Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Może ev0 ?

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Wymagania na stanowisko Recenzenta:

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego [sPEŁNIONE]

 

- konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki [sPEŁNIONE]

 

- aktywny, minimum godzina dziennie na forum [sPEŁNIONE][/align]

 

 

 

[align=center]Wzór Podania:[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wiek: 16[/align]

 

[align=center]Staż na forum: Około miesiąca[/align]

 

[align=center]Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Aktualnie Brak większych.

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: 9/10, nikt nie jest idealny.[/align]

 

[align=center]Ilość czasu jaką poświęcisz na zdawanie recenzji: To zależy. Można od całego dnia po godzine. Nawet i parę dni nad nią spędzić ;)[/align]

 

[align=center]Przykład jednej recenzji (napisana samemu, internetem można się wspomagać): [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Call Of Duty: Advanced Warfare !

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

Magazyn GameInformer postanowił zdradzić, że czas akcji w grze odbywa się w 2054 roku ! W tym okresie nasza planeta jest targana przez konflikty napędzone przez prywatne armie. Na czele jednej z nich (Mowa o Atlas Corporation) stoi Jonathan Irons. Nasz bohater to wierny żołnierz, wyposażonym w egzoszkielet. (Pomoc)

 

 

 

Gdy obejrzałem ten oto Trailer gry

 

 

 

 

 

 

Mam nadzieję, na bardzo udaną odsłonę tej serii. Gra zapowiada się bardzo ciekawie, jak i prezentuje się fantastycznie. Mając na uwadze poprzednie odsłony, ta powinna dopiąć całą prace firm, tworzących tą serię.

 

Mam w swojej kolekcji gier na Xbox'a 360 części od CoD 4: MW po CoD: Ghosts, więc nie może i zabraknąć CoD: AW.

 

Czekamy do 4 Października 2014 i na następne Trailery z tej gry. 

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dodatkowe[/align]

 

[align=center]Coś od siebie: Chciałbym dodać że magazyny 5 moja okazały pierwsze szczegóły z gry, więc nie ma się za bardzo jak rozpisać :)[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak

 

+ recenzja spoko

 

+ udzielasz sie

 

 

Ps: Tylko nie idź na moderatora bo wtedy to wogólę was nie będę rozróżniał :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajnie opisane, ale bardzo krótkie. Z czasem nabierzesz doświadczenia, a po zrobieniu kilku prac zobaczysz efekty swojej pracy (tak było w moim przypadku). Mam nadzieje, że nas nie zawiedziesz i będziesz sumiennie wypełniał swoje obowiązki. Jestem na tak, powodzenia :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale czy w pisaniu recenzji nie chodzi o własne doznania, opinie, odczucia, no i informacje? Po co mam kopiować połowę kogoś recenzji i dodać odnośnik, to się mija z celem Recenzenta :)

 

Nic nie zarzucam, że ukradłeś, skopiowałeś, tylko to słabo wygląda na tle innych podań.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak wszystko spełniasz i myślę , ze sobie poradzisz na tym stanowisku :)

 

 

 

Recenzja Poprawna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko RECENZENTA. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...