kolegów, graczy na Multi-Head, oraz wszystkich którzy zdali maturę.

 

- I jak zawsze, poproszę o sucharka na koniec. 

 

A więc  
:D : Czego szuka mechanik w gimnazjum? Płaskiej 13'nastki.

 
- Hehe, dobre. Także dziękuję za poświęcony czas i do następnego! Trzymaj się.

 
Ja również dziękuję i narazie, cześć. 

 
Dodatkowo dodam zdjęcie :) :

85016011663935281415.jpg
Oraz kilka prac graficznych: 

28308129990049124286.jpg
 
88399105839770736037.jpg  kBDWJ3p.png
 
79669091942003460633.jpg
 
 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a Suchar? Ile może stać pasztet? : Nawet całą dystkotekę :) albo

 

Co mówi umierająca prostytutka? : Długo już nie pociągne

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...