Skocz do zawartości
NeQ

[MODERATOR]-NeQ

Rekomendowane odpowiedzi

 

1. Imię:Wiktor

2. Kontakt:Steam/Forum

3. Lokalizacja:Okolice Kętrzyna Warmińsko-Mazurskie /-/ Gdańsk

4. Czas, który poświęcasz dziennie na forum (około):Różnie to bywa, jestem tutaj o różnych godzinach, powiedzmy tak 3-4 godziny

5. Posty (min.200 sensownych):--->;Jest

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie):Oczywiście pilnować porządku i wspomagać administrację w dalszym budowaniu forum.

7. Dział, którym chciałbyś się zajmować na forum:Nie mam jakichś wielkich oczekiwać, dlatego będę pracował tam gdzie będę aktualnie potrzebny.

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi:Jest :)

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności:--->;Oczywiście wszystkie moje funkcje pełniłem systematycznie (pomijając redakcję, bo tam piszę artykuły tylko wtedy gdy mam jakiś dobry pomysł) Ktoś może powiedzieć, że zaniedbałem funkcje UBT o wszystkim był poinformowany opiekun.

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości:), w czym 2 nie były rozstrzygnięte jako słuszne.

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]:Mam na imię Wiktor. Mieszkam w zasadzie w Gdańsku, choć nie na stałe. Interesuję się strzelectwem sportowym z broni palnej, obecnie mam przerwę, ponieważ zmienia się budynek strzelnicy. Uprawiam sporty siłownia/boks. Jestem osobą pomocna, staram się pomagać każdemu, komu pomóc potrafię.

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?):Nie. Uczę się szybko więc nie powinno być z tym punktem większego problemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli modek będzie wyglądał tak jak ubt/redaktor to to podanie to śmiech na sali.

 

Ostatni post 31 stycznia

 

ostatni temat przed podaniem 15 grudnia.

 

Aktywnośc lezy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogarnięta osoba, to bez 2 zdań, aczkolwiek od jakiegoś czasu kompletnie Cię nie widać. Wracasz tylko po to, aby napisać podanie na moderatora, bo tak to przyjąłem. :< Jestem na nie, nie lubię takiego czegoś.

 

 

 

@555_dni  :facepalm:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i faktycznie nie była to najlepsza decyzja napisać to padanie :)

 

Możemy zamknąć temat i przy kolejnej rekrutacji jeżeli moją aktywność będzie stale aktywna złoże podanie ponownie :) 

 

Miałem chwilę spadku aktywność dla Augusta o tym mówiłem, troszkę straciłem chęci do pracy ale czuję teraz nową energie :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i faktycznie nie była to najlepsza decyzja napisać to padanie :)

 

Możemy zamknąć temat i przy kolejnej rekrutacji jeżeli moją aktywność będzie stale aktywna złoże podanie ponownie :)

 

Miałem chwilę spadku aktywność dla Augusta o tym mówiłem, troszkę straciłem chęci do pracy ale czuję teraz nową energie :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moderator musi być na forum a nie na nim bywać. Popraw swoja aktywność i wtedy złóż podanie a na pewno bedziesz jednym z ważniejszych pretendentów do tego stanowiska. obecnie jestem na nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

Uzasadnienie: Na prośbę autora.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...