Skocz do zawartości
Teez.

LKD i jego blancik.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Dzisiaj wywiad został przeprowadzony z adminem dd2 #1 LKD. Kolega zaprosił mnie do gry, i dałem mu warunek (pewnie większość z Was się domyśla) no i obietnicy dotrzymał i oto jesteśmy. Miłego czytania.

 

 

 

 

 

 

 

- Siema @LKD. Przypadkowo na siebie natrafiliśmy, no ale jesteśmy i możemy pisać :D. Jak zawsze na początku opowiedz Nam coś o swojej osobie.

 

 

 

 

Siemanko. No to na imię mi Michał, pochodzę z Warszawy, gdzie również zamieszkuje, mam 16 lat. Interesuję się Informatyką (kompami) troszkę motoryzacją i inspiruje się na sqn :P.

 

 

 

 

- Jeździsz na jakiejś maszynie? Ja wczoraj wracałem kosiarką do domu (z melanżu rzecz jasna).

 

 

 

 

No to ładnie dałeś do pieca chyba. Co do pytania to nie, lecz w przyszłości planuje kupić suzuki gs 500 (tak na początek)

 

 

 

 

- Ja tam wole traktory. Najlepsze co może być. Co robisz na codzień. Zajmujesz się czymś? Czy tylko szkoła, szkoła, szkoła?

 

 

 

 

Szkoła, szkoła, szkoła? Ja bym tak nie mógł, nie wiem jak niektórzy tak mogą oczywiście, że spotkam się ze znajomymi, czasem robota jakaś się znajdzie żeby się dorobić no i jest też oczywiście czas na cs, lecz gram w różne gry nie tylko cs.

 

 

 

 

- Jakby to TeeZio ujął : soczyście :D. Masz jakieś plany na przyszłość? Co zamierzasz robić w dorosłym życiu?

 

 

 

 

Jak to brzmi. No to chyba rzecz jasna będę dążył do usamodzielnienia się tzn. stały zarobek, chawira no i wiadomo rodzinka jak każdy porządny obywatel.

 

 

 

 

- A nad jaką pracą myślisz? Chcesz pójść w stronę informatyki czy motoryzacji?

 

 

 

Najchętniej założę własną firmę ale w jakiej dziedzinie itp. jeszcze nie wiem ale wątpię żeby w motoryzacje. Interesuje się autkami bo lubię i będę sam chciał czymś dobrym jeździć.

 

 

 

 

- No to chyba jak każdy. Opowiesz coś o swoim dzieciństwie? Jak ono wyglądało?

 

 

 

 

Lepiej zmieńmy temat bo moje dzieciństwo kolorowe nie było. Poza tym wciąż niby jestem dzieckiem.

 

 

 

 

- Ok. Nie ma sprawy. To może inaczej masz jakieś !ciekawe (nie smutne)! przygody związane ze swoim dzieciństwem?

 

 

 

 

No dobra, więc gdy miałem około 6 lat brat mi pokazał film, jakiś straszny (dokładnie nie pamiętam, ale coś mi się kojarzy z predatorem). I często jeździłem do cioci na wieś która ma gospodarstwo na którym to był m.in.: indyk (siedziel/mieszkał tuż przy wyjściu na pole) więc jak pewnego razu szedłem do wujka to idę sobie, idę spokojnie a tu nagle gul gul gul, sssssss za mną. Odwracam się i centralnie zobaczyłem go przy mojej twarzy i bardzo mi przypominał tego predatora. Czy co to tam było, to jak wyrwałem długą to nie dość że po drodze zaliczyłem srakę krowy, to jeszcze wpadłem w pokrzywy :(. A potem niedługo po akcji był smaczny rosołek.

 

 

 

 

- Haha, g*wno krowy, dobre. Mam nadzieje, że dobiegłeś na A (wiem, że było ciężko :D). Jak już mówimy o dzieciństwie, ujawnisz Nam siebie jak byłeś maluchem?

 

 

 

 

Nie chce swojego zdjęcia teraz pokazywać. Nie to ze mam krzywy r*j (bo mam) xD ale nie.

 

 

 

 

- Haha, luz. Przejdźmy do życia na MH. Jak na niego trafiłeś? Jakie były Twoje pierwsze wrażenia?

 

 

 

 

Kiedyś znalazłem serwer dd2 przez google. Wszedłem zobaczyłem spoko serwer ludzie i admini to pogram (To było jak czarny miał adma wydaje mi się ze coś około roku może 0.5 ale raczek rok temu) Stwierdziłem no to sobie porozwalam banie. Następnie miałem przerwę w cs właśnie 0,5 roku i wróciłem jakoś już chyba z 2 miechy zleciały. Po powrocie zobaczyłem że już nie było tak świetnie z adminami więc sam stwierdziłem, że pomogę i złożyłem podanko na dd2 i zostało  rozpatrzone pozytywnie. No i jestem.

 

 

 

 

- Ciekawie ;). Teraz coś o muzyce.. Czego słuchasz? Masz jakiś ulubiony kawałek?

 

 

 

 

Lubię posłuchać dobrego rapu jak i muzyki elektronicznej (dubstep, drun and bass, house no i oczywiście techno ale nie komercionalne) A tutaj muzyczka :

 

 

 

 

 

 

- Dobrnęliśmy do końca. Chciałbyś na sam koniec kogoś pozdrowić?

 

 

 

 

Oczywiście, że tak. Pozdrawiam Ciebie n-tyego, radka, sykusia, jarlukiego, bienia, strikera, o ju tacz maj, malu, czorny, destiny i księzyc tyle :).

 

 

 

 

- Jak zawsze poproszę o sucharka na koniec.

 

 

 

 

Co rzucasz tonącemu murzynowi? Żonę i dzieci. 

 

 

 

 

- Hah, dobre (czarnyyy humor). Dziękuje za przeprowadzenie wywiadu. Trzymaj się i do następnego!

 

 

 

 

Ja również dziękuję 3ym się. A i bym zapomniał, zapraszam na mój kanał na ts3 (kanał 9).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad bardzo sympatyczny no i jak zawsze na wysokim poziomie :) 

 

LKD mordo ahaha historia na wsi spoko spoko :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...