Skocz do zawartości
Teez.

Problem z wejściem na serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, od kilku dni, gdy wchodzę na serwer muszę po kilka razy klikać: "Dołącz do serwera" potem pokazuje mi się pasek (nie ładuje się) muszę go anulować i klikać jeszcze raz po czym wchodzę na serwer. Wiecie jak się tego pozbyć? :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Procentowy nie sądzę, ponieważ mam vipa, a na pasku pokazuje mi, że nie jest pełny. 

 

Klikam na serwer, aby dołączyć i pokazuję mi się to okienko gdzie mogę patrzeć na listę graczy, którzy aktualnie grają i muszę kilka razy klikać w Join Server, aż do skutku.01511127777581906376_thumb.jpg Po kilku kliknięciach pokazuje mi się okienko które powinno się ładować a nie ładuje się. Po anulowaniu klikam jeszcze raz (spam) i dopiero mnie dołącza do gry.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To normalne zachowanie serwera względem nas, za dużo razy klikasz "dołącz" przez co serwer blokuje się i uniemożliwia nam wejście na serwer przez kilkanaście sekund

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

To normalne zachowanie serwera względem nas, za dużo razy klikasz "dołącz" przez co serwer blokuje się i uniemożliwia nam wejście na serwer przez kilkanaście sekund

 

 

 

 

Dobrze mówi . Jak serwer jest pełny to Możesz ustawić sobie taką opcje że wbijesz na serwer jak sie zwolni miejsce , bez klikania :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak klikam raz dołącz to nic się nie dzieje muszę czekać przynajmniej minutę spamując w przycisk dołącz. Z refresh to samo nie pokazuje mi graczy, dopiero po kilku sekundowym spamie ujawnia mi się lista graczy. 

 

 

 

 

@Procentowy nie sądzę, ponieważ mam vipa, a na pasku pokazuje mi, że nie jest pełny. 

 

Klikam na serwer, aby dołączyć i pokazuję mi się to okienko gdzie mogę patrzeć na listę graczy, którzy aktualnie grają i muszę kilka razy klikać w Join Server, aż do skutku.01511127777581906376_thumb.jpg Po kilku kliknięciach pokazuje mi się okienko które powinno się ładować a nie ładuje się. Po anulowaniu klikam jeszcze raz (spam) i dopiero mnie dołącza do gry.

 

 

 

 

Pisałem tutaj co się dzieje i tłumaczyłem, że nie jest to spowodowane zapełnionym serwerem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TO może :

 

W steamie klikasz prawym na csa

 

-Właściwości

 

-Pliki lokalne

 

-Sprawdź spójność plików.

 

 

 

Jak nie zadziała to spróbuj Reinstal cs ' a .

 

 

 

 

 

                                                                                Pomogłem ? Kliknij + !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...