Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Propozycja 1on1 AIM

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem! Chciałbym zaproponować utworzenie turnieju "Holidays 1on1 AIM" dla graczy z platformą steam. 

 

 

 

Aby turniej wypalił potrzebna jest osoba,która zorganizowała by zapisy oraz regulamin. Jeżeli właściciele sieci nie mają takiej osoby,mógłbym się tym zająć,aczkolwiek z kogoś pomocą.

 

 

 

1. W Regulaminie obowiązkowo musiałoby się znaleźć:

 

-lista map np. (aim_map,aim_map2,aim_map_usp, aim_map_deagle,aim_brucke) myślę,że taka ilość map w zupełności by wystarczyła.

 

-obowiązek kręcenia demka oraz robienia scrinów połówek przez graczy.

 

-ilość rund np. mr15

 

-Konfiguracje serwera, jeżeli administratorzy serwerowni Multi-Head,nie udostępnili by serwerów do gry,wówczas mogę dać swoje, mam 10 serwerów z cfg 1on1aim.

 

 

 

Maksymalna liczba graczy 32 (w zależności od ilości chętnych)

 

Pucharowy system rozgrywek (przygotowałem przykładową drabinkę http://turnieje.1shot1kill.pl/1681)

 

 

 

Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju pomysły,zmiany etc.

 

 

 

Co do nagród,myślę,że administracja na pewno wymyśli coś rozsądnego co przyciągnie graczy,ale nagroda to nie wszystko liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Z mojej strony to chyba wszystko, nie pozostało mi chyba nic innego jak zachęcić wszystkich do pozytywnego rozpatrzenia mojej propozycji. Co do mojej osoby to mam doświadczenie w organizowaniu różnorodnych turniejów,bowiem prowadziłem w przeszłości własną ligę oraz byłem pomocnikiem na Allplay'u.

 

 

 

Pozdrawiam ; )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nic jeszcze nie wystartowało,wylosowałem dopiero pary :) Czekam aż administrator zrobi działy i zaczniemy :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...